Lumiere Minerals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2012. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Lumiere ásványi pirosító 8 árnyalatban kapható, 100% természetes összetevőkből álló termék. Nem tartalmaz illatanyagot vagy mesterséges színezéket. SPF15 UVA/UVB védelmet ad. Megvásárolható 4 g-os kiszerelésben, vagy 1.5 g-os mini kiszerelésben is.

barbiiee11

2014. július 6.

Nagyon sajnálom, hogy megszűnt ez a márka, mert az alapozóm,a pirosítom és a szemfestékeim is tőlük van,és imádom őket! Annyira természetes és könnyű viselet, emellett tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

Kormios

2012. november 19.

Nagyon szép természetes hatása van, gyönyörűen illeszkedik a bőrömhöz. Nagyon kevés kell belőle, úgy érzem, soha nem fog elfogyni, pedig csak az 1 g-os mintát rendeltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

angib

2012. július 11.

Én a Fresh Roses árnyalatból rendeltem egy mintát. Jól pigmentált, és építhető pirosító, jól tapad a bőrre. Eléggé tartósnak is bizonyult, estére még látszott rajtam, még ha egy kicsit vesztett is az erősségéből. Nagyon értékelem még azt benne, hogy nem tartalmaz illatanyagot, és hogy 100%-ban természetes ásványi anyagokból áll. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)