Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2016. július 22.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ezt az arcpakolást a tinik olajos bőrére szántuk, no meg azoknak, akik még csak most ismerkednek az arcpakolásokkal, és szeretnének valami olyat használni, amiben van egy kis vidám huncutság is amellett, hogy hatékonyan elvégzi a feladatát.

Az arcpakolás komoly fele a bőrtápláló és -puhító lenmagfőzet, a tonizáló hatású friss menta, a kiválóan hidratáló kakaóvaj, valamint a zsírelnyelő és mélytisztító rhassoul iszap. Az arcpakolás vidámságát pedig a kakaópor, a vaníliakivonat és a fodormentaolaj adja – a célunk az volt, hogy ez a pakolás épp oly ellenállhatatlan legyen, mint egy tábla csoki. Mármint olyan csoki, ami nem okoz pattanásokat!

Ezt a terméket kis adagokban, naponta frissen készítjük. A friss arcpakolásokba nem teszünk tartósítószert, ezért otthon tedd a hűtőbe és használd fel őket három héten belül, amíg az összetevők még frissek és aktívak. A megtisztított, száraz bőrre vidd fel az arcpakolást, majd 5-10 perc után öblítsd le langyos vízzel. Utána használd a szokásos arctonikodat és hidratálódat."

zfruzsi

2019. április 7.

Ez volt a második arcpakolás, amit a márkától kipróbáltam és kíváncsi voltam, hogy miben lesz más, mint az első általam használt, ami zselés arcpakolás volt. Elég sok mindenben más volt és azt kell, hogy mondjam, hogy nekem mind hatásban mind használatban jobban bejött ez. Egyrészt már csak az illata miatt is imádtam használni, de nyilván nem (csak) emiatt lett a kedvencem. Bár nem igazán problémás a bőröm, de éreztem, hogy nagyon szépen és úgy igazán megtisztította, ahogy a sima napi rutinomban más nem tud. Ha mégis volt egy pattanásom amikor használtam, akkor gyorsabban tűnt el a használata után és kevésbé is jött elő az az egy-egy, ami néha szokott. Azt éreztem, hogy teljesen megtisztítja, életre kelti és felpezsdíti az arcom és ezt imádtam! Én használtam azért utána száraz bőrűként hidratálót, de azt is jobb érzés volt felvinni aztán. Egy szó, mint száz: imádtam! A kedvencem eddig és bár ki akarok még másokat is próbálni a márkától, de ezt biztosan újra fogom venni valamikor!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

hmliv

2019. március 27.

Az első Lush arcpakolás, amit kipróbáltam és nagyon bevált. Szépen tisztítja a bőrömet, a kis 75 ml hónapokra elég volt. Mivel hűtőben kell tárolni, inkább nyáron esik jól használni, olyankor viszont egy házi wellness élményt nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

Lanie

2018. december 9.

Az én borzasztó minőségű bőrömön segít, úgy érzem, hogy simább, probléma mentesebb a helyzet a használata után mint előtte. Az egyetlen gondom vele, hogy nagyon erősen kedv függő a használata csupán az illata miatt, ami émelyítően erős, édeskés. Ezt nem írom a számlájára csupán csak azért mert a főszeresebb dolgokat jobban szeretem, a legtöbb nőtársam odavan az édesért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

viewxy

2018. szeptember 10.

annyira finom illata van, hogy mindig szinte megenném, amikor használom. A hatása semmi nekem, nem javít, nem ront, de a "spa élmény" és a kis kényeztetés és jó érzés miatt mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Black Fairy

2018. szeptember 6.

Az illata kellemes, az állaga sem rossz - nem hányásszerű, teljesen normális arcpakolás állaga van...
Nekem nem volt gondom se a felvitellel, se a lemosással, anélkül le tudtam szedni az egészet, hogy dörzsölnöm kellett volna, vagy "foltot" hagy a bőrömön...
Csodálatos lett utána a bőrképem, és a pattanásaimat is szépen leszárította...Bele kéne húznom, hogy elfogyjon, mielőtt megromlik, de a rövid élettartamot leszámítva tökéletes! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

noemigelencser

2018. március 17.

Kivételesen ezt a terméket azelőtt vásároltam meg hogy utánaolvastam volna itt a véleményeknek, szóval kicsit aggódtam a leszedése miatt. Mint később kiderült, nem kellett volna:) 20 percet hagytam az arcomon, utana száraz kézzel nagyon könnyen ledörzsölhető az arcpakolás. Langyos vízzel leöblítettem a maradékot, és száradás után nagyon finom illatú, puha lett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

kawaiichan

2018. január 2.

Imádom. Nem kellett minden nap használni, heti 1x használtam, és ah, a pattanások elkerültek, még az a pár is, ami néha kijön. Sajnos most a karácsonyi időszakban kirabolták a lush boltot, szóval nem tudtam újravenni, de majd legközelebb :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

szs

2017. december 3.

Csodálatos illata van egyszerűen nem lehet betelni vele! És számomra ez is az egyetlen nyomós ok amiért néha, ha egy kis "finomságra" vágyok felkenem. Egyébként a hatása felejthető, számomra semmi extra. Nem is annyira tisztít, nem is annyira hidratál mondjuk hosszútávon, mint egy másik, jobban sikerült maszk a márkától. Nekem érdekes, de a lemosással nem akadtak problémáim, inkább azzal, hogy amíg fel volt kenve és beszéltem akkor folyamatosan potyogtak a darabkák, ami kicsit zavar. So-so... elhasználom, de tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

barbiii_sz

2017. október 29.

Az illata mentolos csokis, elég tömör állagú, de szerintem könnyen kenhető és nem túl darabos. Mivel hűtőben tárolom, ezért felvitelkor isteni hűsítő érzés a bőrön, ami még így ősszel is jól esik. Vastagon kell felvinni, az állagából adódóan nem is nagyon lehetne máshogy. Nagyjából 10-15 percig szoktam hagyni az arcomon, ez idő alatt hatékonyan kitisztítja a pórusaimat, nem húzódik közben a bőröm, amiért pedig különösen kedvelem, hogy emellett szárítás helyett hidratálja az arcom. Így lemosás után nem feszülő és száraz tapintású arcbőr fogad. Nekem a lemosással sincs problémám, a legegyszerűbb fürdéssel egy időre tenni, könnyen eltávolítható. Az 1 hónap alatt nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanást. Az egyedüli negatívuma csak az, hogy túl hamar lejár a szavatossága, ezt leszámítva bevált arra a célra, amire szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

zsofiaszilagyi

2017. október 19.

Első Lush arcpakolásom, sajnos nem nagyon győzött meg. Az arcbőrömön nem változtatott semmit, lemosni pedig nagyon nehéz volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.