Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoraDe, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Legyen a hajad a csillogás és a minőség ragyogó példája: a dúsító tengeri sóval és sziksófűporral teli szilárd sampon garancia a sikerre. A tengeri só segít dúst hatást kelteni a finom szálú hajnak; sós mocsarakból származik, melyek a vándormadarak fontos megállóhelyei. A citromolaj tisztítja a fejbőrt és ragyogást ad, a kamilla nyugtatja a bőrt és lágyítja a tincseket. A szellős nyári illat szélfútta, csodás aromát ad a hajadnak. Vitorlákat fel!"

DoraDe

2020. január 9.

Első lush szilárd sampon, amit próbáltam, de ez nagyon nem jött be. Olyan szinten kiszárítja a hajamat, hogy félek, hogy széttöredezik a vége. De ettől függetlenül 2 nap múlva már újra full zsíros az egész. Nagyon könnyen széttört maga a korong, és nekem alig habzik. Megfestette a zuhanytálcát is, ezt tuti nem használom végig, kukában végzi sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

liptakzsofi

2020. január 1.

Gyakorlatilag mindent kipróbáltam, hogy ne legyen elnehezedett, lapos a hajam, de semmi nem vált be olyan jól, mint ez a sampon. Hajmosás közben nekem is csípi kicsit a fejbőröm, de ennyit megér, hogy utána szép legyen..meglátjuk meddig lesz ilyen hatása, de egyelőre 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 1.

RPonyiczki

2019. november 6.

Nagyon szeretem a Lush szilárd samponokat, mindig újra vásárolom, ha elfogy. A változatosság kedvéért több illatot is kipróbáltam és mindegyik szuper volt, kivéve a Flyway Hair termék. :(
A Flyway Hair samponkorong ereszti a színét, a többi szilárd samponhoz képest nehezen habzik és ami a legrosszabb, hogy használat közben szétmállik. Az apró részecskék a hajamba ragadnak. Pár használat után olyan kis darabokra esett szét, hogy nem lehetett többet használni. A többi hasonló samponkorong mindig hónapokig kitartott, de a Flyway Hair csak pár használatot bírt ki. Egyetlen pozitívuma a finom illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

HardCandy092

2019. szeptember 27.

Nagy csalódás ez a korong. Szeretem a Lush szilárd samponjait, de ez nem vált be. Az első használattól végig, minden alkalom után másnap már viszketett a fejbőröm tőle. Nagyon nem vált be. Azért adok két csillagot, mert puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate
Illatanyagok: Benzoin Extract, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Limonene, Parfum/Fragrance
Színezékek: Green 3 / CI 42053, D&C Green 8

Színezőanyag. Zöld.

Szintetikus zöld festékanyag, melyet elsősorban olyan kozmetikumokban használnak, melyek nem érintkeznek nyálkahártyával, így samponokban, habfürdőkben és szappanokban.