Lush

Ár:   4550 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató hatású természetes alapanyagokból készül, van benne többek között kamilla por, aloe vera, valamint rózsa-, kamilla- és levendula olaj, amelyek kiváló bőrnyugtató hatással rendelkeznek. Elsősorban érzékeny illetve száraz bőrre ajánlott

ufonyuszi

2014. augusztus 23.

Kellemes használni, bár fura, hogy tényleg olyan, mintha egy testápolót próbálnánk a bőrünkbe masszírozni, annyira krémes. Az illata nekem tetszik, aki szereti a levendulát, kamillát, az nem fog benne csalódni. Az árával annyira nem vagyok kibékülve, de alapvetően ez egy jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

kacsababy

Korcsoport: >54
2014. július 21.

Imàdom!!! Kb 1 éve használom és mindig újra veszem! A hátam nagyon csúnya pattanásos volt ezért bementem a lushba és ezt ajánlották. Az illata nekem tetszik. 1 év használat után úgy helyre hozta a bőröm hogy alig van rajta 2-3 pattanás. Aki ilyen problémával küzd mint én mindenképp próbálja ki!!!

Ui.: Én napi rendszerességgel használom és elkezdtem az arcomat is ezzel mosni, ott is bejött!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 21.

betty88k

2012. december 24.

Még tavaly a karácsony utáni leárazáson vettem a krémjével együtt csomagban. Nem használom minden nap, inkább csak akkor ha például takarítás, vagy valami vegyszer miatt irritáció keletkezik a bőrömön és akkor azokon a területeken ezzel mosom meg, és nagyon jó nyugtató hatása van. Az illata nem egy leányálom, de míg ilyen jó hatása van nem érdekel. Nekem a kis kiszerelésből még mindig van, de az eredeti árát azért durvának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Nagyon durván kalaminos az illata, de a hatása tökéletes. Aki bírja, használja :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

horzso

2011. december 3.

Enyhe levendula illata van, leginkább nagymama illatnak nevezném. pont olyan, mint az alverde levendulás folyékony szappannak. Használata nekem nem tetszett, olyan, mintha nedves bőrre próbáltam volna egy kevésbé beszívódó testápolót felkenni. Lemosásnál nehezen jön le, fehér réteget hagy maga után.
A hatása viszont kellemes, az ára nem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 3.

A hatása viszont kellemes, az ára nem az.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

További info az összetevőről a KM-blogon >>