Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2018. december 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Fülledten érzéki, alkoholmentes parfümolaj

A porcukros, pézsmás, csokoládés jegyeket az igéző ylang-ylang teszi részletgazdagabbá. Gyengéd, mégis szenvedélyes olaj a kakaós édességek kedvelőinek.

via0408

2019. május 3.

Kipróbálásra vettem (azóta jön a parfüm is). Imádom az illatát. Nekem nem annyira csokis, inkább kakaóvajas és picit porcukros. Az üveg nem a kedvencem, nem tudok rájönni, hogy kéne takarékosan és jól használni, és sajnos a csodás illat sem tart elég sokáig, főleg, mivel szívem szerint állandóan érezném, úgyhogy gyanítom, nincs az a hatósugár vagy tartósság, amivel elégedett lennék:D Abszolút baráti az ár, az édes, testápolós illatok kedvelőinak szívből tudom ajánlani. Klasszikus Lush, szerintem pont ilyen illata van az egész pipereszekrényemnek a Lush-os cuccoktól, pedig Butterball fürdőbombám speciel nincsXD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil