Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális szappan rózsával, mézzel és oregánóval. A rózsakivonatot  nagyszerűen tonizálja a bőrt. Nyugtató hatásának köszönhetően csillapít mindenféle gyulladást, így különösen jót tesz az idősebb, száraz, kemény vagy érzékeny bőrnek. Az antibakteriális, fertőtlenítő hatású manuka mézet a méhek a teafa virágporából készítik. A muskátliolaj serkenti a vérkeringést és összehúzza a sérült hajszálereket, így azok kevésbé lesznek láthatók.

marshmallow

2012. július 26.

Én is ajándékba kaptam egy ilyet és nekem nagyon bejött. Jól habzik és nagyon kellemes illata van, ami elég sokáig megmaradt a bőrön is. Még a páromnak is tetszett, pedig általában nem tűnik fel neki ha új szappan van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Jade

2012. május 15.

nekem volt ebből két darab, egyik ajándék volt, másik nyeremény. hááát értem miért osztogatják, annyira nem nagy szám. bőrömet nem szárította, de semmi különös, sima szappan. illata sem extra. engem azokra a glicerin szappanokra emlékeztet amit a bőrgyógyász ajánlott nekem még annó, hogy abban puhítsam a szemölcseim. szóval ha valaki Lush szappant szeretne, szerintem semmiképp se ezt válassza!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.