Lush

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Fülledten érzéki, kakaós parfüm

A porcukros, pézsmás, csokoládés jegyeket az igéző ylang-ylang teszi részletgazdagabbá. Gyengéd, mégis szenvedélyes parfüm a csokoládé kedvelőinek.

Freesia

2019. szeptember 14.

Nagyon finom, egyedi mézes, ánizsos, krémes, nem túl édes kakaóillat vagy inkább kakaóvajas? Nehéz meghatározni. Először meghökkentett az illat élmény (ez Lush-ék esetében nem meglepő :-)), de ahogy telt az idő, úgy simult bele a bőrömbe, nagyon komfortos hidegebb időre való vigaszillattá válva. :-) Októberben biztos sokszor nyúlok majd érte, főleg, hogy most fedeztem fel, hogy elfogyott az avarrugdosáshoz használt barna Omniám :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

via0408

2019. június 17.

Nem annyira hasonlít a parfümolaj változatára, az üveges kiadás sokkal kevésbé vajas/krémes. A kakaósság megmarad, de az én orromnak, és az én bőrömön a parfüm szinte már mézes-ánizsos, pedig nincsen benne ánizs állítólag. Kicsit szappanos rovarirtó jellege van, amit én nem bánok, nekem nagyon kellemes, és szinte jobban tetszik, mint az olaj változat:) Egy kicsit emlékeztet az Etro Anice-ra, de azért az jóval ánizsosabb. Amúgy szerintem bőrdzsekis parfüm - szuperül tudna harmonizálni a bőr illatával. Úgyhogy nálam abszolót őszi-tavaszi, de nem mondom, hogy most nyáron nem fogom fújkálni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Synthetic Musk, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool