Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Each Peach elűzi a szürkeséget, színt hoz az életedbe: tettünk bele avokádóból és mangó magból nyert gyümölcsvajat, összekevertük a mi kakaóvaj és sheavaj alapunkkal, hogy mindebből egy extratápláló, bőrpuhító, lágyan olvadó bőrápolót kapjál. A perzsa lime citrom, a piros grapefruit, az édes narancs és a mandarin illóolaja segít Neked abban, hogy mindennek a napos oldalát lásd.

slytherclaw

2018. július 21.

Utazáshoz vettem meg, hogy eggyel kevesebb dolog miatt kelljen aggódni, ami kifolyhat a bőröndömben. Az illata isteni, maga a koncepció is nagyon tetszik, remekül is hidratál, DE! Elképesztően gyorsan fogy...
Már az első használat után láthatóan csökkent a tömb mérete, pedig csak a lábszáramra és az alkaromra használtam. Félbe is vágtam, hogy ne olvadjon feleslegesen a kezemre és hűtőben lakott két használat között, de még így is elfogyott kb. 12 nagyon spórolós alkalom után. Pár éve használtam a Lushtól masszázstömböt (Yes Yes Yes - már nem kapható), az hónapokig hűséges társam volt, nem fogyott ilyen villámgyorsan.
Nem fogom újravenni, pedig tényleg nagyon praktikus lett volna az utazásoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Nem fogom újravenni, pedig tényleg nagyon praktikus lett volna az utazásoknál.

t.eszter004

2018. február 26.

Édesanyámtól kaptam születésnapomra. Illata valami mennyei volt, néha csak úgy szimplán szagolgattam nem is használtam, egyszerűen ennyire addiktív volt. Kicsit nedves bőrfelületen könnyebb volt használni és inkább télre javaslom, mert nyáron nem nagyon akar beszívódni :D borotválás után nem igazán jó, engem kicsit kippattogtatott, bár lehet hogy csak én vagyok ilyen vadállat aki letojta, hogy valószínüleg (és az INCI-t most megtekintve biztosan) teli van parfümmel, de egyszerűen ellenállhatatlan az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

Ajándékba kaptam.Elötte nem próbáltam még ilyen formában "testápolót". Nagyon egyszerű volt viszont használni, szuper jó illata volt és pihe puha volt a bőröm is. Gyorsan elfogyott sajnos
...persze ész nélkül kenegettem magam. :) Tudom, hogy drága is egy picikét, de jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Izabel

2016. augusztus 9.

A névnapomra kapott ajándékdoboz egyik lakója és egyben az első ilyen jellegű masszírozó testápolóm. Masszázsra ugyan még nem került sor vele, de magamat "kenegettem" már vele. Az illata fantasztikus (citromos fagyis), az állaga is tetszik - könnyen olvad a kéz melegétől, viszont a polcon álldogálva nem olvadt szét. Esténként, fürdés után szoktam használni, reggelre teljesen beszívódik, ténylegesen táplálva, puhítva a bőrömet. Ha elfogy, elképzelhető, hogy újraveszem, igazi nyári "nyalánkság" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

2016. július 5.

Nagyon finom, igazi nyári illata van. Mivel egy masszázstömb, nem testápolóként használom, hanem masszírozásra és arra teljesen megfelel, nem szívódik be túl hamar, nem kell azonnal újra kenni. Az összetevői is tökéletesek, érezhetően puha, lágy lesz tőle a bőr. Ami nekem nem tetszik az az ára, mert már egy masszázs után is láthatóan fogyott a tömbből, illetve ajánlatos hozzá megvenni, vagy a Lush fém tárolódobozt, vagy bármilyen másikat, mert ha meleg van, akkor megolvad a termék, bár igazából ez csak utazásnál, olyan 30 fok körüli hőmérsékleten következik be, mégsem tartanám csak úgy magában, csomagolás nélkül a fürdőszobapolcon a Lush ajánlása szerint.
Viszont a férjemnek (aki általában rettenetesen utálja a testápolókat) is tetszett, így végre normálisan meg tudtam masszírozni, így mindenképpen a maximum pontot adom neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Sedike

2016. június 28.

Ez az első 'tömb' kiszerelésű testápolóm. Isteni citrusos,friss illata van! Imádom :) Nálam könnyen beszívódik,igaz elég két-háromszor végighúzni a testfelületen és jól be kell masszírozni a bőrbe. Hetente egyszer használom, ha elfogy tuti újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Chootie

2016. április 22.

Száraz a bőröm de ez sok volt. Illatra citrusos-pez tablettás élmény, nem tartom nőiesnek, sem kívánatosnak. Nem rossz, de macerás használni, elfolyt a bőrömön, nem nagyon szívódott be. Ehh...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Adnilem

2016. február 9.

Ez jó volt, szerettem. :) Nem hagyott bennem különösebb nyomot, de az illatát imádtam. Kicsit nehezen lehet megfogni, ha már olvadozik, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

allebag2

2016. január 13.

Nehezen szívódik be, de én néha szoktam testápolóként is használni. Állagra és felkenve olyasmi, mint a natúr shea vaj: olajos réteget hagy maga után, nem krémes. Én mégis szeretem, mert jól puhítja a bőrt, és az illata páratlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

arwena

2015. november 1.

Nagyon szerettem, egészen addig, amíg a párom egyszer a radiátor mellett nem felejtette használat után. :) (elolvadt)
Szerintem szuperjó illata, van, és jól is hidratál. Inkább masszázstömb, mint hidratáló, nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!