Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Darky, az összetevőket feltöltötte: szaniki, Módosítva: 2011. július 1.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcradír, csodás, lágyan morzsolódó, fekete dörzsi faszénnel, mely elnyeli a zsírt és igen hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket. A tápláló avokádóolaj lágyítja a bőrt, a glicerin pedig segít megőrizni a nedvességet. A barnacukor radíroz, a Rhasshoul iszap mikrobaölő, mélytisztító hatású, a szantálfa és a rózsafa illóolajai pedig megnyugtatnak, így a végeredmény a puha és tiszta frissesség érzése, melyet nehéz lenne bármivel is felülmúlni.

meguntam96

2020. január 3.

Szépen tisztítja a bőrömet, nem okoz irritációt. Egyetlen hátránya, hogy nehezen lehet lemosni arcról, d a végeredmény egy szép arckép, puha bőr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

szagik22

2019. október 3.

Végre egy arctisztító, amitől nem lett pattanásos a bőröm. A legjobb benne, hogy egyszerre tisztít és ápolja is az arcbőrt. Láttam sok hozzászólásban, hogy picit nehéz eltávolítani. Nekem vízzel tökéletes lejött a bőrömről, de a biztonság kedvéért mindig áttörlöm az arcom egy kis micellás vízzel, bár nem lesz túl piszkos a vatta utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Hellcall666

2019. szeptember 26.

Elég jó kis termék, főleg annak akinek zsíros és fénylő a bőre.
Az illata nagyon kellemes, ezért én le sem mostam vagy több mint fél óráig.
Utána finom puha lett az arcom, és tényleg mattít!!
Mondjuk nem értem, hogy mit kínlódnak azok akik nem tudták lemosni rendesen??
A szenes cuccok eleve nehezebben jönnek le, de erre ott van a melegvíz és a krémszappan.
Ha még így sem megy, annak ajánlanám a drótkefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Elég jó kis termék, főleg annak akinek zsíros és fénylő a bőre.
Az illata nagyon kellemes, ezért én le sem mostam vagy több mint fél óráig.
Utána finom puha lett az arcom, és tényleg mattít!!
Mondjuk nem értem, hogy mit kínlódnak azok akik nem tudták lemosni rendesen??
Ha még így sem megy, annak ajánlanám a drótkefét.

nycole

2019. június 30.

Egy új adag Ultrablandért mentem, és végül ez is jött velem, úgy hogy semmit nem tudtam róla, csak hogy arctisztító pakolás. Aztán feljöttem ide és elolvastam a véleményeket. :D Első használat után a legendák igazak, tényleg nagyon maszatol és sima vízzel le sem jön, DE szappannal egész jól megoldottam. Nem fogom újra venni, de elhasználom, kíváncsi vagyok lesz-e hosszútávon bármi hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

creamer1119

2019. március 21.

A barátnőm javaslatára vettem meg. Nekem teljesen bevált. Kevés vízzel összekeverem, és szépen kenhető is lesz. Én fent szoktam hagyni akár fél óráig is. A lemosása ennyi idő után kicsit nehezebb, de ha picit fekete marad utána az arcom, akkor micellás vízzel áttörlöm, és jó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

sandyh

2019. március 1.

Az arcmaszkok arcpakolások előtt használom arcradír/arctisztítóként. Nekem bejön viszont nem fogom újravenni inkább kipróbálok mást. Alig jön le az arcomról csak rengeteg vízzel majd törölközővel és megint vízzel.
Update : elfogyott. Sokáig nem használtam, majd amikor újra elővettem megszerettem. Ha kijött egy pattanás majd ezzel este arcot mostam reggelre kissebb lett a patti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 1.

Nileve

2019. február 15.

