Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yoko95, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

morning_glory

2011. október 25.

Én télre sem ajánlom, ragad, összefog mindent, és nem ápolja a bőrt, maximum zsírosítja. Az nem nem ugyanaz, mint a hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

yoko95

2011. augusztus 25.

Nyárra nem ajánlom, mert ahhoz kicsit ragad, és jobb este kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

Nyárra nem ajánlom, mert ahhoz kicsit ragad, és jobb este kenni.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Viola Odorata Flower Water

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.