Lush

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2020. november 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Tartsd nyitva a szemed, mert ez a pucér testradír a citrus csodálatos illatával, a természetes hámlasztók hihetetlen hatásával és pompás vajakkal várja, hogy boldoggá tehesse a bőröd. Vidd fel nedves bőrre a kádban vagy a zuhany alatt és élvezd a C-vitamin kirobbanó hatását."

• A hangulatjavító szicíliai mandarinolaj, a bergamottolaj és a tangerinolaj a citrusfélék héjából származik, tonizálja és frissíti a bőrt.
  • A kristálycukor érdes, hámlasztásra tökéletes textúrát ad a terméknek. A hidratáló kakaóvaj és sheavaj garantálja, hogy használat után selymesen lágy és puha lesz a bőröd. A sárgabarackmag-olaj, a mangóvaj és a narancshéjviasz védő és nyugtató hatása már csak hab a tortán.

emeseee6

2020. november 28.

Szeretem a Lusht nagyon,de ez a termék.... Ez a pucér dolog alapból nem jön át nekem (tudom a környezet stb,de akkor is,egyszerűen nem tudom hogy tároljam ,hogy szárítsam ki,hogy a víztől kb ne oldódjon fel a termék),másodszor ez a termék egyszerűen nem jó. Alig áll kézre,nem radíroz eléggé-mondjuk én szeretem a durva cukros testradírokat- egy ilyen fura filmréteget hagy a bőrön. Alig vártam ,hogy elfogyjon,tehát nem spóroltam vele,így kb 4 alkalomra volt elég,ami azért elég karcsú :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.