Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2016. július 22.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ezt az arcpakolást a tinik olajos bőrére szántuk, no meg azoknak, akik még csak most ismerkednek az arcpakolásokkal, és szeretnének valami olyat használni, amiben van egy kis vidám huncutság is amellett, hogy hatékonyan elvégzi a feladatát.

Az arcpakolás komoly fele a bőrtápláló és -puhító lenmagfőzet, a tonizáló hatású friss menta, a kiválóan hidratáló kakaóvaj, valamint a zsírelnyelő és mélytisztító rhassoul iszap. Az arcpakolás vidámságát pedig a kakaópor, a vaníliakivonat és a fodormentaolaj adja – a célunk az volt, hogy ez a pakolás épp oly ellenállhatatlan legyen, mint egy tábla csoki. Mármint olyan csoki, ami nem okoz pattanásokat!

Ezt a terméket kis adagokban, naponta frissen készítjük. A friss arcpakolásokba nem teszünk tartósítószert, ezért otthon tedd a hűtőbe és használd fel őket három héten belül, amíg az összetevők még frissek és aktívak. A megtisztított, száraz bőrre vidd fel az arcpakolást, majd 5-10 perc után öblítsd le langyos vízzel. Utána használd a szokásos arctonikodat és hidratálódat."

Saku28

2021. február 9.

Próbát kértem belőle, mert hiába tetszett valahogy nem voltam biztos benne. Jól tettem, biztosan nem vennék belőle. Elég gyanús, hogy ettől pattogtam ki, egyszerűen annyira tömény, hogy eltömített mindent. Az illata is nagyon erős, nekem túl édes, émelyítő. A legrosszabb azonban, hogy kikaptam benne valami darabkát ami lemosáskor végigcsikarta az orrom. Azóta sem tudom mi lehetett benne ami ennyire csikar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

EunBin

2020. október 13.

Ezt jobban szerettem, mint a Don't look at me társát, mivel itt nem karistolta fel semmi a bőröm. Ezután is puha lett a bőröm, de hosszútávon sajnos ez is irritálta a bőrömet, mondjuk nekem nagyon érzékeny az arcom, szóval lehet, hogy másnak ez a csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

MaDalma

2020. október 12.

Puhít, de az én bőrömet zsírosítja is. Elég gyorsan el kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Puhít, de az én bőrömet zsírosítja is. Elég gyorsan el kell használni.

Queen16

2020. június 3.

Az illata engem a banános csokira emlékezetettet, jópofa kis maszk kellemes illatal, jó érzés miközben az arcon van, mattabb és tisztább a bőr utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Regi23

2020. május 26.

Először az illata fogott meg, nagyon szeretem az édes csokis, már-már émelyítő illatokat. Szépen megtisztította az arcbőrömet, nem szárította, bár minden használat után hidratáltam. Nem okozott pattanásokat, sőt a meglévőket is gyorsan eltüntette, es azt vettem észre hogy amíg használtam, kevesebb pattanásom is volt. Nekem nagyon bevált, egyedül azt sajnáltam hogy hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Boudica

2020. május 21.

Nagyon szépen tisztította és puhította a bőrömet, kellemes volt használni. Az elején az erős cukros-csokis illata is tetszett, de a végére már émelyítő lett, és alig vártam, hogy elhasználjam, amit eléggé sajnáltam, mert a hatását nagyon szerettem. A másik problémám vele, amit már lentebb is írtak, hogy viszonylag gyorsan beszárad a pakolás. Ilyenkor muszáj valamivel higítani, különben nem lehet felvinni. Ha egy picit visszavennének a parfümből biztos újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Lilis

2019. szeptember 14.

Nagyon puha és hidratált lesz utána a bőröm, és imádom az illatát. Viszont hamar elkezd beszáradni a tégely, csak akkor tudom használni, ha olíva vagy argánolajat keverek bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Maknae

2019. június 21.

Hát, nem lettem rajongója a szintetikus csokiillatnak, és az én bőrömmel alig csinál valamit. Kicsit puhít, de azért vettem meg, mert nagyon sokan írták, hogy a problémás bőrt szépen tisztítja. Az enyémet sajnos nem. :( A puhaságot meg eddig kb. minden maszk hozta, amit kipróbáltam, úgyhogy ez nem menti meg a szememben ezt a terméket. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

Lanie

2019. május 25.

Az én borzasztó minőségű bőrömön segít, úgy érzem, hogy simább, probléma mentesebb a helyzet a használata után mint előtte. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon erősen kedv függő a használata csupán az illata miatt, ami émelyítően erős, édeskés. Ezt nem írom a számlájára csupán csak azért mert a fűszeresebb dolgokat jobban szeretem, a legtöbb nőtársam odavan az édesért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

BczrDrnn

2019. május 4.

Első termék amit kipróbáltam a márkától. Imádtam! Nagyon finom az illata, egy jó ideig könnyen fel lehet kenni az arcra. Az egyetlen problémám, hogy kb olyan 1,5-2 hónap után "kiszáradt" és onnantól kezdve lehetetlen volt felkenni az arcomra. Nem tudom, hogy amiatt e, mert nem jól tároltam, vagy sajátossága e a terméknek. Viszont ennek ellenére is csodát tett az arcommal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.