Lush

Ár:   2190 Ft, 4350 Ft, 7190 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   110 g, 260 g, 520 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Ár:   2190 Ft, 4350 Ft, 7190 Ft
Kiszerelés:   110 g, 260 g, 520 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Ha testen kívüli élményed volt, esetleg esetlennek érzed magad és szeretnél visszatérni az élők sorába, fogd ezt a világító tusfürdőt és irány a fürdőszoba. A kondicionáló mandulaolaj és az életteli kubebaolaj jó szándékú habjai segítenek visszatérni porhüvelyedbe, míg a tangerin- és grépfrútolaj garantálja, hogy egész éjjel (és másnap is) megfelelő szellemben folytathasd a napot. A hosszan tartó illat garantálja, hogy még egy hosszú ördögűzés után is élőnek érzed magad, a frissen tisztító, fényesítő grépfrút- és tangerinlé pedig nem engedi, hogy elhagyd a fizikai síkot."

Black Fairy

2019. október 16.

Kesernyés, frissítő illatcsalád, kicsit sajnálom, hogy nem hozták vissza idén. Nagyon kellemes volt vele a zuhanyzás, nem szárított, szépen habzott, kevés is elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

arcoiris

2019. január 10.

Imádom az illatát! Tényleg felébreszt és iszonyú jó a színe! Bár a LUSHnak minden terméke túlárazott, ezt nem veszem bele az értékelésbe mert alap- tehát amúgy szuperjó szerintem ez a termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.