Lush

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   330 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Az igazán fénylő, dús és lágy hajért. Mosd meg a hajad egyszer a Biggel, és a hajad fénylőbb és selymesebb lesz, mint valaha. Mosd meg vele kétszer, és a tengeri sótól igazán dús hatást érsz el, ezért is hívják Bignek. 50% tengeri só egy hajpuhító hatású hínár gélben fura dolog hajra. Végy belőle egy ujjnyit, masszírozd be a fejbőrödbe, hogy legyen habja, aztán hagyd, hogy átölelje a hajad, fényessé téve azt a lime lé, és illatossá a neroli, a mandarin és az iris. Simogasd utána a hajad egész nap.

Enikomaria

2020. július 31.

Eddigi legextrémebb hajmosási élményem fűződik ehhez a samponhoz. Elsőnek is dús hab képződött, mosás közben nagyon selymesnek éreztem a hajam, jólesett a kis sódarabokkal hajat mosni. Az illata és az állaga miatt végig úgy éreztem, mintha luxuskezelésen vennék részt, nagyon frissítően hatott. Az illata mosás után erőteljes, nekem ez másnapra csillapodott, de még mindig friss illatú a hajam. Mindenképp balzsam szükséges utána, mert csikorgósra tisztítja a fejbőrt és a hajszálakat is.Mikor megérkezett és kivettem a csomagolásból kissé csalódott voltam, a BIG kifejezés ellenére elég kicsi dobozban érkezik, gondoltam ennyi pénzért ilyen keveset kaptam.. aztán megtörtént az első hajmosás és kiderült, hogy a kupakjára ragadt pár csepp elég az egész hajhosszom megmosására KÉTSZER. Kisebesedett volt a fejbőröm eléggé az előző samponok miatt, tökéletesen rendbe rakta, már az első használat után éreztem a változást. Valószínűleg a többi terméküket is kipróbálom, engem meggyőztek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Marcipancica

2020. május 25.

Tényleg dús lett tőle a hajam, de nekem szárította. Hosszú távon sajnos nem tudom használni, valamint a hasszú hajamra viszonylag sok kellett belőle, és hamar elfogyott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

gumibogyo11

2020. április 10.

Regebben hasznaltam, de nem vasaroltam ujra. Tenyleg dus lett a hajam, de ahhoz az kellett hogy ne balzsamozzam be, ettol pedig kiszaradt a hajam. Par eve piacra dobtak a Big balzsamot is, amit kulon hasznaltam. Kicsit nehezkes volt eloszlatni a hajon mert azt is tomb formajaban lehet kapni, de kb 1 evig eleg volt, szoval az arat is megeri. A ketto egyutt szerintem jo kombo lehet.

update:
Majdnem 4 éve irtam az eloző kommentemet, azóta valóban nem vettem újra, de többször szemeztem vele és kértem mintát a boltban amit egy vagy két mosásra elhasználtam. Régen erősen szőkitett, egyenesített hajam volt és azt éreztem hogy nagyon szárítja, bár igaz ami igaz azóta se nagyon találtam olyat terméket ami annyira dúsítaná a vékonyszálú hajam mint ez.
1 hónapja kaptam egy dobozt ajándékba és nekiláttam a használatának. Most már nincs annyira szőkítve a hajam, csak a vége van hombrezva de a töve az eredeti hajszínem és azt kell mondjam, megőrülök érte!! Annyira, hogy eddig a hajmosást-hajszárítást eddig a világ legnagyobb macerájának gondoltam most külön várom és amennyire gyakran lehet beiktatom.
Annyi még hozzá tartozik, hogy egy erősebb balzsamot most is használok mellé, nálam most épp az american cream, de azt is főleg a hajvégeimre amik még mindig szőkítettek. Ezen kívül még RnB megy rá száráítás után és Hair custard, amit alap hajformázónak is használok.

Összességében azt tudom mondani, amit most már több lush terméknél is megfigyeltem, hogy ha egy termék nem jön be akkor érdemes vele később is próbálkozni (főleg hajtermékeknél, ha változott a haj minősége).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

update:

Dorable

2020. április 9.

