Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   330 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az igazán fénylő, dús és lágy hajért. Mosd meg a hajad egyszer a Biggel, és a hajad fénylőbb és selymesebb lesz, mint valaha. Mosd meg vele kétszer, és a tengeri sótól igazán dús hatást érsz el, ezért is hívják Bignek. 50% tengeri só egy hajpuhító hatású hínár gélben fura dolog hajra. Végy belőle egy ujjnyit, masszírozd be a fejbőrödbe, hogy legyen habja, aztán hagyd, hogy átölelje a hajad, fényessé téve azt a lime lé, és illatossá a neroli, a mandarin és az iris. Simogasd utána a hajad egész nap.

Ladybee

2019. július 13.

Először is, nagy rajongója vagyok a Lushnak. 17 éves korom óta festem a hajam házilag. Voltam már mindenféle színű. Használtam 250 Ft-os sampont is és 3000 Ft-osat is. Soha, semmi nem nyírta ki a hajam.
A Big kb 2-3 használatig oké volt, bár semmi extra. Aztááán :D olyan száraz és gubancos lett tőle a hajam, mintha legalábbis Domestosba áztattam volna minden nap. :D
A Big kondicionáló tömb szuper. Tényleg dúsabb és szép fényes volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

drde96

2019. július 10.

Sötétbarna, vastag szálú, göndör hajam van. A fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. Ezzel a samponnal nagyon szeretem átradírozni a fejbőröm, kellemes hűs érzetet ad, nagyon puha és jó tartású lesz tőle a hajam is. A tengeri só tényleg jó hatással van a haj tartására, ezt már más termékeknél is megtapasztaltam (nemcsak Lush), de ez a sampon tényleg kiemelkedő! Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Elsőre furcsa volt az állaga, de nagyon hamar megszoktam. Nagyon jól habzik, és nagyon kicsi mennyiség elég. Annyira tisztának éreztem használat után a hajamat. A Lush világa beszippantott rendesen. Eddig kicsit nyűg volt a hajmosás, most pedig már alig várom, hogy megint használom kelljen Lush termékeket =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

kinderbuenoo

2019. január 15.

nagyon jól habzik, tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

nagyon jól habzik, tisztít.

Lorna

2019. január 10.

Ha olyan tipikus, sztereotíp samponreklámot készítenék ennek, akkor azt tudom elképzelni rá, hogy úgy kezdődne a dolog, hogy kétfajta ember létezik (persze több is, a való életben, de a gyagya reklámomban most csak kettő van).
Van az olyan ember, akinek az a kikapcsolódás, ha a hotel medencébe lógathatja a lábát miközben koktélokat hörpintget fel; és van, akinek az a kikapcsolódás, ha egy mozgó repülőből kiugorhat a dzsungel középébe. A Big az inkább az mozgó repülős-kiugrós-féle sampon. Szerintem.
Ahhoz, hogy valaki élvezze azt, hogy a lába alatt ropognak a potyogó sószemcsék, miközben a sósampon másik részével a fejbőrét karcolja össze ahhoz azért kell egy attitűd. Mégha nem is bungee jumpingos, de azért egy kis kalandvágyó attitűd. Egy kis élvezem az innovatív termékket annyira, hogy mégha hülye ötlet, akkoris tetszik, talán éppen azért mert olyan kis eszement ötlet.
Úgy értem sósampon lime-mal hínár gélben? Oké, Lush, te őrült zseni, oké.
Az érdekes persze az, hogy működik. Simán felhabzik, és hajmosásra alkalmas a katyvasz, Utána puha, bár nem dúsabb hajt kaptam. A samponnak egyébként azt reméltem, hogy pont olyan illata lesz, mint a nagy kedvenc (az eredeti! az egyetlen! dobpergés!) Lush Ocean Salt arc - és testradírnak, de sajnos csalódnom kellett, más az illatuk.
A gondom a samponnal a következő: néztem anno egy fodrászlányt youtube-on, aki azt mondta, hogy akinek lelapuló haja van, az is inkább hagyja ki a volumennövelő samponokat, mert azok roncsolják legjobban a hajat. A több hatású hajat ugye úgy erik el, hogy kiszárítják a hajat, így többnek tűnik. Mint mikor az ember nyaral, úszik egyet a sós vízben, és tudja hogy ez most nem tett jót a hajának, de amikor kijön a vízből akkor mégis olyan csudijó beachy wave van a hajába. De azért az hosszútávon nem olyan jó a hajnak, ezért valószínűleg nem veszem újra.

