Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Középkori jellegű tisztító lemosó. A rózsa és levendula olajok rugalmassá teszik bőrt, a kínai agyag pedig magába szívja a piszkot és a felesleges faggyút, és bőrt csodálatosan simává teszi.

NikolettNIKI

2020. június 26.

Nekem nem vált be...
Ugyanúgy szárított, mint egy másik, jóval olcsóbb lemosó. Nem is különösebben éreztem hogy tisztítana. Nekem pénzkidobas volt
Egy ezer fortinos, dm-es himalaya lemosó még mindig jobban bejött a bőrömnek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Nekem nem vált be...
Egy ezer fortinos, dm-es himalaya lemosó még mindig jobban bejött a bőrömnek

Ritta12

2020. június 3.

A levendula és a rózsa puhítja és nyugtatja a bőrt. A használata is egyszerű , egy kis adagot kiveszek belőle és a tenyeremben összedörzsölve pásztát csinálok belőle, amit a vizes arcomra kenek. Nekem megéri az árát. Ha van kedved próbáld ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

fannus9

2020. március 21.

Csajok jo tipp: keverjetek ki a “kupakban”. Sokkal konnyebb.
Egy pici morzsat teszek bele es szo szerint 1-2csepp vizet es a kupakban keverem ossze, majd a vizes arcomba dorzsolom napi szinten.
Total imadom! Annyira rooohadt puha lesz az arcom, semmi mas nem kepes nalam erre. Minden nap hasznalom alig varom hogy hasznalhassam. Imadom az illatat nekem a hasznalata se maceras tetszik ez a megoldas. Tetszenek a levendula darabok is benne. Es olyan hidratalt arcom lesz uristen. Zsiros a borom de pont ez kell nekem hogy ne huzodjon a tokeletes arclemoso. Reggel nagyon jol frissit, sminket nem mosok le vele. Szerintem nem a lemosas erossege a lenyeg nala hanem a hatasa. Pattikban is rengeteget segit, sokkal szebb az arckepem tole. (Par hetes hasznalat)
Szaraz, zsiros boruek is nyugodtan hasznaljak, tapasztaljatok ki az aranyt, nekem nem is potyog igy. UJRAVEVOS MILLIOS CSILLAGOS! (3200 Ft koruli az ara)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

Csajok jo tipp: keverjetek ki a “kupakban”. Sokkal konnyebb.

Ellen120

2020. február 24.

Nekem egyáltalán nem jött be, egyszerűen nem tisztít, nehéz használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Nekem egyáltalán nem jött be, egyszerűen nem tisztít, nehéz használni.

anitanpd

2020. január 15.

Nagyon szeretem, már többször is újravettem. Heti kétszer-háromszor szoktam használni, mikor valami "nagyobb erejű" lemosóra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Lyne

2020. január 14.

Pattanásos bőrre kifejezetten jó!! 1 hónap után szinte teljesen helyrehozta az arcom és fokozatosan lehetett látni, ahogy egyre szebb lesz! Szépen tisztít és selymes, puha lesz utána a bőröm. Olvastam, hogy valaki írta itt, azt javasolták neki nem kell naponta használni.. úgy látszik, amilyen a bőre az embernek, annyiféleképpen ajánlják, nekem ugyanis azt mondták, hogy pattanásos bőrre napi kétszer kell használni! Így viszont nem túl gazdaságos, hogy enyhén fogalmazzak, viszont hatásos! A használata viszont kifejezetten gusztustalan számomra… utálom, hogy morzsolódik, potyog és mindenfelé „mászik” a kezemen, ahogy felteszem… borzasztó! Írta itt valaki, hogy nem érti azokat, akik szerint nehéz használni, mert van róla video és le is van írva.. Csakhogy attól, hogy megnézem a videót, még nem változik meg a termék állaga! :D Hiába keveri össze az ember vízzel, attól még ugyanúgy morzsolódik, potyog mindenfelé az egész cucc és tele lesz vele a mosdó, mire megmosom vele az egész arcom…
Összességében: a hatását illetően kiváló terméknek tartom, de az alkalmazása számomra egy csillagot sem ér.. véleményem szerint, ennyi pénzért, megpróbálhatnák valahogy krémesebbé tenni! Utóbbi miatt nem fogom újra venni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon szeretem, kiválóan tisztít, és nem engedi, hogy betokosodjanak a miteszereim. Többször újravettem, időről-időre visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Regi23

2019. szeptember 13.

Termékmintát kértem belőle a legutóbbi vásárlásom során, de az is legalább egy hétig kitartott. Nagyon finoman tisztítja és nyugtatja is a bőrt, nem is szárította ki a bőrömet. Az arcom hajlamos kipirosodásra, főleg ha valami erőteljesen radírozó terméket használok. Viszont itt egyáltalán nem tapasztaltam ilyet, sőt, kifejezetten megnyugtatta a bőrömet a levendulának és a rózsának köszönhetően. Biztosan beruházok egy normál kiszerelésre, eddigi legjobb arctisztítóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

handig

2019. augusztus 27.

Nagyon szuper arctisztító! Nem értem azokat akik írják hogy nehéz használni, egyértelműen írják hogy nedves bőröm hasznájuk nedves kézzel felkenve.
A Lush csinált is egy néhány masodperces videót youtubre hogy hogy a legjobb használni. Szerintem nagyon egyszerű. Jól tisztit 0 irritáció, imádom!!
Nekem kb 3 hónapja van meg mindennap vagy 2 naponta használom és még ígyis megvan negyede.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Nagyonnnn érzékeny bőröm van és hajlamos bőr alatti fehér nem is tudom minek nevezik?! kis dudorokra amiket csak tűvel lehet eltávolítani. Mindenféle arclemosótól/tisztítótól és krémektől kijön. De ettől hála égnek megszűntek a bőröm is gyönyörű egyenletes és puha lett tőle. A meglévő pattanásaimat és piros pontjaimat is szépen eltünteti. Nem szárít nem viszket utána a bőr vagyis nem az a csikorgósan kényelmetlenül tiszta a bőr mert minden jót rosszat leszedett róla. Az illata ha szereted a levendulát akkor nagy kedvenced lesz! :D A mennyiség szerintem bőven elég lesz minimum fél évig hiszen csak egy csipetnyit kell használni belőle. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>