Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Középkori jellegű tisztító lemosó. A rózsa és levendula olajok rugalmassá teszik bőrt, a kínai agyag pedig magába szívja a piszkot és a felesleges faggyút, és bőrt csodálatosan simává teszi.

anitanpd

2020. január 15.

Nagyon szeretem, már többször is újravettem. Heti kétszer-háromszor szoktam használni, mikor valami "nagyobb erejű" lemosóra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Lyne

2020. január 14.

Pattanásos bőrre kifejezetten jó!! 1 hónap után szinte teljesen helyrehozta az arcom és fokozatosan lehetett látni, ahogy egyre szebb lesz! Szépen tisztít és selymes, puha lesz utána a bőröm. Olvastam, hogy valaki írta itt, azt javasolták neki nem kell naponta használni.. úgy látszik, amilyen a bőre az embernek, annyiféleképpen ajánlják, nekem ugyanis azt mondták, hogy pattanásos bőrre napi kétszer kell használni! Így viszont nem túl gazdaságos, hogy enyhén fogalmazzak, viszont hatásos! A használata viszont kifejezetten gusztustalan számomra… utálom, hogy morzsolódik, potyog és mindenfelé „mászik” a kezemen, ahogy felteszem… borzasztó! Írta itt valaki, hogy nem érti azokat, akik szerint nehéz használni, mert van róla video és le is van írva.. Csakhogy attól, hogy megnézem a videót, még nem változik meg a termék állaga! :D Hiába keveri össze az ember vízzel, attól még ugyanúgy morzsolódik, potyog mindenfelé az egész cucc és tele lesz vele a mosdó, mire megmosom vele az egész arcom…
Összességében: a hatását illetően kiváló terméknek tartom, de az alkalmazása számomra egy csillagot sem ér.. véleményem szerint, ennyi pénzért, megpróbálhatnák valahogy krémesebbé tenni! Utóbbi miatt nem fogom újra venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, kiválóan tisztít, és nem engedi, hogy betokosodjanak a miteszereim. Többször újravettem, időről-időre visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Regi23

2019. szeptember 13.

Termékmintát kértem belőle a legutóbbi vásárlásom során, de az is legalább egy hétig kitartott. Nagyon finoman tisztítja és nyugtatja is a bőrt, nem is szárította ki a bőrömet. Az arcom hajlamos kipirosodásra, főleg ha valami erőteljesen radírozó terméket használok. Viszont itt egyáltalán nem tapasztaltam ilyet, sőt, kifejezetten megnyugtatta a bőrömet a levendulának és a rózsának köszönhetően. Biztosan beruházok egy normál kiszerelésre, eddigi legjobb arctisztítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

handig

2019. augusztus 27.

Nagyon szuper arctisztító! Nem értem azokat akik írják hogy nehéz használni, egyértelműen írják hogy nedves bőröm hasznájuk nedves kézzel felkenve.
A Lush csinált is egy néhány masodperces videót youtubre hogy hogy a legjobb használni. Szerintem nagyon egyszerű. Jól tisztit 0 irritáció, imádom!!
Nekem kb 3 hónapja van meg mindennap vagy 2 naponta használom és még ígyis megvan negyede.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Nagyonnnn érzékeny bőröm van és hajlamos bőr alatti fehér nem is tudom minek nevezik?! kis dudorokra amiket csak tűvel lehet eltávolítani. Mindenféle arclemosótól/tisztítótól és krémektől kijön. De ettől hála égnek megszűntek a bőröm is gyönyörű egyenletes és puha lett tőle. A meglévő pattanásaimat és piros pontjaimat is szépen eltünteti. Nem szárít nem viszket utána a bőr vagyis nem az a csikorgósan kényelmetlenül tiszta a bőr mert minden jót rosszat leszedett róla. Az illata ha szereted a levendulát akkor nagy kedvenced lesz! :D A mennyiség szerintem bőven elég lesz minimum fél évig hiszen csak egy csipetnyit kell használni belőle. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

spetrara

2019. július 17.

Még csak mintát próbáltam de biztosan újra fogom venni. Sokáig elég volt a minta is. Az arcom nagyon puha és felfrissült volt utána, szebb lett az összkép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

manettt

2019. június 13.

Nagyon szeretem, a bőröm puha lesz és tisztának érződik a használata után, nem szárít egyáltalán, a nagyon száraz bőrömet nem kell krémezni utána. Az illata eleinte furcsa/erős volt nekem, mintha mélyen beleszagolnék egy levendula illóolajba, de aztán 1-2 hét alatt megszerettem. Bár az üzletben nem ajánlották napi szintű használatra (csak 2-3 naponta), a bőröm egyszerűen "kívánja" minden este, függő lett :) A radírozó hatása nekem gyenge, de hát végülis nem is arcradírként hirdetik, napi arctisztításhoz pedig tökéletes. Azért kap csak 4 csillagot mert nekem még hetek múltán is nagyon problémás a használata, és nagyon hamar fogy sajnos. Újra fogom venni mindenképpen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

kisadri

2019. május 21.

A férjem választotta magának, de férfiként problémásnak tartotta a használatát. Kipróbáltam és nagyon szerettem. Csodás az illata és a hatása is. Nem szárított, használata után tiszta lett a bőröm. Újra fogom vásárolni ha lush üzlet közelében leszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Banyi

2019. május 9.

Nagy szerelem. Az arcom puha és tiszta használat után. Már többször próbáltam elhagyni, de mindig megbantam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>