Update: Újravettem. :) Kezdett hiányozni a sós őrültség. Szóval. Röviden: Meggyilkolta a hajam. lol. Úgy egy hónap leforgása alatt. Hát nem megmondtam magamnak! :) Most nem váltogattam másik samponnal, egy hónapig csak ezt használtam, úgyhogy pontosabb képem van róla. Teljesen szétszárítja az ember haját. Mosás közben/ után is lehet érezni, hogy csikorgósra szárítja a hajat. De az első pár alkalommal még azért pihi-puhi maradt a haj miután megszárad, és épp úgy néz ki a frizurám, ahogy elvártam a sampontól: dús, szélfútta. Még egy nagy pozitívum volt, hogy 5 napra! kitolta a hajmosást, száraz sampon nélkül.
Aztán szép lassan elindul az ember a lejtőn, és egyre szárazabb a fejbőröm, és irritált/viszket pár napig mosás után, aztán már nem tudom nagyon kifésülni a hajamat: Upsz.
Ez a sampon szerintem inkább másikkal váltogatva jó, vagy tisztító samponként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Úgy értem sósampon lime-mal hínár gélben? Oké, Lush, te őrült zseni, oké.

Ez a sampon szerintem inkább másikkal váltogatva jó, vagy tisztító samponként.

tiffanyriti

2019. január 5.

Hosszú évek óta Lush samponokat használok. Néha kipróbálok vmi mást aztán mindig visszatérek. Imádom az illatát, ami még napokig érződik a hajamon. Kókuszos, sós illat enyhe citrus beütéssel. Mikor rákenem a hajamra valóban olyan mintha prődebb lenne, de száradás után selymes, puha. Vékony szálú, lelapulós a hajam, és nekem bejön ez a sampon mert valóban dúsít. Kifésülnöm is könnyebb. Nekem nem szárítja a hajam, de az is igaz, hogy én váltakozva használom a különböző Lush samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

ivor

2018. augusztus 7.

Nekem ez a termék sajnos nem vált be.. nem lett tőle bigebb a hajam, az illata inkább idegesít, a hajamat teljesen kiszárította: szóval nem vágtam magam hanyatt a hatásától (max. az árától.). De a fekete leves pár alkalmas használat után jött: a hab lemosásakor az arcomon lecsorgó sós víz annyira irritálta a szemhéjamat hogy kivörösödött és felduzzadt. Először arra tippeltem hogy valami sminktermék lehet a ludas, de kizárásos alapon szép lassan rájöttem, hogy ennek van ilyen brutális hatása. Más is tapasztalt ilyet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

balazskrisztii

2018. július 20.

Scalp treatmentnek vettem, tehát csak a fejbőrömön használom, nem a teljes hajamon. Az illata kellemes, így sokáig elég lesz, a hatása olyan, mint amilyenre számítottam. Az ára miatt 4*, de szinte biztos, hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Bubucim

2018. március 4.

Nálam megvolt a HÚÚÚ hatás a használatát követően. :) Mintát próbáltam belőle, de amint kifogy a samponkészletem, beszerzem belőle a teljes kiszerelést. Elöljáróban annyit a hajamról, hogy zsíros hormonprobléma miatt, előtte kifejezetten száraz volt, a hajvégem most is az. Nagyon könnyű, de puha volt a hajam, mikor ezzel mostam. Tényleg csak úgy szállt, de közben nem szárította ki, ahogyan sok dúsító sampon szokta. Az illata pedig mennyei. :) Nagyon száraz hajúaknak nem biztos, hogy ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

ducitrening

2018. február 8.

Erdekes formula! Nekem nagyon tetszett, hogy igazi so van benne. Am a dusito hatast nem vettem eszre, de ez nem elsosorban a termek hibaja, nagyon vekonyszalu a hajam. Illata is mennyei, hajmosas utan is erzodott, mondanam hogy napokig, de mivel mindennap moson hajat igy errol nem tudok nyilatkozni. Egyetlen hatranya az ara, ezert -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum / Fragrance

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!