Lush

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A Lush egyik alapítója és termékfejlesztője, Helen tudni szerette volna, mi történik, ha az ember tengeri sóval kondiconálja a haját, így ez a termék 17% tengeri sót tartalmaz! Ez a rengeteg só dúsabb hatásúvá teszi a hajat és fényt ad neki, mégpedig anélkül, hogy elnehezítené a hajszálakat. Nagyon jó hatással van a vékony szálú vagy lelapuló hajra – de bármilyen hajtípusra kiváló. A dupla dúsító hatás érdekében használható a Big samponnal együtt is, de ha valakinek egy másik sampon a kedvence, az sem probléma.

Miután samponnal megmostad a hajad, simítsd végig a tömböt a még nedves hajadon, masszírozd bele, fésüld át, majd öblítsd le.

A közel 30%-nyi kókuszolaj puhítja és kondicionálja a hajat. Nagyszerűen használható a göndör vagy libbenékeny haj megrendszabályozására. A citromolaj elsimítgatja, sima felületűvé rendezi a hajszálakat borító hámsejteket, és ettől a haj nagyon-nagyon csillogó lesz. A hihetetlenül vidító, vaníliakivonatból, vetiverolajból, jázminkivonatból és bergamottolajból kevert illatot viselve gyönyörűnek fogod érezni magad!

gretahegedus1991

2019. szeptember 3.

Nekem nagy csalódás, nehéz használni, és semmi extra nem történik a hajammal, és még az illata sem extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Bakermat

2019. március 11.

Először sima sampon után használtam, és féltem H nem csinál semmit a hajammal, aztán a szárítás után láttam mennyire jót tett vele. Puha, fényes selymes lett. A férjem is használja, és kevésbé hullik azóta a haja. Az illata remek.
Aztán elkezdtem samponszappant használni környezetvédelmi okokból (nem lushos), és elég nehezen jött ki a hajambol, de nélküle meg rosszabb lett volna a hatás. Arra jutottam hogy a kondicionalo jó, a samponon kell változtatni. Nekem sikerült simán felvinni a hajamra azzal H belesimogattam, de láttam egy olyan tippet is, hogy egy kisebb darabot le kell vágni, és melegvizben feloldani, majd mint egy "sima" kondicionalot felvinni. Amikor már kevés van csak belőle igy fogom használni. 2 hónapja használjuk ketten, most fog elfogyni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

SpinnerCat

2019. március 4.

Csalódás. A szárazabb, festett hajamra nem elég, sprőd marad. Nekem nagyon bejött a szilárd sampon használata, azt hittem, ez is tetszeni fog, de valahogy nem szerettük meg egymást. Az illata legalább kellemes, hajban-benne-maradós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

zsofiakrly

2019. február 28.

LUSH Seanik szilárd sampon mellé használom, ahhoz mindenképp szükséges. Bár nem úgy tűnik, mintha kerülne valami a hajamra, de később azért érezni, hogy ott van az, enélkül borzasztóan kiszárítaná a sampon a végeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

NikiB

2019. január 23.

Semleges, mintha nem is használnám. Nem lesz puhább a hajam tőle, sőt mintha szárítaná kicsit! Nem veszem újra ha elfogy!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Rozsaszinponilo

2017. október 21.

Vékony szálú és könnyen lelapuló hajamra vásároltam. Nálam elvárás, hogy a balzsam tegye a hajamat puhává, könnyen fésülhetővé, de közbe egyáltalán ne nehezítse el, és persze nem bánom, ha jó is az illata - ezt mind sikeresen teljesítette! Gyönyörűen csillogó, puha lett a hajam, és a kellemes édeskés illata is sokáig érezhető volt. Nagyon tetszik, hogy könnyen tudom szabályozni a tömbbel, hogy hova kerüljön balzsam, és hova ne. Árban is felveszi a versenyt bármelyik balzsammal, hiszen nagyon sokáig használható!

Először én is úgy éreztem, mintha semmit sem kennék fel, de a hajam illatán, és a tapintásán érződött, hogy igenis, ott van az!
Imádom, hogy a Lush nagyon törekszik a csomagolás minimalizálásra, és ezért is jár egy hatalmas plusz pont, hogy nem terheljük még egy dobozzal a környezetünket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

22Nik22

2017. február 7.

Mindenhogy próbáltam használni.... hajamhoz dörzsölve, kezemben szétolvasztva, kis meleg vízzel feloldva kremmé....stb. De nekem sehogy sem működik. Mintha semmit nem tennék a hajamra kb....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

gumibogyo11

2016. augusztus 3.

Kicsit körülményes a felvitele, én a kezemben szoktam dörzsölni kicsit aztán ugy viszem fel. Sajnos a kócosodó hajamra nem az igazi, jobbnak találtam az american cream-et. Az illata viszont nagyon finom és éreztem jótékony hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

viewxy

2016. január 19.

Kicsit sikerült először túladagolnom. Tényleg nem érződik, hogy mennyit viszel fel, meg is ijedtem, hogy így túl gyorsan fog fogyni. De puha lett tőle a hajam, amikor megszáradt, még a nagy adaggal is csak az volt a gond, hogy nem emelt a hajamon, de ha rendesen adagolom akkor jó. Azért segít picit a kifésülésben is. Az illata megmarad a száraz hajon még másnapra is, ennek nagyon örültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Myrkky

2015. március 27.

Én egyszerűen imádom, és meg vagyok lepve az alacsony pontszámtól.. Igaz, hogy valóban nem a "normál", drogériás balzsamokhoz kell hasonlítani. Mint ahogyan a nevében is van, ez NEM kifésülő balzsam, tehát ne azt várjuk tőle, hogy vizesen siklik a fésű a szilikonon. Viszont a kondícionáló hatása fantasztikus. Kevés kell belőle, érdemes a tömböt jól megáztatni, én a hajamon végighúzom párszor, meg a kezemen dörzsölöm szét szappanhoz hasonlóan. Ilyenkor valóban nem igazán érződik semmi, és lemosáskor sem. Viszont, ha a haj megszárad... Valami isteni élmény! :D Én egész nap a hajamat simogatnám utána, annyira jó érés, sima, fényes és az illata is mesés. És talán valóban kicsit dúsabb tapintású a haj, az biztos, hogy úgy hidraál, hogy nem lapítja le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.