Lush

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Mark apjának dúsan zöldellő dél-afrikai kertje tele volt fénnyel és ragyogó színekkel – ennek a kertnek a hangulatát ragadtuk meg a napsugaras citrom és a lédús lime özönével. A jókedvre derítő, emlékeket idéző illat édes, citrusos aromájába meglepő, fanyar árnyalat vegyül, mely sokáig ott bujkál még a bőrön és a gondolatok között. Időzz el a citromfa alatt és élvezd a nap melegét, mely a nyakszirted csiklandozza."

geszter

2019. június 11.

Citrom-citrom-citrom, nem árultak zsákbamacskát. A bergamotttól kicsit pasiszagom van tőle, de perverz módon tetszik.
Kicsit szúnyogirtó, kicsit borotvahab, majdnemhogy nyugdíjas horgász a tavon :)
Bátraké a szerencse, tudni kell viselni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Kicsit szúnyogirtó, kicsit borotvahab, majdnemhogy nyugdíjas horgász a tavon :)
Bátraké a szerencse, tudni kell viselni!

kertesznorka

2019. június 6.

Olyan, mint egy nagy pohár jeges limonádé, semmi puccoskodás, meleged van, szomjas vagy, ez kell a kánikulában! Na jó, azért mielőtt lehajtod, pár citromfű-levélkével, pici lime karikával mégis megfejeled, de egyik sem veszi el a show-t a citromtól. Aki erre az egyébként hűsítő élményre vágyik nyáron, annak ideális, a citrom-élménybe nem zavar be semmi, se pézsma, se vanília vagy ámbra. Nincs csavar vagy meglepetés. Nekem kicsit egysíkú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

22Nik22

2017. március 2.

Nem tudom, nekem ez egyértelműen női illat. Legalábbis rajtam egy idő után olyan édes illata lesz. Nagyon tetszik. Teljesen beleszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Kardvirág

2016. június 18.

Kipróbáltam, jó lett volna egy kellemes frissítő testpermet a nyárra. Nos nem ő lett a befutó. Számomra olyan, mint amikor Apukám fürdött és utána kinyitotta a fürdőszoba ajtaját amíg megborotválkozik és összekeveredett a tusfürdő illata a borotvahabbal és az arcszesszel. Szerintem férfias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

molnardokigergely

2015. február 20.

Nagyon örülök, hogy a Lush az egykori Go Green, majd a Dirty testpermet mellett új "flakonos" illatokat is piacra dobott. A Dad's Garden Lemon Tree egy igazi zamatos nyári citromos illat potom pénzért. Próbáljátok ki! Minőségben bőven veri árkategóriájának képviselőit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.