Lush

Ár:   2990 Ft, 5890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150g, 325g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   2990 Ft, 5890 Ft
Kiszerelés:   150g, 325g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ha az erős, fekete, élénkítő kávét szereted, próbáld ki ezt a kávékivonattal teli arcpakolást.

Ébreszd fel és élénkítsd fel bőröd a frissen főtt kávé gazdag aromájával. A pirított kakaóból készült kivonat, a vetiver és a koriander olaja együtt rabul ejtő illatkeveréket alkot.

Ezt a csodás pakolást nemcsak az arcodra használhatod! Vidd fel arcodra és testedre, majd meleg vízzel öblítsd le, hogy megújulva, felfrissülve folytathasd a napot. "

Kimérve is - Lush Cup O' Coffee Arcpakolás
Ár: 1500 Ft , Eladó: davincsike
Állapot: Használt, hűtőben tárolt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, bárhol átadom
karato

2019. április 18.

Használat után pihe-puha lesz a borom, nagyon kellemes illata van. Mindig szamolom vissza a napokat, hogy mikor kenhetem fel újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

nnnoemi86

2019. április 8.

Nagyon szeretem, bár úgy tapasztaltam, hogy nagyobb mennyiségben kell felvenni/felvinni. Hajmosás előtt szoktam, így nem baj, ha minden tiszta kávészemcse lesz, mire lemosom magamról:) Puha lesz tőle a bőröm, és a számon levő elhalt bőrdarabkákat is szuperül eltünteti :) Mivel a kiszerelése nem túl nagy, ezért 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

BelleDeJour

2019. március 29.

Számomra kenterbe veri az összes előtte használt bőrradírt, heti 2-3-szor használom, ezt követően a Mask of Magnaminty-t szoktam felvinni. A kettő kombója felér egy kozmetikai kezeléssel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Litta

2019. február 12.

Már az illata rögtön levett a lábamról. Annyira finom tejeskávé, hogy összefut a számban a nyál tőle :D Jó erősek a szemcséi egyébként, szóval a radírozó hatás garantált. Én heti 1x használom, olyankor 20-30 percig hagyom az arcomon. Felkenés után érzem, hogy bizsereg a bőröm tőle, lemosás után pedig nagyon puha lesz, és az illatát még pár óráig érzem magamon.
Szuper kis termék. Én ajándékba kaptam, így le voltam döbbenve, amikor megláttam, hogy amúgy mennyibe kerül ez a kis tubus. Elégedett vagyok vele, de én ennyit sajnálnék kiadni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Claire125

2018. december 27.

Ez előtt több tégely MASK OF MAGNAMINTY pakolást használtam el, amit imádtam. Szerettem volna valami mást is kipróbálni. Ennél a terméknél az élénkítő hatása fogott meg. A termék hatásával nincsen problémám, első szaglászásra az illatával sem volt, viszont az arcomra kenve nekem elviselhetetlen erős és émelyítő illata van. Nem is fogom elhasználni, visszatérek a jól beváltra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

sandyh

2018. december 3.

Nagyon finom kávés illata van. Reggel igazán frissítő.
Nekem bejött, de valami hiányzott belőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 3.

Nagyon finom kávés illata van. Reggel igazán frissítő.
Nekem bejött, de valami hiányzott belőle

mirtillmajoros

2018. november 26.

Radírnak használom inkább, nagyon könnyű vele bánni, imádom az illatát és nagyon szép lesz tőle a végeredmény. Tetszik hogy amíg az arocmon van és hat, tehetem a kis dolgaimat, nem kell aggódnom, hogy elfolyik, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

bdpstmassacre

2018. november 20.

A Cup O' Coffee-t arcradírként jobban szeretem, mint pakolásként, szeretem az erős szemcsés állagát nem csak az arcomon, hanem az egész testemen. Puha lesz a bőröm, nem irritálja, a kávé miatt viszont kifejezetten reggel szeretem használni, mert ha fáradt vagyok és fakó a bőröm akkor csodát tesz vele, és a kedvemmel is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

barb20

2018. november 3.

Kedven arcradírom. Erős az illata, de én jó. Imádom az élénkítő hatását és hogy mennyire puha lesz az arcom tőle. Van akinek túl erős az illat vagy túl nagy szemcsés. Érdemes vásárlás előtt tesztelni.
Elég sokáig elég a kis kiszerelés is, főleg ha csak arcra használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Elég sokáig elég a kis kiszerelés is, főleg ha csak arcra használom.

annabanana

2018. október 30.

Az arcbőröm hihetetlenül puha utána, felkenéskor a tápláló olajok, lemosáskor a radírozó szemcsék teszik a dolgukat, és milyen jól! Az illata nem erős kávé illatú, izgalmas, de nem túl durva. Én első körben mintát kértem belőle, és az is elég 3-4 használatra, legközelebb veszek egy nagy tégelyt, mert ez valami fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Bentonite 0 0