Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mitsuko, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Hidratáló, kókuszos szilárd sampon száraz hajra. Ha szőkített, sűrű vagy sokat próbált hajad van, kényeztesd egy nagy adag hidratálással, melyet a krémesített kókuszkrém és a bio kókuszolaj biztosít, miközben a szójaleticin gyengéden lágyítja minden egyes tincsed. A hatásos növényi zsírok segítik a nedvesség felszívódását. Ápold a hajad ezzel a műanyagmentes csodával."

ramona22

2019. december 4.

A lány a boltban száraz hajra ajánlotta, és mivel új termék, felhívta a figyelmem rá hogy sls mentes is... Na én fel is ugrottam erre a vagonra azonnal és boldogan fizettem érte. Hiba volt...nagyon szárítja az amugy is száraz, hullámos hajamat... sajna ez csalódás. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Mitsuko

2019. november 26.

Tisztító sampont kerestem, ezt ajánlották a boltban. Csikorgósra mossa a hajamat, szóval lehet, hogy valóban tisztít, de hogy kiszárítja, az biztos. Kizárólagos használat mellett a fejbőrt is szárítja. Két rétegből áll össze, a fehér hamarabb elfogyott, a végére csak a rózsaszín maradt. A hidratálás csak ígéret, ha száraz, hullámos hajra keres valaki tiszító sampont, ezt kerülje el, a pénzt inkább érdemes egy jobb pakolásra elkölteni. Sajnos engem az illatanyaga is zavar, inkább porszagra emlékeztet, mint illatra, de ez szubjektív, nem emiatt érzem ablakon kidobott pénznek az árát, hanem mert teljesen kiszárította a hajamat szemben azzal, amit ígért, pedig tudatosan vízhiányos hajra kerestem kímélő megoldást tisztításban is (használok benne maradó hidratálót is, ezzel együtt szárított a termék).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

nezili

2019. november 24.

Hozza a megszokott Lush szilárdsampon jelleget, viszont én száraz hajra semmiképp sem ajánlanám. Nekem balzsam mellett is nagyon szárítja a hajam, cserébe a hajmosást kitolja 1 nappal. Balzsam nélkül használva (rosszabb napjain még amellett is) viszont olyan a hajam, mintha egy jó klóros medencézés után száradt volna meg: a töveknél kicsit összeáll, a vége meg irtozat kiszikkad. Szóóóval még barátkozunk, de azért ha az árát nézegetem, annyira nem vagyok meggyőzve...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

R3kaBarta

2019. szeptember 17.

Életem első ilyen terméke. Nekem nagyon bevált. Sötétbarna hosszú hajam van, ami ráadásul göndör is. Nagy probléma számomra hogy összevissza száll a hajam. Ez a termék már egy hajmosás után sokat javított ezen. A hajmosást is kitolja és az illata is sokáig megmarad a hajamban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)