Lush

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Sminkek

"Arcpúder, tele csodálatos bio jojobaolajjal? Igen, jól hallottad! Lágyító, mattító zsírkövet kevertünk a kiegyenlítő, tápláló olajhoz, mely a bőr által termelt természetes faggyúra emlékeztet, garantálva, hogy a por megfelelően tapad a bőrödre. A végeredmény átlátszó és matt, nem csomósodik és nem szárítja a bőrt. Vidd fel a krémárnyalóra, hogy minden a helyére kerüljön, vagy használd önmagában, ha nem szeretnéd, hogy túlságosan csillogjon a bőröd. Ez a csodálatos arcpúder újrahasznosított műanyagből készült tégelyben található, melyet bármikor visszavihetsz a legközelebbi Lush-üzletbe."

ffanni0415

2019. január 17.

Nekem nagyon bejön ez a púder, nagyon tetszik a finishe és nagyjából sokáig tart. Eléggé zsíros a homlokom, és amikor reggel felteszem kb délutánig kibírja. Csodát nem várok. Sokkal jobb mint a NYX Translucent púderje, mert eddig azt használtam. Kicsit macerás használni, de meg lehet szokni, nekem ebben a fekete csomagolásban van, teljesen jól tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

bobekecske

2018. október 2.

Nekem a régebbi kompaktabb, ámde szűrő nélküli, így nem valami biztonságos és praktikus üvegtégelyes csomagolásban van meg.
Számomra az egyik legjobb mattító-fixáló púder lenne (kombinált, világos bőrre), de annyira macerás a használata és annyira óvatosan kell vele bánni, hogy emiatt nem nyúlok érte eleget.
A mini üvegtégelybe vagy a fedelébe csak pici ecset fér bele, az üvegből kiönteni kisebb mennyiséget szinte lehetetlen, leginkább a lisztre emlékeztető módon szóródik ki belőle nagyobb adag.
Emiatt én csak egy kisebb, de nagyon tömött RT szemfesték ecsettel szoktam finoman belenyúlni, a tégelyt használva beleütögetni a port / egyben lekocogtatni a felesleget. Elsősorban a szem körül, a szemöldök között, az orrom szélénél és az államnál használom, szépen egységesít, a korrektoromat szépen fixálja. Sötétebb bőrön lehet, hogy meglátszódhat a réteg.
Az új csomagolás szélesebb, szűrős, lehet majd egyszer adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Az új csomagolás szélesebb, szűrős, lehet majd egyszer adok neki egy esélyt.

Színezékek: CI 77491, CI 77499