Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"A vaníliától és a kakaóvajtól olyan illatod lesz, hogy vigyáznod kell, nehogy valaki megegyen, mint egy süteményt.

A forró víznek néha az a hatása, hogy amikor kilépsz a kádból, a bőröd szárazabb lesz, mint gondolnád. A Butterball visszaadja a bőrödnek az elvesztett nedvességet, úgyhogy nyugodtan hátradőlhetsz a kádban, hosszasan élvezheted a fürdést, és annyiszor engedhetsz utána a forró vízből, ahányszor csak akarsz.

Ez a fürdőbomba szintén Mo korai találmányainak egyike. Kis mérete ellenére óriási adag vanília- és pézsmaillatot, no meg bőrvédő kakaóvajat rejt, így a mai napig bestseller maradt."

Lilium

2019. február 28.

A múltkori Lush élményem után komolyan belendültem és elhatároztam, hogy nekem még több és több fürdőbomba kell! Számomra ennek van a legkellemesebb illata, valami elképesztően finom vaníliás. Minden átveszi a közelében az illatát.. Amolyan tél végi kényeztetésnek szántam, mert habár színe nincs, az illatán kívül a hatása is szuper. Már a kádban is éreztem, hogy milyen puha lesz tőle a bőröm. :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

RitaL

2018. szeptember 8.

Ez az egyetlen Lush fürdőbomba, amit újraveszek. Nagyon finoman, hatásosan hidratál, tényleg meglepő - bár lehet, hogy elérhetném ezt úgy is, hogy sima shea vajat olvasztok a kádban :) De így mindenképpen egyszerűbb. Én fürdőbombázás után még meg szoktam tusfürdővel mosakodni, és még így sem kell utána testápolót használni. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

hanni

2018. február 8.

Nagyon jó volt, isteni puha lett tőle a bőröm, és az illata is nagyon finom vaníliás volt, és fürdés után is sokáig rajtam maradt (de nem volt tolakodó, vagy ilyesmi), megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Isteni volt. A bőröm ez után olyan volt mint a babapopsi, mindenütt. És annyira megnyugatató és kellemes az illata, hogy teljesen ellazultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 18.

Nagyon jó es jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyon jó es jól hidratál

zsazsa

2017. november 12.

Szerettem az illatát és a benne lévő kakaóvaj darabokat is. Egy Vitalis fürdőgolyóval együtt használtam, de csak az élvezetek halmozása miatt, mindkettő megállta volna a helyét önállóan is. Fürdés után finom illatú, puha, hidratált a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Rozsaszinponilo

2017. augusztus 26.

Annyira jól táplálja a bőrt, hogy utána nem kell testápolózni, olyan krémes érzetet hagy a bőrön! Számomra kellemes vanília illatú!
Tipikusan egyszerű de nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Tipikusan egyszerű de nagyszerű!

cseresznye007

2017. július 4.

Nagyon kellemes nem tömény illatú bombácska,egy csomagban vettem de teljesen megérte,nem volt utána száraz érzésem,de nem is tocsogtam utána az olajtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Izabel

2017. május 2.

Valami semlegesebb illatú fürdőbombát kerestem, amit alkalomadtán a kedvesem is használhat. Neki ugyan nem jutott, de nekem nagyon megtetszett! Gyorsan eloldódik, kellemes az illata (pedig alapvetően nem vagyok oda a vaníliáért...), és ami a legjobb: a hatása már a fürdőkádban is érezhető! Nem szeretem a testápolót, így valószínűnek tartom, hogy ha száraz lesz a bőröm, akkor ezt a kis fürdőbombát fogom bevetni. Tetszik a minimalista összetevő lista is, és az ára is viselhető néha-néha, úgyhogy biztos, hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

dorcus89

2016. november 27.

Imádtam. Ajándékba kaptam, de az illata valami mennyei. Nem vagyok egy itthon fürdőzős típus, inkább zuhanyzom, de most alig akartam kikelni a kádból. Nagyon puha tőle a bőröm még másnap is és tényleg nagyon relaxáló, pihentető élmény a fürdőzés így. Nekem nem hiányozott a hab, tökéletes volt így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.