Hosszu,szoke es vekonyszalu a hajam, mostanaban minden sampontol sebes lett a fejborom es gondoltam kiporbalom ezt. Ez a sampon annyira tisztit,olyan friss hogy az eddig utalt hajmosast kellemesse teszi. Igen az teny,hogy baromi gubancos lesz a hajam utana,de hasznalok balzsamot es emiatt ez nem zavar. Ha onmagaban csak a sampont hasznalnam, valoszinu soha nem tudnam kifesulni a hajam ,de a tisztito hatasa miatt 5 csillagot kell adnom.En nagyon imadom.

Tipp: a sampon felvitele utan adj egy kis vizet a hajadhoz es maris habzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 9.

Tipp: a sampon felvitele utan adj egy kis vizet a hajadhoz es maris habzik.

dettusbettus

2020. április 7.

Gyakorolni kellett vele a hajmosást, mivel elég nagy sódarabok vannak benne, és eleinte összevissza potyogott.
Puhává és csillogóvá varázsolta a hajamat, azonbn elég hamar zsírosodni kezdett utána. Igaz, nem is írták, hogy jó zsíros hajra, úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

ABarbara

2020. január 3.

Nekem ez a sampon A TISZTÍTÓ sampon, :)

Kis mennyiség is nagyon jól habzik, minden hajápoló/hajformázó termékmaradványt és a felesleges zsírt szuperül eltávolítja, viszont ha csak ezt a sampont használom könnyen szárítóvá válhat, ezért csak minden második/harmadik hajmosásnál nyúlok ehhez a termékhez és szinte érzem, ahogy a fejbőröm fellélegzik, A friss illatát is imádom. Az állagát meg kell szokni, jobban örülnék, ha egy kicsit kisebb darabokban lenne benne a só, mert így eléggé potyog, illetve meg is karcolhatja a fejbőrt ha nem vigyáz az ember.

Összességében imádom, többször újravásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nekem ez a sampon A TISZTÍTÓ sampon, :)

Összességében imádom, többször újravásároltam már.

Lilis

2019. szeptember 14.

Nagyon kócos lesz tőle a hajam, de könnyebb kifésülni utána, mint bármilyen más sampontól. Selymessé teszi a hajam, szóval a végeredménnyel mindig elégedett vagyok. Sokáig elég, mert kevés kell belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Ladybee

2019. július 13.

Először is, nagy rajongója vagyok a Lushnak. 17 éves korom óta festem a hajam házilag. Voltam már mindenféle színű. Használtam 250 Ft-os sampont is és 3000 Ft-osat is. Soha, semmi nem nyírta ki a hajam.
A Big kb 2-3 használatig oké volt, bár semmi extra. Aztááán :D olyan száraz és gubancos lett tőle a hajam, mintha legalábbis Domestosba áztattam volna minden nap. :D
A Big kondicionáló tömb szuper. Tényleg dúsabb és szép fényes volt tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

drde96

2019. július 10.

Sötétbarna, vastag szálú, göndör hajam van. A fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. Ezzel a samponnal nagyon szeretem átradírozni a fejbőröm, kellemes hűs érzetet ad, nagyon puha és jó tartású lesz tőle a hajam is. A tengeri só tényleg jó hatással van a haj tartására, ezt már más termékeknél is megtapasztaltam (nemcsak Lush), de ez a sampon tényleg kiemelkedő! Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Elsőre furcsa volt az állaga, de nagyon hamar megszoktam. Nagyon jól habzik, és nagyon kicsi mennyiség elég. Annyira tisztának éreztem használat után a hajamat. A Lush világa beszippantott rendesen. Eddig kicsit nyűg volt a hajmosás, most pedig már alig várom, hogy megint használom kelljen Lush termékeket =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Hydroxycitronellol, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance

Egy alga féle kivonata, mely a CosIng besorolása szerint bőrvédő összetevő. A Lush honlapja szerint ennek az algának a kivonata gazdag vitaminokban, ásványi anyagokban és nyomelemekben, melynek köszönhetően erősíti a hajat. Ezen kívül simítja és fényt ad a hajnak.