Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, mely mexikói chilivel bizsergeti meg ajkaid! A csipetnyi chilit bio jojobaolaj, fair trade kakaóvaj és kandelilla viasz lágyító keverékébe ágyaztuk, mely nagyon puhává varázsolja ajkaidat. A balzsam mandarinszínű árnyalatát az annatto mag adja, édes íze a porcukornak köszönhető. A chili természetes módon élénkíti és duzzasztja az ajkakat, hogy csókra készen csücsöríthess a karácsonyi szeretetrohamok idején. Vegán

mnodulus

2017. január 13.

Nagyon tetszett a színe, de nem tartós és nehéz felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Nagyon tetszett a színe, de nem tartós és nehéz felvinni.

natasha

2013. szeptember 25.

semmi csípős chillis hatást nem tapasztaltam és csúnya narancsos színe lesz a szájnak nem tudom elképzelni kinek állhat jól. nem hidratál mikor felkenem húzódik a szám bőre:s

Megváltoztatom a véleményem,ugyanis a nyáron megszerettem.
Divatba jöttek a narancsos és pirosgyümölcs színű rúzsok,így én is előszedtem ezt a szekrény mélyéről. Amikor először használtam,furának tűnt a szőke hajammal,viccesen néztem ki. Mióta át lett festve a hajam,felkentem és rájöttem sötét hajjal kifejezetten jól néz ki. Innentől kezdve imádom,bár sajnos a tartóssága nem a legjobb,sokszor kell kenni.Korábban írtam,hogy szárít. Viszont ha teszek alá ajakbalzsamot,akkor nem. Az elmaradt chili érzet miatt 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Megváltoztatom a véleményem,ugyanis a nyáron megszerettem.

Percoon

2013. szeptember 13.

Én a színét nagyon szeretem, az állaga is nagyon kellemes, kicsit bizsergető hatása van, de csak nagyon enyhén. Sajnos itt véget is értek a jó tulajdonságai, az én ajkaimat nem hidratálja, sőt ha kicsit szárazabb a szám, akkor megül a kis ráncocskákba és csúnya foltos lesz felvitel után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

melange

2012. október 24.

A hatását szeretem, 1-2perc után csíp kissé,de nem annyira,hogy zavarjon,inkább felpezsdít. Nem szárított,sőt... Felvinni csakis tükörrel szabad, különben elég vicces hatást lehet vele összehozni:D
A répa-narancs szín nekem sem jön be, de egy szeplős, (világos) vörös lányzón el tudom képzelni.
Rajtam mindenesetre úgy néz ki,mintha milánóit ettem volna két pofára,és nem töröltem volna meg a szám utána...:D ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

vivuss87

2012. június 12.

rettenetes, és borzasztó színe van. ugyan kinek áll jól ez a répa sárga???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

rettenetes, és borzasztó színe van. ugyan kinek áll jól ez a répa sárga???

dorkisz

2012. március 4.

Az én számat csípi, persze nem rögtön felkenés után és szerintem elég zsíros, bár én mindig jól felolvasztom az ujjamon. Ősz típus vagyok és nem kaptam még panaszt, hogy nem állna jól :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

dorkisz

2012. február 3.

Rúzs helyett kiváló, bár kevés embernek áll jól a színe. Talán zsírosabb, mint a társai, de ez sem kimondottan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Színező anyag. (Piros)