Lush

Ár:   7590 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szilardz, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2019. szeptember 1.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A Dirty Body Spray könnyű testpermet fodormenta, szantálfa és gyógynövény illóolajok illatával, amit az egész testeden használhatsz, naponta többször is. A fodormenta frissít és élénkít, kitisztítja a fejet és hűsíti a bőrt. A szantálfa és a levendula adja az illat virágos, erdei jegyeit. A testpermetet spricceld közvetlenül a bőrödre, vagy permetezd a levegőbe és lépj a permetbe."

Lenaszandra

2021. július 26.

Kíváncsiságból vettem belőle szilárd parfümöt. Két nap után azon kaptam magam, hogy naponta 2-3x kenem a karomra és szagolgatom. Egy rendkívül friss mégis megnyugtató tisztaságillat azzal az otthonos, puha lágysággal, mert egyik illatjegy sem tolakodik az orromba. Eddig ezt a tisztaságillat hatást az extra száraz,vízhiányos bőrömön csak olyan parfi érte el amiben pézsma van. Nekem ez most illatszerelem. LushSzerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 26.

x

2021. június 10.

Mióta megvan már, és még nem írtam róla, pedig nagyon szeretem, egyedi, friss, herbás-mentás, és testpermethez képest elképesztően erős és tartós, volt szerencsém edp-nek nevezett termékekhez, amik a közelébe sem értek a hatóerejének és időtartamának. Tetszik az ötletes csomagolás, az őrült mennyiség, és a magával sodró frissesség, ami árad belőle. Nem a tipikus parfüm, sokan nem tudják hova tenni, inkább természetközeli hűvös aura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Bonnieoo7

2021. június 10.

Még nem véleményeztem, pedig évek óta tartó viszonyom van vele! No de másképpen, merthogy történt egy napon, hogy egy új nőismerősöm ajánlotta, mert nyavajogtam - miszerint semmi nem tartós! Nem is igazán akartam hinni neki, de aztán csak elballagtunk Anyummal egy Lush márkaboltba. Vettünk egyet közösen, hogy majd én kapok belőle
saját üvegcsébe. Szépen, türelmesen fújni kezdtem, nem volt nehéz, mert tök jó a szórófeje, mint az ablaktisztisztítónak. Az illata nyáron, mint a strandon, télen pedig botanikus kert. Azért a menta jól elszabadult benne. Van aki szerint csodálatos, más szerint bűzlik, mint aki erősen ittas (egyszerűbb elméjű asszonyság korholta oda). Igazság szerint kb.1 hétig próbálkoztam megszeretni magamon, de nem ment, így vándorolt Anyuhoz ez az adag is. Rajta nagyon jól működik, tetszik is, de magamon szó sem lehet róla! Neeeem. Azonnal felismerem amint megérzem, szoktam külföldi fiatal férfiakon is érzékelni a villamoson, merthogy unisex illat, szerintem emiatt olyan tartós. Mindenkin más és más, s igaz amit annó 4 évvel ezelőtt mondott, aki ajánlotta, hogy eggyé válik a viselőjével. Gigantikus mennyiség, még ennyi év után is kb. félig van, nincs évszakhoz sem kötve, minden idő jól áll neki. Csíkhúzós és tényleg elég 2 spricc belőle, mert volt már, hogy túladagolta magán és szabályosan elment az étvágyam, pedig éhes voltam, ott volt a finom étel előttem...de szellőztetni kellett. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

csaktom

2019. április 10.

boltban mintáztam, egy szép mentás, zöld erdei illat, amiben nagyon jó a menta és a tárkony együtt. talán azzal meg lehet vádolni, h a leszáradása elég konvencionális fás alap (a menta nyilván nem tart örökké), de messzire kerüli a cukrozott mentás limonádé korhangulatot, és ezt nem lehet eléggé értékelni, főleg ennyi pénzért. sztem is felesleges a parfüm változatra költeni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

aliz1105

2019. március 30.

Nekem is az egyik kedvenc Lush termékem. Az üzletben kipróbáltam a parfüm változatát és ezt is, és bátran merem állítani van olyan erőteljes az illata mint a parfümnek. És csak kicsivel volt drágább a 30ml es kiszerelésűnél. Nagyon érdekes, herbálos illata van. Frissítő, élinkítő. Kicsit olyan mint amikor belépsz egy régimódi patikába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Adele0704

2017. november 15.

Imádom az illatát!
Az ára nekem kicsit sok főleg,hogy nem érzem hosszabb távon az illatát.
Ezt leszámítva kellemesen hűsít.

Megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Imádom az illatát!
Az ára nekem kicsit sok főleg,hogy nem érzem hosszabb távon az illatát.
Ezt leszámítva kellemesen hűsít.

Megvagyok vele elégedve!

Nessy

2017. október 3.

Tartós, mentás, szantálos, uniszex csoda. Nagyon megéri az árát, óriási kiszerelés, az edc töménység simán megvan, dezodorként és ruha frissítőként is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

szilardz

2017. június 11.

Mégha nem is nevezhető parfümnek, nekem ez a kedvencem a Lush-tól, sokszor még nap végén is érezem magamon az illatát, testpermetnek elég tartós.
Frissítő, mentás illata van.
A spray forma is nagyon ötletes, később újra felhasználható, akár másra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Frissítő, mentás illata van.
A spray forma is nagyon ötletes, később újra felhasználható, akár másra is.

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.