Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ha úgy érzed, hogy a tél örökké tart, ez a rózsával és szicíliai citromolajjal teli, napsugaras különlegesség meg fogja melengetni a szíved. A lágy és gyengéd, a szultánkenyér rózsás illatát árasztó szappanhab ellenállhatatlanul elbűvöli az érzékeid. Oszd meg szeretteiddel is (de azért figyelj rá, hogy neked is jusson elég). Az Igloo csak karácsony táján kapható, ezért nagyon jó ötlet elraktározni belőle egy tekintélyesebb mennyiséget."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia