Lush

Ár:   2990 Ft, 5890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150g, 325g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   2990 Ft, 5890 Ft
Kiszerelés:   150g, 325g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ha az erős, fekete, élénkítő kávét szereted, próbáld ki ezt a kávékivonattal teli arcpakolást.

Ébreszd fel és élénkítsd fel bőröd a frissen főtt kávé gazdag aromájával. A pirított kakaóból készült kivonat, a vetiver és a koriander olaja együtt rabul ejtő illatkeveréket alkot.

Ezt a csodás pakolást nemcsak az arcodra használhatod! Vidd fel arcodra és testedre, majd meleg vízzel öblítsd le, hogy megújulva, felfrissülve folytathasd a napot. "

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szofianna26

2021. július 16.

Nagyon szeretem ezt a kis terméket. Régen használtam az arcomra is, a kaolin miatt nagyon jó volt utána a bőröm textúrája, feltöltődött. Mióta tudatosan bőrápolók nem kenem az arcomra és főleg nem radírozok. A testem többi részén használtam el, puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Uhrinkata

2021. május 11.

Nem lesz a kedvencem. Elhasználtam, a bőrömön különösebb változást nem észleltem, a szemcsék benne és az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

annabanana

2021. április 20.

Az arcbőröm hihetetlenül puha utána, felkenéskor a tápláló olajok, lemosáskor a radírozó szemcsék teszik a dolgukat, és milyen jól! Az illata nem erős kávé illatú, izgalmas, de nem túl durva. Én első körben mintát kértem belőle, és az is elég 3-4 használatra, legközelebb veszek egy nagy tégelyt, mert ez valami fantasztikus!

UPDATE: Régen imádtam a Lusht, de ezt a sok parfümös, illóolajos kencét nem szabadna arcbőrre kenni. Főleg egy mechanikai hámlasztót, huh, mai eszemmel meg nem venném, pedig tényleg nagyon szép lett utána az arcom, de a mikrosérüléseket és irritációt amiket okozhat nem éri meg kockáztatni. Lábszárra még elhasználom, mert nagyon kellemes, de az arcra vigyázni kell!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

nikiiabel

2021. április 13.

Karácsony környékén kaptam a vásárláson melle kis tesztmintát. Akkor próbáltam ki először és nagyon megszerettem. Nagyon tetszik az illata. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, nagyon tetszik hogy a kávé bőrradírként funkcionál benne. Utána tényleg nagyon puha lesz az ember tőle. A piros foltjaimat és a pattanásaimat másnapra teljesen leviszi. A tesztminta elfogyasztása után meg is vettem belőle a nagyobb kiszerelést. Több ismerősömnek is ajánlottam már.

Esetleg az egy tipp, hogy szilikon ecsettel lehet könnyebb felvinni és nem marad annyi “felesleg” az ember újján, mert kicsit nehéz elkenni a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Meelcsikee

2021. február 16.

szeboreas bőröm van. nagyon szereti a bőröm, én pedig legszívesebben bekanalaznám olyan finom illata van! Körkefés maszírozóval szoktam együtt alkalmazni, nagyon szép lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Andii017

2020. december 14.

Már a második tégellyel használok belőle. Elsőre kicsit erős volt a kávé illat, de utána már egyáltalán nem volt zavaró. Nagyon jól radíroz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Lina14

2020. augusztus 11.

Nagyon alapos radír, gyönyörűen leszedi az elhalt hámsejteket. Nekem a fahéj furcsa volt elsőre, de nem irritált. Nagyon kevés kell belőle, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

bubilany

2020. június 10.

Nagyon könnyen kezelhető pakolás, pihe-puha lesz utána az arcom és ettől a friss kávé illattól teljesen felélénkülök!! :)
Az apró kávészemcsék amik benne vannak enyhén radíroznak, abszolút nem éreztem soknak benne.
Amikor olvastam a dobozon, hogy 5 visszavitt tégelyért egy arcpakolást adnak, külön megörültem, nagyon jó kezdeményezés!!
MINDENKÉPP ÚJRAVESZEM!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

MINDENKÉPP ÚJRAVESZEM!

Bocse

2020. május 27.

Amikor rossz tükörbe nézni akkor főzök egy kávét, felteszek egy cup o' coffee-t, megnézek egy jóbarátokat és máris jól érzem magam. Imádom ezt a pakolást, életet lehet a bőrömbe. Sajnos az utolsó adagot fogom elhasználni, de újravevős. A boltban meg amúgy 5 műanyag dobozkáért jár egy pakolás, szóval nem kidobni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Mimiti

2020. május 14.

Hű, ez telitalálat volt. Ki akartam próbálni egy Lush arcpakolást, és az itteni értékelések alapján erre esett a választásom, aminek nagyooooon nagyoooon örülök. Annak ellenére, hogy tele van kávészemcsékkel, nagyon kíméletesen lehet vele bánni. Nem szárítja a bőröm, az illata isteni, felélénkít. Nagyon szeretem az állagát is, könnyű felvinni, és kifejezetten szeretem benne, hogy nem szárad kőkeményre a bőrömön. Újravevős lesz, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Kaolin 0 0

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Bentonite 0 0