Lush

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   150g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Creme Brulee, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   150g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A Dear John magabiztosságot árasztó, férfias illat, amelyet nők és férfiak egyaránt szeretnek. A cédrusfa megnyugtató, földes illatának köszönhetően olyan a hangulata, mint egy erdei rönkházikóban töltött otthonos, meghitt estéé. Van benne egy erős kávéaromával átszőtt, meleg, citrusos árnyalat is, s a kompozíciót a fenyő, valamint a füstös vetiver dohányra emlékeztető illata teszi teljessé."ű

Illatjegyek: lime, fenyő, kávé, szegfűszeg, cédrusfa, koriander, vetiver

szilviakiralyno

2017. március 24.

Hát ez kérem szépen, zseniális! Megvan a tavaszi illatom, ami valószínű még nyáron is bőségesen lesz, hiszen nagy kiszerelés, és bár eau de cologne, nyugodtan elmehetne egy könnyedebb EDT-nek is. Ahogy szoktam, megint másért indultam a Lush üzletbe, de Ő ma velem jött haza. Eddig 2x teszteltem, egyszer papírcsíkon, később bőrön, ma meg hamar le is csaptam rá.
Az illat pedig ahogy írom zseniális, és természetesen megintcsak nem érdekel, hogy a férfiak körében népszerűbb, vagy éppen nekik készült, bár a Lush illatai mind unisex illatok, ezt mégsem érzem kizárólagosnak. Olyan mint egy gyógyír, egy valódi aromaterápiás csodaszer, felfújáskor érezni csak a citrusos jegyeket, rögtön a fűszeres-földes jegyek a kiugróak, a vetiver füstös földessége az első pillanatban átütő. A szívjegyekben érződik a cédrus és a szegfűszeg, amitől a kezdeti pillanat elkezd enyhén édesen kesernyésbe hajlani, pont úgy, ahogyan én szeretem. Megfogott magának, Kedves John :)
Valami furfangos módon összegabalyodik a cédrusfa édes fás illata a szegfűszeggel, és bőrömről már-már pézsmásan párolog, pedig az nincs is benne. A kávéaromát egyelőre nem érzem ki, legalábbis nem jelentősen, és semmiképp sem feltűnően, de nagyon érdekes, ahogy a vetiver földaromája egyesül a a koriander és szegfűszeg andalítóan szép fűszerességével, a fenyő karakánságával, édes friss lesz, hosszan kitart, enyhe tejszerűen fás illat bontakozik ki, bőrön párologva meg-meglibben. Édeskés száradó faillat, erdei fenyves és fűszer. Hát mit is mondhatnék, jól el lett találva. Mély, de nem émelyítő, friss, de mégis tartós, és virágok, gyümölcsök nélkül képes felüdítő, de mégis egyedi illathatást kelteni, amit bátran fogok a meleg időben is viselni. Kerestem Én már Őt, és tudtam, hogy valahol ott vár valamelyik parfümöspolcon az illat, de idő kellett, mire megtaláltuk egymást. A Lush illatai egyre inkább bevonnak a bűvkörükbe. Annyit bánok csupán, hogy itthon nem lehet koncentráltabb változatban kapni, rögtön be is ruháznék rá, de azt hiszen így is van ez jól, mert végre egy ilyen illattal is kilóghatok a sorból, nem kell beállnom a citrus-gyümölcs-virágillat kombinációkat viselők mellé, elé, mögé... akárhova. Ez így jó, hiszen mint majdnem mindenben, itt is más utakon járok, más vizeken evezek, és valahogy ettől az illattól a megerősítést is megkapom, hogy bizony ez vagyok én.
Szeretem ezt az illatot. Szeretem, Kedves John...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Szeretem ezt az illatot. Szeretem, Kedves John...

Cimoka

2017. február 23.

Csodálkozom, hogy még senki nem írt véleményt erről a csodáról.... - ez a legjobb férfiaknak szánt illat, amit valaha megszimatolhattam. Meleg, megnyugtató, odabújós illat - bár az eladó hölgy szerint uniszex, szerintem inkább kissé maszkulin. A férjemnek biztosan beszerzem. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Cupressus Funebris Wood Oil, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.