Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   25g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   25g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"Érezd a narancsos csokoládé ízét egész nap ezzel az édesen cukros ajakradírral. A fekete csoki, a kakaókivonat és a kakaópor garantáltan segít, ha rád tör az édesség utáni vágy - és ha nem akarod, nem kell megosztanod senkivel. A mandarin- és édesnarancs-olaj gyümölcsösen frissítő íze frissen tartja az ajkaid. Csillogó cukorsokk, csak neked!"

Agnes91P

2020. szeptember 27.

Ez nekem egy olyan kis extra, ami nélkülözhető, de kellemes használni. Amikor pedig nagyon ki volt száradva a szám, sokat segített, hogy leradíroztam vele, és az olajok miatt még hidratál is. Szebben mutattak a rúzsok is utána. Az íze pedig mennyei, ha édességet kívántam, akkor is segített egy kicsit, hogy leradíroztam vele a számat. Vagy akár csak beleszagoltam :D A szavatossági idő miatt a végén már arcradírnak is használtam, úgy is bevált. Bár szívesen kipróbálnám más verzióját is, ha egyszer újraveszem, biztosan ez lesz az :) Az ára persze soknak tűnik, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

blablabla

2019. április 20.

imádom!!
ajkakra tökéletes, de néha az egész arcomat ezzel radírozom - nagyon puha lesz .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

imádom!!

MissAnn

2018. augusztus 23.

Puhává és simává teszi az ajkakat, csak megfelelően kell használni. CSODÁLATOS az illata, na meg az íze. Nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

diahlin

2018. március 2.

Nekem nem sokat segített, sőt: a puha részeket gyorsan túl lehet radírozni vele, míg a hámló bőrt nem szedi le. Az íze és az illata fantasztikus, de én megoldást kerestem a cserepes ajkaimra nem pedig édességet. Amúgy is volt egy olyan érzésem, hogy az ajkak érzékeny bőrére nem érdemes dörzsölős hámlasztót használni, kár, hogy itthon jóformán csak ilyenhez lehet gyorsan és könnyen hozzájutni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

DoriBal

2018. február 14.

Tudom ,hogy nem ez a fő szempont, de azzal szeretnék kezdeni, hogy hihetetlen jó íze van! Ez az eddigi egyetlen ajakradírom és valószínűleg maradni fogok a Lush-os termékeknél, mert nagyon jól bevált, nagyon simára radírozza minden alkalommal az ajkaimat és olyan mintha egy ajakbalzsam is bele lenne építve, mert nagyon kellemes puha hatást is ad. Bár tudnék nélküle élni, nem szeretnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

vpverapapp2

2017. október 16.

Imádom <3 Akármikor képes lennék újravenni, noha cukor alapú, csokis ajakradírt én is tudtam reprodukálni, méghozzá ipari mennyiségben, de nyilván nem votl annyiféle olajom itthon, és nem lett olyan az állaga se. Ha lenne a közelemben Lush bolt, tuti sokmindent vennék onnan, többek között ezt is :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

dorottya96

2017. augusztus 13.

Kipróbáltam, de engem nem hatott meg. Ha itthon összekeverekbegy kis cukrot valamivel állítom jobb hatása lenne mint ennek.. ez egy annyira felesleges termék, hogy nemigaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

mafalda

2017. április 19.

Ohhh én totál oda meg vissza vagyok a lush ajakradírokért. Úgy vártam és imádom, mondjuk az íze annyira nem lett a kedvencem mint a többi, de sebaj. :-) Azt hittem narancsosabb lesz de igazán tömény csoki a javából. A hatását tekintve pont olyan mint a többi lush ajakradír! Nyilván pont egy olyan termék a mániám, ami nélkül simán boldogan lehet élni.😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Black Fairy

2017. április 1.

Én teljesen véletlenül vettem meg, nem tudtam, hogy a húsvéti kollekció tagja...Nézelődtem a boltban, kiszúrtam, hogy csokis ajakradír, kipróbáltam, megkóstoltam, beleszerettem, elhoztam...

A radírozó képessége teljesen rendben van, nem olvadnak túl gyorsan a cukorszemcsék benne, csodálatosan leszedi az elhalt hámsejteket, tartósan sima, egyenletes ajkakat kapunk, ha utána rögtön ajakápolót viszünk rá, nincs az a matt rúzs, ami problémát okozhat...az íze pedig mmm...ha nem lenne ilyen drága, lehet radírozás nélkül enném...:D
(Természetesen csak vicceltem, de sokkal finomabb íze van, mint a Bubblegum verziónak, pedig az hatalmas kedvencem. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Theobroma Cacao Fruit Powder

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fekete csokoládé.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.