Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mankaa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

Vanília illatú habokat biztosít.

Black Fairy

2019. április 21.

Az illata kellemes, a víz világos rózsaszín lesz tőle, és rengeteg, tartós habot képez...egy óráig áztam, és még mindig tele volt habbal...csak azért szálltam ki a kádból, mert már teljesen kihűlt a víz, és még miután leengedtem is ott volt a hab a lefolyó körül...Legközelebb csak felet használok...
Egyébként nagyon kellemes érzete lett a bőrömnek utána, puha volt, hidratált, és természetesen nem fogott meg semmit (se a kádat se a bőröm). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

vvivien

2018. június 29.

Még karácsony után a leárazáson vettem. Az illata nem túl erős cukros illat, én 4 részre vágtam és így is elég habot képezett es nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

pcsillu

2017. február 5.

Én ketté törtem, nem volt nagy ötlet, nert így nem habzott annyira, de biztos vagyok benne, hogy ha egybe hagyom sokkal jobban habzik. Ennek ellenére jó kis termék, nagyon jó az illata, a színe is szép az olajoktól pedig finom puha lesz a bőr, plussz az illata is kellemes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

barbyka01

2017. január 17.

Csodálatos! Nem szerettem volna egybe elhasználni az egészet, de úgy a felénél úgy voltam vele, hogy egye fene menjen akkor az egész. Hatalmas habokat csinált, tele van olajokkal, így fürdés után a testápolás is elmaradt nálam. Pihe-puha volt a bőröm utána és az illataaa, hát az valami mesés. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

gittagal

2017. január 13.

Szerelem <3 Nagyon nagyon szeretem, nem szoktam egyszerre felhasználni, hanem török belőle egy kisebb darabot és így is tök jó a hatása a kádban, nagy habokat csinál és mennyei az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Greti1717

2016. december 11.

Én az egészet elhasználtam egy fürdésnél és óriási habok lettek,nagyon puha lett tőle a bőrőm és még sokáig éreztem magamon.Az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

slytherclaw

2016. november 18.

Hatalmas, masszív habok, cukorka illat, mi kell még? Nekem öt fürdésre elég volt, úgyhogy biztosan fel fogok tankolni belőle a karácsonyi leárazáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

heather

2016. november 15.

Én nem tudom,mi van velem így 38 évesen,de egyszerre megőrülök a Snow Fairy illatért.
Habfürdő,tusfürdő,hintőpor...
Ezt is imádom.Az igazi télesti habos fürdő.
Már a zacsiból beillatosítja a szobát.
Remekül habzik.Nekem 4-6 fürdésre is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Habfürdő,tusfürdő,hintőpor...
Ezt is imádom.Az igazi télesti habos fürdő.
Már a zacsiból beillatosítja a szobát.
Remekül habzik.Nekem 4-6 fürdésre is elég.

hannq15

2016. augusztus 21.

húúú nagyon imádta a csaáld, ötöt hatot biztos vettem belőle!! remélem majd idén is kapható lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. április 16.

Ma elfürödtük az utolsó tömböt is...sajnálom...😞
Remélem,idén újra kapható lesz ez a limitált kiadású,csúszós-selymes omlós gyümölcscukor illatú habfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 16.

Ma elfürödtük az utolsó tömböt is...sajnálom...😞

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA