Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moreka, Módosítva: 2019. február 20.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

"Pálmaolajmentes, SLS-mentes szilárd sampon, ami a gyökértől a hajvégekig táplálja a hajat - és csodásan füstös illata van. A szegfűszegforázat, a fehér kávébabok és a koffeinpor fűszeres, frissítő keveréke serkenti a fejbőr vérkeringését, így segíti az egészséges hajnövekedést, a kakaópor és a melasz pedig elképesztő ragyogást ad a hajadnak. Egy csipetnyi aloe vera gyógyítja és ápolja a hajszálakat - erről a samponról sokat fogsz mesélni."

Flanna

2019. október 17.

Imádom! Illata mézespuszedlire hasonlít, már három hónapja használom és még több mint a fele megvan, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Romanadvoratrelundar

2019. augusztus 21.

Mennyei fűszeres illata van, könnyen habzik, remekül tisztít, viszont a festés miatt amúgy is megviselt hajamat sajnos eléggé szárította. Nem is annyira a hajvégeken, inkább a hajtöveknél és a frufrumon volt kellemetlen a hatása, azt a pár centi hajat valami varázslatos módon összegubancolta és sprőddé tette. Újabban a Honey I Washed My Hair-rel felváltva használom, így azért el fog fogyni, ha tippelnem kell, akkor heti két hajmosással (derékig érő hajon) kb. 2,5-3 hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

eszti98

2019. július 21.

Ez az első szilárd samponom, és nem értem, miért vártam eddig? Tökéletesen tisztít, és NAGYON kevés kell belőle, pedig derékig érő hajam van. Éppen csak picit végigsimítom vele a hajam, csodásan felhabzik, mindezt egész barátságos tisztító összetevővel. Utána a hajam hihetetlenül puha, fényes, tiszta, jó a tartása, és alig van illata, csak ,,tisztaság-illat". Mindenkinek bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.

harmonia93

2019. május 6.

Korábban a new szilárd sampont használtam, de ez jobban tetszik, kevésbé szárít. Az illata furcsa, engem vizesen a frissen készülő nemezre emlékeztet, és hajmosás után már szinte egyáltalán nem érződik. Az eladósrác javaslatának megfelelően szappantartón hagyom megszáradni, és csak utána rakom vissza a fém dobozkájába. Valószínűleg nagyon sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

FReka

2019. március 17.

Ez az első samponkorongom,de egyelőre nagyon tetszik. Kíváncsiságból vettem meg,leginkább a páromnak,mert a koffeines samponok nagyon jót tesznek a hajának,de azóta én többször használtam,mint ő. Elsőre picit fura volt egy szilárd koronggal hajat mosni,de nagyon jól habzik,szépen tisztít. Hajmosás után én élére szoktam állítani a tartójában,amíg megszárad és csak utána teszem rá a tetejét,így szerintem nem fog szétesni egyhamar. Elsőre picit húzósnak tűnik az ára,de szerintem sokáig elég lesz. Az illata isteni,kávés,szegfűszeges,fűszeres. Egyedül a kis fűszerdarabkák zavaróak kicsit benne,anélkül sokkal jobban tetszene. Világos hajúaknak nem ajánlom,mert egy picit mintha barnás lenne a víz mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract