Lush

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suwun, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás

"A színjátszó csillámmal teli tömböcske arany, zöld, bíbor és ezüst fényszikrák sokaságával ajándékozza meg a bőröd. Egy simítás, és máris ott a fénydísz! És ez még nem minden, hiszen ahogy az illipe- és cupuaçuvaj megolvad a tested melegétől, gyengéd bőrlágyító hatásával kényeztet, miközben a mandula, a grépfrút és a bergamott fergetegesen gyümölcsös illatfelhőjével vesz körül. Ha hajnalig tartó buliba készülsz, mindenképp próbált ki a Goth Fairyt. Óriási sikered lesz, mert a színjátszó csillámdísz kiemeli egyéniséged tündéri oldalát."

eiola

2017. január 16.

Ez a termék a lush halloweeni kollekcióját ot tartozott, én a karácsonyi leárazásban vettem meg. Elég egyszer áthúzni a bőrön és csillog az egész, szerintem akár highlighterként is használható. Én úgy döntöttem, hogy elteszem nyárra mert a napfényben még szebben fognak csillogni a kis csillámok :) ja és az illata tipikus lushos édes, de nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Limonene, Linalool

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Arany csillám.

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: zöld csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.