Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csepelia, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Középkori jellegű tisztító lemosó. A rózsa és levendula olajok rugalmassá teszik bőrt, a kínai agyag pedig magába szívja a piszkot és a felesleges faggyút, és bőrt csodálatosan simává teszi.

Banyi

2019. május 9.

Nagy szerelem. Az arcom puha és tiszta használat után. Már többször próbáltam elhagyni, de mindig megbantam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Zsofka54

2019. április 12.

Szuper illatú, enyhén börradirozo friss, természetes arclemosó ami pakolásként is megállja a helyét. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Norina99

2019. április 8.

Hetente 1-2x használom, jól átdörzsölöm vele az arcom és 5-10 percig fennhagyom mint egy maszkot. Sima arclemosóként nekem sok lenne a radírozó hatás miatt. Szeretem, hogy nagyon minimális összetevőt tartalmaz, természetes. Utána puha lesz a bőröm, egyáltalán nem szárít. Én a nagyobb kiszerelést vettem meg, az szerintem egy életre elég lesz így, hogy nem használom minden nap :D Elvileg öntartósító, nem vettem észre, hogy megromlott volna, pedig már 7-8 hónapja megvan. Az állaga az egyetlen, amit utálok, morzsolódik, nehéz vízzel keverni, fele leesik a mosdóba. Lehetne kicsit krémesebb, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Bedo169

2019. március 13.

A legjobb arctisztító/arcradír. Egyedül a mosdókagylóról való eltávolítása és a tárolása nehéz, minden másban ász.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Elinor95

2019. február 12.

Legnagyobb imádat! Ódák és himnuszok! Életem egyik legjobb vétele. Egyszerűen imádom! Csodát tesz a bőrömmel. Nyugtatás, pirosság eltüntetése, gyulladás lehúzása,arc kiváló tisztítása. Ezt foglalja magába. Amióta használom, sokkal kevesebb a miteszerem és nincs egy darab pattanásom sem. INCI csillagos 5-ös. Megmondom őszintén,hogy én nem radírként használom,hanem arcpakolásként. Addig hagyom rajta az arcomon ameddig csak lehet. A végeredmény pedig csodálatos kisimult, üde, feszes, egészségtől kicsattanó ragyogó bőr. <3 Köszönöm Lush, erre azonnal megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Sundiboszi

2018. december 29.

Hát ez valami fantasztikus! Nagyon kiadós a tégelyben lévő cucc, nagyon sokáig elég lesz és annyira de annyira puha tőle a bőröm, hogy hidratálóra sokszor nincs is szükség, csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Maja77

2018. december 1.

Nem radírként használom, hanem mindennapi arclemosóként és szerintem kijelenthetem, hogy megmentette a bőröm. Mióta ezt alkalmazom, a nagy gyulladt pattanásaim szinte teljesen eltűntek és a kisebb bőrhibáim is javultak. Nagyon sokáig elég, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

nlauraaa25

2018. november 27.

Számomra ő a TÖKÉLETES arctisztító! Hihetetlenül gyengéd, a száraz és érzékeny arcbőröm a használata után feltöltődik, puha és hidratált lesz + az apróbb bőrhibáimon is javít. Nagyon szeretem, bár az ára picit húzós. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

lizatohati

2018. november 16.

Ezt a terméket akkor használom ha úgy érzem extra érzékeny,sérült a bőröm...sokkal finomabban tisztit es radiroz mint pl a sos artisztitók!nagyon kellemes visszafogott az illata!picit dràga es gyorsan fogy....de még igy is megéri mert nagyon kíméletes kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

mona82

2018. október 19.

Pici mintám van belőle, reggelente használom, nedves arcbőrre nedves ujjakkal dolgozom el és így nem lesz darabos. Imádom az illatát, hisz levendula :) Nekem nem zavaró, de én szeretem a természetes cuccokat. Jól tisztít, nem húzódik utána a bőr, de hidratáló nekem kell utána. Ha elfogy a mostani arctisztítóm, beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Kaolin 0 0

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!