Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

A lencsefőzet adja az alapját. A legtöbb hajtípusra használható, de leginkább a vékonyszálú, tartás nélküli, gubancolódásra hajlamos hajra ajánlják. Gyengéd összetétele révén alkalmas arra is, hogy a gyermekek haját is ezzel mossák meg, a kicsik külön imádni fogják a sampon mennyei vaníliafagyi-illatát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

necra

2014. december 31.

Most fogy el a második tömböm. Én beletettem egy kis tálba, vizet öntöttem rá, így folyékony sampon lett. Férjem majdnem kiöntötte, mert szerinte biztos hogy romlott, olyan büdös :)) Kell utána balzsam. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 31.

lizusmidwife

2013. február 13.

Szerintem ez a sampon fantasztikus. Kár, hogy jelenleg inaktív termék a Lush-nál. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

encimokus

2012. október 24.

Mandi! Ez a termék hajra való, és nem testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 24.

Mandi! Ez a termék hajra való, és nem testre.

Mandi82

2012. október 23.

Nekem szétszárította a bőröm, utána nagyon sokáig nem voltam hajlandó szappant használni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Emolliensek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Lecithin
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cocamide DEA, Lecithin
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)