Lush

Ár:   3250 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ki tud ellenállni a desszertnek? Ettől az ínycsiklandóan hidratáló testkondicionálótól nem tudsz majd szabadulni. A fair trade sheavaj és murumuruvaj csodásan hidratál, míg a  friss eperforrázat és vaníliaabszolút illata megkoronázza az élményt. A muskotályzsálya és a benzoégyanta extra krémes élményt nyújt."

KataMayaNagy

2020. január 25.

kellemes, american cream-es illata van, sokáig érzem magamon. sajnos hamar fogy, de extrán hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Viva777

2020. január 25.

Annyira imádom az illatát! Tartós, szépen hidratal,nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Annyira imádom az illatát! Tartós, szépen hidratal,nagyon szeretem.

kisadri

2019. május 21.

Az illata valami csoda. Szeretem használata után a bőröm, hagy maga után egy kis bevonatot a bőrön, de é kifejezetten szeretem. Az illata tartós én használat másnapján is érzem magamon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

babyface

2019. április 10.

a tusfürdővel együtt ez a testkondícionáló sem lett a kedvencem. :( pedig ha utazom szeretem magammal vinni, mivel nem kell külön a testápolással bajlódni, mindent letudok gyorsan a zuhany alatt. :) az illata nagyon halványan hozza csak az american cream illatát, maga a termék viszont jól hidratál akárcsak a többi testkondíciónálója a Lush-nak. :) de legközelebb inkább választom az imádott sleepy testápolómat helyette. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

mafalda

2019. január 16.

Édes süti illatú tipikus Lush testkondícionálló. Én speciel a ragacsos, zsíros érzést nagyon nehezen viselem amit ezek a típusú termékek hagynak maguk után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.