Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Mark szeretett volna készíteni még egy, a Sunhoz hasonlóan léleküdítő illatot, mely szinte euforikus örömöt sugároz. Az aromaterápiás könyvek tanulmányozásának eredményeképpen az örömparfümöt muskotályzsályából, grapefruitból, lime-ból és neroliból varázsolta össze.

zsanee84

2014. január 18.

ekkora csalódást:(hülye voltam mert látatlanba rendeltem meg,azt gondoltam egy friss citrusos illatot kapok....de ez...ez valami borzadáj
pedig én igazán lush"buzi"vagyok....de fogalmam sincs mire használom e(nagypapap illata van)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral, Farnesol, Citronellol, Benzyl Salicylate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.