Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oszibarack, Módosítva: 2018. december 20.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Mindenkinek jól jön egy kis tündérpor karácsony idején! Hints egy keveset a bőrödre ebből az édes, csillámló, rózsaszín porból, és frissnek fogod érezni magad, bármi történjék. Ha valami igazán különlegesre vágysz, lefekvés előtt szórj belőle az ágyneműre is."

mafalda

2018. október 5.

Vééégre kapható!!! 😍😂😍😂😍
Öröm és boldogság, tusi, testkondícionálló, ez a jó kis "varázs" por, és a végén a testpermet!!! Újra gyerek vagyok! Imádom! 💕😘💕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Vééégre kapható!!! 😍😂😍😂😍

bubilany

2017. augusztus 25.

Bájosan csillámos, édes és cuki illata van :) Sajnos nem túl olcsó, de sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

janka.s

2017. január 17.

Tehát: Snow Fairy tusival megfürödtem, a testkondícionálóval bekentem magam, majd ebből (az amúgy minden értelmet nélkülöző, de most komolyan fullcsillámos hintőpor? miért vettelek én meg téged? -jójóféláronvoltál-) a csillámcsodából is paskoltam magamra egy keveset.
1 perc elteltével: Basszus, ezt tuti 5 éves kislányoknak gyártották.
5 perc elteltével: Hmm.. De igazából még az ágyneműre is, ha szórnék egy kicsit. Csak az illata kedvéért. Biztos jobbat alszom majd. Ühüm.
10 perc elteltével: Mániákusan nézegetem a csillogó csülkeimet a tükörben, és szagolgatom a karom. Talán a hajamba is szórok egy kicsit.
30 perc elteltével: FAIRY DUSTOT MINDENKINEEEK! 😍
Most várom az unikornisokat és a szivárványon táncoló koboldokat, mert az tutifix, hogy én lettem a Tündérkeresztanya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

1 perc elteltével: Basszus, ezt tuti 5 éves kislányoknak gyártották.
30 perc elteltével: FAIRY DUSTOT MINDENKINEEEK! 😍

slytherclaw

2017. január 5.

A Snow Fairy testkondícionáló megjelenésével végérvényesen függő lettem az illattól, úgyhogy ez a hintőpor sem hiányozhatott a kollekciómból. A szín, az illat és a csillámok mind-mind boldoggá tudnak tenni, remélem, sokáig ki fog tartani a kis flakon. Lefekvés előtt használom, néha a pizsamámat is megszórom vele és így még reggel is körülöttem van az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

KuSza

2017. január 3.

Az egyik kedvencem a Lush-tól. Kicsit kisgyereknek érzem magam, amikor valakinek áradozom, hogy milyen jó, mert rózsaszín és csillámlik és cukorka illatú. De hát ha egyszer így van! És nagyon is szeretem érte. A bőrömre is szoktam használni, többnyire úgy, hogy belekeverem a testápolómba fürdés után, hogy csillámos legyen a bőröm, de csak úgy, magában is használni szoktam a bőrömre. Ezen kívül ha zsírosabb kicsit a hajam, azt is fel szoktam dobni vele egy kis sima hintőporral keverve. Így azért jobb, mert az illata egyértelműen jobb lesz és ettől valahogy dúsabbnak is hat, mint a sima hintőporoktól és persze a csillám miatt.. A hajolajamba is bele szoktam keverni emiatt, valamint én a szemhéjamra is használni szoktam, amikor nagyon minimál sminket készítek, de azért valamit mégis szeretnék. Abszolút 6*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

heather

2016. november 15.

Imádom :)
Nem tudom, mi van (lett) velem, de mostanra szeretttem bele végérvényesen az édes illatokba. Télen ez a kedvenc:) .
Egyetlen bajom van vele: nem lyukacsos a teteje, hanem olyan, mint a tusfürdőké. Így a por egy kupacban dől ki belőle, nehezen kontrollálható mennyiségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Imádom :)

oszibarack

2016. február 8.

Mas hintoport meg nem probaltam a Lushtol, de ezt nagyon megszerettem! Az illata valami isteni, a szine pedig egyaltalan nem zavaro, a fehernel talan jobban is illeszkedik a boromhoz. A csillamokat nem igazan kedvelem benne, de szerencsere nem is feltunoek, es nyaron dekoltazson peldaul biztosan szepen fognak majd ervenyesulni. A bort egyaltalan nem szaritja, hanem selymes erzest hagy maga utan, es en probaltam mar zsiros hajat kicsit feldobni vele es arra is nagyszeruen mukodott. Az uveges kiszereles nem igazan praktikus, mert sokszor tul sok jon ki egyszerre, viszont ezt leszamitva a csomagolasa nagyon szep, az kulon tetszik, hogy atlatszo az uveg, igy latom, mennyi van meg belole. Az egesz termek kicsit elohozza a kislany/hercegno enem, rozsaszin, csillogos, illatos... Akit a csillamok nem zavarnak benne, annak abszolut ajanlom, szupercuki, hasznos termek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Illatanyagok: Synthetic Musk, Parfum/Fragrance, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.