Lush

Ár:   14490   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: molnardokigergely, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   14490

Illatjegyek: narancsvirág, mirha, bergamott olaj, szantálfa, mandarin

bettina.tarin

2018. október 12.

Nagyon hangsúlyos benne a szantálfa ami nem tetszik pedig jó lenne, olyan orientális illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

molnardokigergely

2017. április 27.

Emlékszik valaki erre az illatra?

Ha jól tudom, magyarországi Lush boltokban sem lehetett kapni, viszont rendelni igen. Vakrendelés volt, egy kis krémparfüm verziót vettem, és nem bántam meg.

A sötét, földes, gyantás mirha szinte szakrális élményt ad. Ez egy varázsló illata! :)

Sajnos nagyobb mennyiségre már nem tudtam szert tenni, mert a termék gyártását a Lush abbahagyta. Egy egészen kis részt azért meghagytam magamnak mintaként, hogy időnként vágyakozva megszagoljam. Azóta is keresem méltó utódját, de a hely ezidáig betöltetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Emlékszik valaki erre az illatra?

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.