Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. november 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Simonnak akkor támadt az az ötlete, hogy megalkotja a Furze parfümöt, amikor kinézett új otthonának hátsó ajtaján. A „furze” rekettyét jelent, és ez a szúrós bokor nagyon is brit növény, mely télen is virágzik. A vikingek sört főztek belőle, és a hagyomány úgy tartja, hogy akinek a földjén rekettye nő, az védve van az átkok, a boszorkányok ellen, és a rekettyéből készült seprű eltakarítja a gonosz erőket. A Lush illata kókuszt és vaníliát is tartalmaz, így biztosan megvédi viselőjét minden rossztól.

andrea91

2019. május 4.

Pont mint exemnél az otthon illat... ezert egyreszt kellemes (kellemes mint kellemes 17-8 evesnek lenni értelemben), masreszt viselni nem tudnam nyilvan...

Up. Hát mégis megkörnyékeztem megint:) az otthon-illatot most is érzem néhanéha de csak akkor amikor már ilyen tegnapi szinten leszáradt, de valahogy csak tényszerű az asszociáció, nem zavar, és nem is oly abszrakt mint amilyennek elsőre tűnt emiatt. Én érzem a zöldet benne, kifújáskor, a zöld csak az első fázisban van jelen, hasonló mint a philosykos, illetve érzetre hasonló a zöldje, egyébként nem fügés, olyan kúkuszvizesen zöldes. Amúgy elvileg abban sincs kókusz, mégis van egy kókuszos felhangja. Összességében nekem ez a zöld akkord iszonyatosan tetszik benne, de csak kb 10-20 percig van jelen, aztán egy erős, sárga, pollenes illat jelenik meg, mézes is, virágos is, és közben olyan harsányan természetes. Nekem az ilyesmi mézes illat annyira nem a kedvencem, de nem zavar benne, és csak közelről erős, messzebbről, és később már szelídebb sokkal. Végül a leszáradása egy nagyon kedves puha, kókuszos, vidám illat.
Viszont 1 fújás bőven elég egész napra, nagyon tartós, és ennél több szerintem zavaró, és kihangsúlyozza azt az erős pollenes jegyet.
Fogok kérdezni visszajelzésekért, mert van egy olyan érzésem, hogy mindenki szeretné, ha a közelében lenne/dolgozna valaki akinek ilyen illata van:-)

Szalmakalap, nyár, virágosrét, búzamező, naptej, boldogság.<3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Szalmakalap, nyár, virágosrét, búzamező, naptej, boldogság.<3

RitaL

2019. március 11.

Nagyon érdekes illat, nekem nem a Play-Doh, hanem az a halvány rózsaszín bevonatos C-vitamin tabletta jutott róla eszembe. Olyan illata van, mint amilyen íze annak.
A "sárga virág" nagyon pontos, ez egy sárga parfüm. Én kókuszt alig érzek benne, érdekes módon, de nagyon halványan azért érzékelem a jelenlétét.
Nyáron fogom használni, a napsütés és a sárga napernyők jutnak róla eszembe. Meg egy kicsit nosztalgikus, a "vitaminíz" miatt.
Mindenképp érdemes vásárlás előtt kipróbálni!
Azért kap csak 4 pontot, mert a Smell of Weather Turninghez azért mégsem ér fel. Az egy más dimenzió!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Mindenképp érdemes vásárlás előtt kipróbálni!

kertesznorka

2018. május 30.

Sokáig gondolkodtam azon, hogy mire emlékeztet olyan nagyon, aztán rájöttem: Play-Doh gyurma! :-) De ez nem baj, nagyon szeretem az illatát, nosztalgikus. Ott van még mellette a kókusz és valami erősen pollenes sárga virág. Különleges és finom, de könnyű túladagolni. Inkább otthonülős téli estéken tudom elképzelni magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

princesskate87

2017. október 26.

Kicsit félve rendeltem, mert mostanság nem mindig jött be a látatlanba történő parfümvásárlás. Iszonyatosan tetszik, édes, meleg illat, kifújva meglepő illat csap meg, ami lázadó kamaszkoromból ismerős. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Nessy

2017. október 5.

2013. március 1.
Gyógynövényes zöld jegyek alatt megbúvó kókuszillat. Sosem éreztem még ehhez hasonlót. Nem szeretem a vaníliát sem a kókusz illatot, mert legtöbbször émelyítően mű, de ebben az esetben nagyon különlegesre sikeredett. A tartóssága papíron nagyon jó, de ami lényeges hogy bőrön is olyan 5-6 óra. Kiváló!

Az új verzió egy picit más mint a régi, a felső zöld rétegekben mintha ablaktisztítót éreznék...ennek ellenére továbbra is nagyszerűnek tartom, mert az én bőrömön az összhatás zseniális és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

2013. március 1.

Piczky

2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Összetevők közül a kókusz érződik leginkább benne. Iszonyat édes.

mplaura89

2016. március 15.

Egy nagyon érdekes kis illat. Nem igazán kedvelem a Lush illatokat, de ő felkeltette az érdeklődésemet, mivel imádom a kókuszt és a vaníliát is. Hát mit ne mondjak, nem egy szokványos parfüm, olyan Play-Doh gyurma feeling, kókuszos, marcipános, közben mégis kicsit sós. Semmilyen más parfümhöz nem tudom hasonlítani. Egy szaladgálósnak megteszi, alkalomra biztosan nem. Nem igazán tartós, max. 2 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

2014. augusztus 25.

Rajtam semmilyen zöld jegy nem jön elő, tisztán vaníliás-kókuszos, naptejillatú, de nem az EL Bronze Goddess - YR Monoi vonal, mert azokkal ellentétben a Furze-ben a kókusz édes, nem pedig száraz. Régebben volt egy Hawaiian Tropic naptejem, narancssárga flakonos, annak volt ilyen az illata, valamint hasonlít a Lush Snowcake szappan illatára is. Meglehetősen édes és tömény, ritkán kívánom meg, de olykor-olykor jól esik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Emolliensek: Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Geraniol, Farnesol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.