Eleinte nagyon lelkes voltam, mikor használgatni kezdtem, aztán valahogy egyre több negatív dolog bukkant fel. Először nem tudom hogyan vakartam le az arcomról tökéletesen, de utána már olyan nehezen akart lejönni ez a fekete cucc. Nagyon befogta az arcom. Még ha tökéletesen le is szedtem, volt hogy fél órával később a tükörben újabb fekete foltokat véltem felfedezni, kész szenvedés volt. Egy idő után már kénytelen voltam valami szappanos, géles valamivel is átmosni az arcom, hogy tutira leszedjek mindent. Ja és ha utána még átmentem a "tiszta" arcomon valamiféle micellás lemosóval, a vatta csak úgy szívta magába a koromfeketeséget még mindig. Az meg már csak mellékes volt, hogy a csap és környéke is mindig tiszta fekete volt, (bár azt volt a legkevesebb eltakarítani). Persze a hatása jó volt, pihe puha arcot varázsolt, jól leradíroztak mindent a kis szemcsék, de ez az őrült nagy koszolás és macera nem érte meg az egész dolgot. Úgyhogy a fele tégelytől az arcomat felváltotta a testem, fürdés közben használtam, főleg a vállam, hátam, dekoltázsom környékén radíroztam vele. Persze nem csak az arcom, ugyanúgy a testem is koromfeketére fogta, de a radírozás után a tusfürdő mindig leszedett mindent. A hatása ugyanúgy jó volt, minden pihe puha, de alig vártam, hogy végre elhasználjam, kész őrültek háza volt az egész procedúra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

mafalda

2018. október 26.

Nem ez az első lush arctisztítóm, de hogy ilyent nem veszek többet az tuti....
Az hogy maszatol egy dolog, és nem ez a probléma, a csapot sem kente össze, akik ezt írták nem tudom h pucolták le az arcukról. Én ugyan úgy használtam mint ahogy írták a dobozon és ahogy a többi hasonló terméket. DE ez nem akart lejönni majd végül miután kb egy liter vizet vagy többet elfolyattam potyára rádöbbentem h felesleges kínlodnom és lemostam egy micellás arcpamaccsal. Hahaha...úgy néztem ki mint akit a szenes kályha mellől rángattak el. Hatása semmi, darabos picit ja hogy szárított azt meg inkább a túlzott dörzsölésnek tudom be hisz lemosni lehetetlen. Testen próbálom majd hátha úgy jobb lesz, de arcra ez inkább poén mintsem komoly dolog. Egyszer jó volt, kipróbáltam de hogy ez lenne egy luxus cucc na azt azért nem gondolom komolyan, vagy manapság luxus kéményseprőt játszani a fürdőben?!? 🤔🤣😂🤣.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Nem ez az első lush arctisztítóm, de hogy ilyent nem veszek többet az tuti....

slytherclaw

2018. július 16.

Ajándékba kaptam egy ismerősömtől, aki tudta, hogy imádom a Lusht, csak azt nem, hogy milyen termékeket használok. Magamtól sose vettem volna meg, mert egyáltalán nem passzol a bőrtípusomhoz (szárazba hajló, kicsit kombinált, nagyon érzékeny) és ezek után sem leszek lelkes használója.
Az illata nagyon kellemes, az állaga szintúgy. Az első meglepetés akkor jött, amikor megéreztem, hogy mennyire karistol, de ezen túllendültem. Az igazi sokk akkor jött, amikor lemostam és nem túlzok, ahol egyáltalán látható pórus van az arcomon, ott mind boldogan üldögéltek a szenes maradványai az arctisztítónak. Micellás vízzel tényleg lejön, de a reggeli rohanásban azért nem volt egy kellemes kör azon aggódni, hogy vajon ilyen fejjel kell-e elmennem hazulról.
Másodszorra felkészültebb voltam, de sajnos nekem nem vált be. Nem érzem tisztának utána az arcomat és nem csak a szénmaradványok miatt, plusz nekem durvák a szemcsék benne. Három csillagot tudok neki adni, mert rettentően koszol és nem tetszik ez sem, hogy nyomot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

okroseva

2018. július 9.

Többször veszem újra, nagyon bejött!

Kétféle használatot is el tudok képzelni, felteszem, picit átsimogatom vele az arcom (=lightosan radírozgatom) vagy 5-6 percre maszkként - de nem tovább, mert leszárítja az arcomat - fent hagyom. Nem tudom hogy csinálja, de a zsír eltűnik, viszont nem olyan agresszíven, hogy utána egyből kifényesedjen a bőröm.

Arcra, dekoltázsra, kézfejre és szőrbenövés ellen is használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Többször veszem újra, nagyon bejött!

Arcra, dekoltázsra, kézfejre és szőrbenövés ellen is használom.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin