Lush

Ár:   2990 Ft, 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   90g és 200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: quinnie0715, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Ár:   2990 Ft, 5490 Ft
Kiszerelés:   90g és 200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

A Buffyt akár a tus alatt, akár a kádban használjuk nedves testünkön, az eredmény mindig hasonló: mindenhol sima, bársonyos, ragyogó bőr. Az őrölt rizs, a mandula és az aduki bab keveréka hatékonyan küzd meg a durva és egyenetlen bőrrel. Ezen kívül a kis tömb tartalmaz még simító, lágyító kókuszvajat, tonizáló citromot, nélkülözhetetlen olajakat és nyugtató levendulát.

Skiiin

2019. november 16.

Jó termék, szerettem használni, csak...gyorsan fogyott. És ezért az árért így számomra nem nagyon érte meg, de emiatt nem pontozom le. Nagy előnye, hogy zuhanyzás után nincs szükség testápolóra, tényleg puha, hidratált és sima bőrt eredményez. Egyszerre radíroz és hidratál a használat során.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Titanilla10

2019. november 1.

Az itteni vélemények miatt esett rá a választásom de milyen jól is tettem hogy megvettem.Egy csodaszuper kis testradír szappan és hidratáló egyben és még az illata is jó.Nem túl erős mandula illattal rendelkezik.A radírozó hatása nagyon jó nem túl erős de nem is az a gyenge pont jó.Nem fogy gyorsan ez is egy pozitívum.Ha tehetnèm mindennap használnám de heti egy kettő is elég szerintem mintha narancsbőr ügyileg is segitett volna ezért is vettem meg mert kiváncsi voltam hogy segit e rajta és bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

drde96

2019. július 10.

Könnyen olvad, de mégsem törik le a fele, ha vizet ér, csak a legfelső, külső réteg, ezért sokáig elég. Jól hámlaszt, én cellulit megelőzésre és csökkentésre is használom, a zsíros állaga miatt pedig a hidratálót is kiváltja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Annai

2019. július 1.

Rendkívül finom az illata. Jól táplálja a bőrt, elég hetente párszor használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Rendkívül finom az illata. Jól táplálja a bőrt, elég hetente párszor használni.

Bedo169

2019. március 13.

A legjobb bőrradír és nagyon jó hidratáló. Finom, mandula illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

A legjobb bőrradír és nagyon jó hidratáló. Finom, mandula illata van.

makeupartist320

2019. március 3.

Csodaszer. Nagyon fincsi, puha lesz utána a bőröm, és az illatát is imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Csodaszer. Nagyon fincsi, puha lesz utána a bőröm, és az illatát is imádom.

twentylessone

2019. március 2.

Az Aqua Mirabilist elsirattam, de valami kell helyette - a Buffy-val vigasztalom magamat. Az illata más, de a hatása szuper: megtörölközöm és kész, nem kell testápolózni és habár nagyon száraz a bőröm, ezen is sikeresen segít. A puhaság ami utána marad...másik fejezet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

csill87

2019. január 1.

Nem gondoltam volna, de ez tényleg erősen radíroz, olyan, mint egy olajos cukorradír, nagyon intenzív, de jól hidratál is. Ami nem csoda, nagyon intenzíven kiérződik belőle a shea vaj illata, amit ugye valaki szeret, valaki nem. Kis hétköznapi luxus, nagyon kellemes érzetet hagy a bőröm, nekem hidratálni sem kell utána. Viszont a kádat rögtön a használata után ki kell öblíteni, én ezt első alkalommal nem tettem meg, és elképesztően nehéz volt levakarni róla az őrlemény darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Nancika

2018. július 18.

Tesztelésre kaptunk anyák napi termékeket, és ez is közöttük volt. Anyukám csomagjában volt ebből egy kisebb és egy külön becsomagolt nagyobb is, így a kisebbet nekem ajándékozta. De még milyen jó, hogy így tett! Ugyanis a kedvenc bőrradírommá nőtte ki magát, hiszen minden szempontból ez maga a tökéletesség.

Mivel borotválkozás és epilálás előtt kifejezetten jó leradírozni a bőrünket (ez segít megakadályozni a szőrtüszők begyulladását is), így igen sűrűn használok ilyen termékeket. Ezt pedig mintha erre találták volna ki! Miután lemosom a kis őrleményeket, amelyek valóban eltávolítanak minden nemkívánatos dolgot, egy selymes, olajos felületet hagy maga után, ami így olyannyira tökéletes alapot ad a borotvának, és akár egy nappal is kitolja a következő borotválkozás idejét. Nincs több borotvahab, nincs több gél. Hát kell ennél több? Ez maga a csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Shinejuci

2018. január 23.

Hat a hasznalata furi,de nagyon megeri. Olyan puha lesz tole a borom mint az alom. Telen a futestol es a hidegtol amugy cserepesre szarado boroel is csodat tesz. Zuhanyzas utan atdorzsolom vele a testem,lemosom,es van hogy nem ka kell testapolo. Ha teszek utana azt is,akkor garantaltan 24h-ig tokeletesen puha hidratalt a borom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Limonum Oil, Citral, Limonene, Linalool

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

További info az összetevőről a KM-blogon >>