Lush

Ár:   6990 Ft és 14 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eiola, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   6990 Ft és 14 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Egy rózsa abszolúttal és ylang ylang-olajjal illatosított titkos kert, ahol édes virágillat táncol a levegőben. Amelie Mae lábujjhegyen, kecses mozdulatokkal válogatja ki a legszebb szirmokat, melyeket a lágy szellő röptet a lábai elé. A levendula körül méhek döngicsélnek, a málnabokor lédús gyümölcse hívogatóan piroslik. Nővére egy szál rózsát nyújt felé - illata sokáig a levegőben marad, összekötve a két testvért."

Ár: 1500 Ft +posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/4 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás, posta
szilva82

2019. február 15.

Amelie Mae spiccesen ténfereg száradt virágkoszorúval a fején a réten,miközben szedegeti az erjedt málnákat.....majd odaér egy rózsabokorhoz, belepottyan....így lesz ez az illat... :D
Mámoros, cefrés, részeges.... :D
De mégis jó!!! /Leszáradás után szerencsére rajtam a rózsa dominál./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Mámoros, cefrés, részeges.... :D
De mégis jó!!! /Leszáradás után szerencsére rajtam a rózsa dominál./

kertesznorka

2018. május 30.

Egy kedves krémmániásnak köszönhetően már nekem is van Amelie Mae-m: szappanos, málnás, púderes és tartós illat, lehet, hogy kicsit infantilis, de ez engem egy cseppet sem zavar :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Grett

2018. április 7.

Bár eleinte kételkedtem, egy idő után nagyon finom, édes illat jön ki rajtam. 2 fújás bővel elég, és egész nap visszaköszön. Nálam inkább téli illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

19zsofia90

2018. április 5.

Imádom az illatát, nagyon erős és egész nap kitart.
Viszont többen panaszkodtak rá/rám az erős,édes illata miatt. Sakk matt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Imádom az illatát, nagyon erős és egész nap kitart.
Viszont többen panaszkodtak rá/rám az erős,édes illata miatt. Sakk matt.

RitaL

2018. február 6.

Nagyon édes virágillat, és a málna valóban érezhető, ahogy telik az idő, a rózsa egyre jobban átadja neki a terepet. Nekem túl cukros és édes, bár azt gondolom, tizenöt évvel ezelőtt nagyon tetszett volna. Most próbálkoztam vele néhány napig, de nem nekem való. Ráadásul egy kicsit túl "egyszerűnek" is tartom, bár megértem, hogy az illatpalettára kell ez is. Rajtam nem igazán tartós, pár óra csupán, de rajtam a virágillatok szinte soha nem tartósak, néhány kivételtől eltekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

twentylessone

2017. november 14.

Rajtam az édes virágillatok és a fás illatok tartósak. Ezt magamra fújtam délután és másnap reggel még éreztem, és amit éreztem...annak alapján visszamentem és megvettem. A virágillatból folyamatosan kiérződik a málna!! Imádom, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.