Lush

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

"Tartsd meg a pénteki bulihangulatot egész héten a vidám bergamottolaj és a frissítő kubebaolaj segítségével. A megnyugtató tömjén emlékeztet rá: a hétvége már csak pár hajmosásnyira van. Bár az avokádó hamar megromlik, neked nincs miért aggódnod, mert ez a tusfürdő öntartósító. Édesen ismerős, gyümölcsös illata sokáig elkísér."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mafalda

2019. január 13.

Tömény, édes, égetett cukor illat, és nem szárít jupiiii! Minden napos használatra nekem sok lenne ez az illat, alkalmakra ideális.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.