Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2016. július 22.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ezt az arcpakolást a tinik olajos bőrére szántuk, no meg azoknak, akik még csak most ismerkednek az arcpakolásokkal, és szeretnének valami olyat használni, amiben van egy kis vidám huncutság is amellett, hogy hatékonyan elvégzi a feladatát.

Az arcpakolás komoly fele a bőrtápláló és -puhító lenmagfőzet, a tonizáló hatású friss menta, a kiválóan hidratáló kakaóvaj, valamint a zsírelnyelő és mélytisztító rhassoul iszap. Az arcpakolás vidámságát pedig a kakaópor, a vaníliakivonat és a fodormentaolaj adja – a célunk az volt, hogy ez a pakolás épp oly ellenállhatatlan legyen, mint egy tábla csoki. Mármint olyan csoki, ami nem okoz pattanásokat!

Ezt a terméket kis adagokban, naponta frissen készítjük. A friss arcpakolásokba nem teszünk tartósítószert, ezért otthon tedd a hűtőbe és használd fel őket három héten belül, amíg az összetevők még frissek és aktívak. A megtisztított, száraz bőrre vidd fel az arcpakolást, majd 5-10 perc után öblítsd le langyos vízzel. Utána használd a szokásos arctonikodat és hidratálódat."

Queen16

2020. június 3.

Az illata engem a banános csokira emlékezetettet, jópofa kis maszk kellemes illatal, jó érzés miközben az arcon van, mattabb és tisztább a bőr utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Regi23

2020. május 26.

Először az illata fogott meg, nagyon szeretem az édes csokis, már-már émelyítő illatokat. Szépen megtisztította az arcbőrömet, nem szárította, bár minden használat után hidratáltam. Nem okozott pattanásokat, sőt a meglévőket is gyorsan eltüntette, es azt vettem észre hogy amíg használtam, kevesebb pattanásom is volt. Nekem nagyon bevált, egyedül azt sajnáltam hogy hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Boudica

2020. május 21.

Nagyon szépen tisztította és puhította a bőrömet, kellemes volt használni. Az elején az erős cukros-csokis illata is tetszett, de a végére már émelyítő lett, és alig vártam, hogy elhasználjam, amit eléggé sajnáltam, mert a hatását nagyon szerettem. A másik problémám vele, amit már lentebb is írtak, hogy viszonylag gyorsan beszárad a pakolás. Ilyenkor muszáj valamivel higítani, különben nem lehet felvinni. Ha egy picit visszavennének a parfümből biztos újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Lilis

2019. szeptember 14.

Nagyon puha és hidratált lesz utána a bőröm, és imádom az illatát. Viszont hamar elkezd beszáradni a tégely, csak akkor tudom használni, ha olíva vagy argánolajat keverek bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Maknae

2019. június 21.

Hát, nem lettem rajongója a szintetikus csokiillatnak, és az én bőrömmel alig csinál valamit. Kicsit puhít, de azért vettem meg, mert nagyon sokan írták, hogy a problémás bőrt szépen tisztítja. Az enyémet sajnos nem. :( A puhaságot meg eddig kb. minden maszk hozta, amit kipróbáltam, úgyhogy ez nem menti meg a szememben ezt a terméket. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Lanie

2019. május 25.

Az én borzasztó minőségű bőrömön segít, úgy érzem, hogy simább, probléma mentesebb a helyzet a használata után mint előtte. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon erősen kedv függő a használata csupán az illata miatt, ami émelyítően erős, édeskés. Ezt nem írom a számlájára csupán csak azért mert a fűszeresebb dolgokat jobban szeretem, a legtöbb nőtársam odavan az édesért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

BczrDrnn

2019. május 4.

Első termék amit kipróbáltam a márkától. Imádtam! Nagyon finom az illata, egy jó ideig könnyen fel lehet kenni az arcra. Az egyetlen problémám, hogy kb olyan 1,5-2 hónap után "kiszáradt" és onnantól kezdve lehetetlen volt felkenni az arcomra. Nem tudom, hogy amiatt e, mert nem jól tároltam, vagy sajátossága e a terméknek. Viszont ennek ellenére is csodát tett az arcommal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

zfruzsi

2019. április 7.

Ez volt a második arcpakolás, amit a márkától kipróbáltam és kíváncsi voltam, hogy miben lesz más, mint az első általam használt, ami zselés arcpakolás volt. Elég sok mindenben más volt és azt kell, hogy mondjam, hogy nekem mind hatásban mind használatban jobban bejött ez. Egyrészt már csak az illata miatt is imádtam használni, de nyilván nem (csak) emiatt lett a kedvencem. Bár nem igazán problémás a bőröm, de éreztem, hogy nagyon szépen és úgy igazán megtisztította, ahogy a sima napi rutinomban más nem tud. Ha mégis volt egy pattanásom amikor használtam, akkor gyorsabban tűnt el a használata után és kevésbé is jött elő az az egy-egy, ami néha szokott. Azt éreztem, hogy teljesen megtisztítja, életre kelti és felpezsdíti az arcom és ezt imádtam! Én használtam azért utána száraz bőrűként hidratálót, de azt is jobb érzés volt felvinni aztán. Egy szó, mint száz: imádtam! A kedvencem eddig és bár ki akarok még másokat is próbálni a márkától, de ezt biztosan újra fogom venni valamikor!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

hmliv

2019. március 27.

Az első Lush arcpakolás, amit kipróbáltam és nagyon bevált. Szépen tisztítja a bőrömet, a kis 75 ml hónapokra elég volt. Mivel hűtőben kell tárolni, inkább nyáron esik jól használni, olyankor viszont egy házi wellness élményt nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

viewxy

2018. szeptember 10.

annyira finom illata van, hogy mindig szinte megenném, amikor használom. A hatása semmi nekem, nem javít, nem ront, de a "spa élmény" és a kis kényeztetés és jó érzés miatt mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.