Lush

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Szappanok

Először is, szabadítsd meg a tömböt a biológiailag lebomló celofán csomagolástól. Ezután számtalan játékfigurát gyurmázhatsz belőle, a legjobb, ha több színből is tartasz otthon a gyerkőcöknek (vagy magadnak). Ha meguntad a gyurmázást, akkor a remekművekkel megmosakodhatsz, megfürödhetsz vagy hajat is moshatsz.

5 féle színben és illatban kapható:

• kék (blue): Lefekvés előtti, gyengéd, megnyugtató ölelés a fürdőben a levendula- és kamillaolaj gyengédségével. Érzékeny bőrűeknek is kiváló.
  • zöld (green): Vidító és pezsdítő – az érzékeket citrom- és lime-olajjal ébreszti fel.
  • rózsaszín (pink): Édes csemege fagylaltillatú tonkával és benzoingyantával. Melengető hatásával a vérkeringést is serkenti.
  • piros (red): A narancs és a mandarin olajainak gyümölcsös játéka felüdíti a lelket.
  • sárga (yellow): A vanília- és gardéniakivonat kényeztető marcipánillatot kölcsönöz a tömböcskének.

Az összetevőlista színenként eltérő lehet. Ide a rózsaszín termék összetevőit töltöttem fel.

Closet

2019. november 6.

Csodálatos, szeretek vele gyurmázni, a vizet is megszínezi és szép habot is csinál. A Fun-t szoktam mindig újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

mona82

2018. augusztus 13.

Rendelés mellé kaptam ajándékba a piros változatát, magamtól nem hiszem hogy megvettem volna, nem vonz a gyurmászolós része :) Azonnal ki kellett próbálnom, lecsíptem belőle egy kisebb darabot, de ez is soknak bizonyult egy tusoláshoz. Nagyon jól habzik, finom mandarinos illata van, jól esett ebben a melegben. Nem éreztem hogy "húzná" a bőrömet, engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

szilardz

2017. június 10.

A Bundle of Fun nevű csomagot vettem meg, de nem bántam meg egyáltalán.
Nagyon mókás formázni őket, majd zuhanyozni/fürdeni velük. Az én bőrőmre egyáltalán nem voltak szárító hatással sőt az illatuk is elég kellemes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

A Bundle of Fun nevű csomagot vettem meg, de nem bántam meg egyáltalán.

laszti

2017. június 5.

A pirosat és a zöldet próbáltam. Szeretem az illatuk, engem a gyerekeknek készült rágógumira emlékeztet. A használata nehézkes egy kicsit, olyan értelemben, hogy lecsípve mindig marad egy pici, ami nem akar felhabzani. Téli-kora tavaszi időszakban használtam, akkor picit szárított. Lassan elő kellene vennem, nyáron a bőröm jobban bírja a strapát, lássuk. A szárító hatás miatt 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

slytherclaw

2017. április 3.

Egyszer kaptam egy rendelésemhez mintát a sárgából, de nem hagyott bennem maradandó emlékeket. Az illata tetszett, az állaga mókás volt, de így nagyjából ennyi. Ez volt a Lush-mániám elején.
Most húsvétra kijött a Bundle of Fun nevű csomag, aminek a megszerzését két okból tettem fel magamban: a kendőcsomagolása valami hihetetlen cuki és van benne két Oxford Street exkluzív gyurmaszappan. Végül megkaptam a születésnapomra anyukáméktól, úgyhogy most nagyon boldog vagyok. A narancssárga és a lila nem kaphatóak itthon, az előbbi meglepő módon narancsos illatú, az utóbbi pedig leginkább a Comforter hab és tusfürdő illatára hasonlít.
Én nagyon megszerettem, pedig előszörre tényleg főleg a kendő miatt szerettem volna. Tapasztalatom szerint könnyebb úgy használni, ha az ember előtte nem játszott vele. Könnyebben és jobban felhabzik eredeti állagában, nekem túl gumiszerű lesz, ha sokáig gyurmázok vele. Szappannak használom zuhanyzásnál és eddig semmi panaszom nincs rá. Az illatok nagyon sokáig megmaradnak a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Fruzsci

2017. január 29.

Izgatta a gyermeki fantáziámat így hát kénytelen voltam egyet beszerezni..:D A rózsaszínű lett az enyém. Elég sok lush terméket próbáltam már ki és meglepő módon ennek sokkal lágyabb, kevésbé erős az illata, de nekem nagyon tetszik, imádom!:-) Zuhanyzás közben szoktam vele "játszogatni", de igazából nem egy olyan termék, ami nélkül nem tudnék élni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

brigitta001

2016. október 25.

Egy ajándékcsomag részeként kaptam, így elhasználtam. Valószínűleg magamtól nem vettem volna meg. Nem is jött be. Az illata sem volt az igazi, nem habzott úgy, mint vártam és a gyurmázás… hát az sem kötött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Timmon

2016. július 31.

Nekem a Pink változat van meg. Finom édes illata van, de picit szárítja a bőröm. Én fürdéskor szoktam lecsípni egy darabot belőle, imádom gyurmázgatni, aztán szépen el is olvad a kezemben. Nekem tetszik, de annyit nem ér, amennyibe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

oszibarack

2016. január 24.

Ajandekba kaptam a GOLD valtozatot. Kiprobaltam sokfelekepp, es igazabol mindenhogy mukodott, legjobban habfurdonek valt be, szepen felhabzott es a kadban a szine meg a csillogasa is jobban ervenyesult :) Egyebkent annyira nem sikerult raereznem erre a lemorzsolok egy darabot es majd tusfurdove/samponna dorzsolom modszerre, valahogy nekem allandoan morzsalodik es nem habzik rendesen se zuhanyzaskor, se hajmosaskor. Az illata kellemes, edes, nem tolakodo vagy emelyito. Egy ilyen tomb eleg sokaig kitart, szoval az arat mindenkepp megeri, ha valakinek bevalik a multifunkcionalis hasznalat. Mivel nekem csak habfurdokent mukodott, szerintem maradok a Lush hagyomanyos habfurdoinel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

laanyka

2016. január 2.

Vmelyik nap az aranyszínű GOLDot vettem meg, igazi karamellás, tejes illata van, imádom szagolgatni :DD Viszont sztem lehetne jobb a habzása (bár azért nem rossz), vagy csak én nem tanultam meg még normálisan használni..tusfürdőnek meg habfürdőnek azért tök jó használni, különleges élmény stb...hajat viszont nem mostam vele, nem is szeretnék, én nem hiszek az ilyen univerzális dolgokban, ha szappan akkor szappan :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.