Lush

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Szívmelengető illatú szappan, mely felidézi a tűz mellett töltött esték hangulatát. Halloween örömtüzei velünk maradnak, és még karácsonykor is ünnepi melegséggel töltik be a fürdőszobát! A Fireside-ban a szegfűszeg fűszeres illata keveredik a vanília édességével. Amikor kezet mosol szappanunkkal és jól összedörzsölöd a két tenyered, eszedbe juthat, milyen lehet két fadarabbal tüzet gyújtani. Igazán jóleső gondolat a fagyos reggeleken…"

Betti92

2017. február 2.

A vaníliát én sem érzem benne. Nagyon kellemes citrusos illata van. Mikor kicsit rosszabb a kedvem öröm vele kezet mosni/fürdeni. Nem szárítja a bőröm. Feldobja a napomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

heather

2016. november 20.

Érdekes,hogy vaníliásnak írják,nekem inkább citrusos.
Puha,kevéssé krémes.Az illata nem kifejezetten tartós sajnos.
Nem szárít,de nem is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Érdekes,hogy vaníliásnak írják,nekem inkább citrusos.
Puha,kevéssé krémes.Az illata nem kifejezetten tartós sajnos.
Nem szárít,de nem is hidratál.