Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanillacream, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Burkold magad a fair trade bio kakaóvaj megnyugtató ölelésébe. Azt mondják, soha nem zavard az alvó medvét, ezért légy óvatos, amikor felviszed a bőrödre ezt a tusfürdőzselét. Az ylang ylang olaj jókedvre derít, hogy ne morogj annyit; a karragénkivonat extra rugalmasságot ad a zselének, miközben lágyítja a bőrt és a bundát."

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. december 22.

Valószínűleg én vagyok ehhez túlságosan béna, de számomra használhatatlan. Az illata olyan semmilyen, sajnos a bőröm is szárította. Nagyon nehezen habzott fel, ment a kukába...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 22.

naiyah

2019. február 27.

többször újravettem annyira cuki, viszont az illata engem a mézes reggeliző pehelyre emlékeztet, nem annyira finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

slytherclaw

2019. január 20.

Egyetlen baj van ezzel a tusfürdőzselével: túl cuki! Anyukámmal mindig kérdezzük egymástól, hogy "na, Butterbearrel fürödtél?", a válasz pedig általában az, hogy "nem, úgy sajnálom szegényt" :D
Egyébként nagyon szeretem, ha elszánom magam, hogy használjam. Elég masszív, nekem egyelőre nem tűnik úgy, mintha a közeljövőben szét akarna esni, a Santa's Bellyhez képest acélos konstrukció. Kellemes, visszafogott illata van és tényleg hagy egy krémes érzetet a bőrön. Féláron abszolút megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

deezsina

2019. január 9.

Nekem a lush tusoló termékeiből ez a formátum a kedvencem (kivéve a pucér tusfürdőt, azt még nem próbáltam), a szappanok és a folyékony tusfürdők is szárítanak, a tusolózselék viszont egészen jók magukban is.
Ez a mackó elbűvöl az illatával, szolid más lush termékekhez képest de pl a fürdőbombához képest sokkal erősebb. Nagyon krémes érzetet hagy a bőrön, nem végtelenül tápláló, de jó.
Az egyetlen dolog amitől tartok, ami más zseléknél is megesett már (pl snowman) hogy szét fog törni a kis mackó alakja miatt, úgy meg már nehéz használni. (A sima tégely alakúakat már tudom úgy használni, hogy egyben maradjanak és úgy szuperek)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

laanyka

2018. november 28.

Nagyon cuki :). De nekem nincs szívem elhasználni :D :D. Az illata egyébként nem egy nagy durranás, szerintem ez azoknak lehet jó, akik az ilyen épphogy érződik illatokat kedvelik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin