Lush

Ár:   6650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"A hajad ugrálni fog örömében, ha ezzel mosod!

A mézzel, lenmaggal és tengeri sóval teli sampon ruganyossá és élettelivé teszi a hajszálakat. A friss bio citromlé, a kézzel gyűjtött tengeri só és a fair trade olívaolaj nemcsak rugalmassá varázsolja a hajad, hanem fényt ad neki és extra kényeztetésben részesíti.

A Jersey Bounce hatásosan tisztítja a fejbőrt és erősíti a hajszálakat. A jó adag fair trade olívaolajnak köszönhetően a fésülködés könnyű, a ragyogás pedig tartós lesz. Pompás hajdúsító sampon azoknak, akik azt szeretik, ha a hajszálaik is duzzadnak az energiától.

Vidd fel nedves hajadra és jól masszírozd be fejbőrödbe ezt az ásványi anyagokban gazdag sampont. A fényes és dús haj az egészséges fejbőrrel kezdődik!"

mafalda

2018. február 4.

Ez vmi fantasztikus!!! Két kis mintát kértem, mert nagyon dús, hosszú hajam van. Épp elég volt, így egy hajmosásra. Féltem, hogy a só szárítani fog, de nem. Nagyon puha, fényes, könnyen fésülhető, kezelhető lett a hajam, pont mint a leírás szerint. Szuper termék, ha nem lenne ilyen drága gondolkodás nélkül megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

wasp

2017. december 6.

Up. 2017. 12. 06.
Ezt a frissítést már régóta meg kellett volna írnom. A sampon, ami az első időkben (kb 1 év) elég jól teljesített, később brutálisan bekorpásította-zsírosította a hajam és viszketni is kezdtem tőle. Mivel mást nem használtam a hajamra, nem tudtam mire gondolni, mint a samponra. Hatalmas csalódás volt, el is ajándékoztam gyorsan (kb 3/4 dobozzal volt még), mert ezért nem lett volna pofám pénzt kérni. Az új tulajdonosa nagyon szerette bár neki alapból gyönyörű, sűrű, egészséges haja van. Fogalmam sincs, hogy újravásárolta-e, bár nem láttam a polcán...Nos, akinek érzékeny/problémás a fejbőre, gondolja meg kétszer is.... Három csillagot azért kap, mert tudom, hogy másoknak nem volt vele komoly baja, plusz jó illata van, bár valóban nem vizslattam végig a dobozát, hogy melyik összetevő melyik helyen áll, mivel olyan sokáig jó volt....

2015. december 24.
Szerettem volna egy folyékony sampont a New korongom mellé, erre esett a választásom, mint a legszebb összetevőjű samponjukra. Kifaggattam azért elöljáróban az eladó srácot, hogy miújság a hennázott haj és eme sampon kombójával, de megnyugtatott, hogy nem bántja a színt a Jersey, így, meglehetősen borsos ára ellenére, csak megvettem. Első mosásnál már a hab alatt éreztem, hogy milyen csikorgós lett a hajam és szidtam is magamat, hogy a k.va életbe lehettem ilyen bátor, miért nem kértem mintát. Öblítésnél gyanúsan sötét volt a hab, de azzal nyugtatgattam magam, hogy a fejem árnyéka, meg ilyenek. :D Nade! Mikor elkezdtem szárítani! Olyan szép fényes, puha hajat kaptam cserébe, ráadásul bátran állíthatom, hogy dúsító hatása is van, felpumpálta azt az öt szál, gyenge hajamat. Tövezsíros, végeszalma hajam tövét rendesen tisztította, de nem szárította a fejbőröm és nem viszkettem tőle, nekem úgy tűnt, hogy másnapra kevésbé zsírosodott be a hajam, mint szokott (sajnos a kétnaponta kell hajat mosnom-kategóriába tartozom) és a volumen másnapra is megmaradt, természetesen veszített azért az erejéből. A hajam vége viszont azért elbír egy minimális mennyiségű balzsamot, én most lusta voltam tenni rá. Második mosásnál elmaradt a csikorgós élmény, a sódarabok nem potyogtak le, kifejezetten krémes-habos érzés volt. A hab fehér volt, mint a hó, a henna nem eresztett a színéből. Elsőre valószínűleg nem vizeztem be elég alaposan a fejem vagy valami ilyesmi. A sódarabok kisebbek, minta a Bigben, a samponnak kellemes citrusos illata van, amit amúgyis nagyon szeretek. Az én hajamban viszont nem marad meg, mert a henna mindent elnyom, de azt is csak vizes hajon érezni. Egyszóval én úgy érzem, megérte beruházni rá és a göndörkéim kifésülés után nekem sem ugrottak össze, ezért pluszpont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Up. 2017. 12. 06.

2015. december 24.

Momiji

2017. szeptember 23.

Egy ideig jó volt, finom az illata, de aztán elkezdett szárítani. A nagy kiszerelést vettem, valóban sokáig elég volt, ahogy az eladónő mondta. -1 csillag, amiért szárított. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

csuty

2017. március 30.

szeretem <3 finom ,friss az illata, tenyleg dusitja a hajam optikailag es a zsirosodason is segitett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

22Nik22

2017. március 2.

Nagyon kevés elég belőle, így elég gazdaságos végülis. Jo az illata. Olyan citromos. Hajmosas utan mar nem igazán érzem a hajamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

szilvia92

2017. február 12.

A tengeri so tartalom miatt vettem meg, bar kicsit feltem, hogy ez is szaritani fog.
Elsore nekem furcsa volt az illata, nehezen szoktam meg. Utana viszont megszerettem mind az illatot, mind a szuper tartast. Kicsi is eleg volt belole, nekem kb negy honapig birta. Nagyon habos es nagyon tisztit. Eddig meg csak a fodrasznal erztem ilyen tisztanak a hajamat. Azert a sok so miatt nem merem hosszu tavon hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Virdzsusz1107

2017. január 26.

Az itteni vélemények hatására vásároltam meg, és bingo!! Szörnyen vékonyszálú és élettelen hajam van, de ettől a sampontól hihetetlenül szép egészséges fényű és jobb tartású lett a hajam. Borsos ára ellenére valószínűleg újra fogom venni, mert gazdaságos, kevés kell belőle. Az egyetlen elszomorító számomra az SLS-tartalom, és az hogy a fejbőrömet picit jobban szárítja a kelleténél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

BlindedByLipstick

2017. január 25.

@wasp véleménye győzött meg arról, hogy nekem kell ez a sampon, mivel én is hennázom a hajam, és a New samponkorong mellé kerestem egy folyékony sampont. :D (De nem kémkedtem utánad! :D) Az állaga nagyon tetszik, szépen habzik, és a sószemcsék sem bántják a fejbőrömet, sőt! Ez az első sampon, amitől nem szárad ki a fejbőröm és nem vakarom a használata után sebesre. Az illata fantasztikus és napokig érződik, néha még a New illata sem nyomja el. A hajvégekre az American Cream kondícionálót használom, ez a kis extra azért kell, így nem lesz kezelhetetlenül borzos, mégis dús és gyönyörű fényes marad. A borsos ára ellenére is nagyon megszerettem, én bátran ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

vviktoria

2016. október 9.

Végre egy sampon, amitől hatalmas és dús lesz a hajam, jó lesz a tartása és nem viszket a fejbőröm a hajmosást követő 1-2 napban! Esküszöm ilyen még nem volt, eddig mindig vakaróztam hajmosás után ,ezért utáltam is az egész folyamatot, gyakran inkább gumiztam a hajam és nem mostam, de ez végre megoldotta a problémám! Nekem jól habzik, nem kell belőle sok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

nyuszita

2016. október 7.

A szívem szakad meg, hogy le kell pontoznom. Imádom a Lusht és a hajam ettől a sampontól tényleg ugrál örömében, a fejbőröm viszont zokog. Az én tégelyemen a parfüm sajnos a 3. helyen van, szóval szerintem ez lehet a ludas. Pedig az illata annyira zseniális, hogy alig vártam a hajmosást - az elején. Egy ekkora tégely sokáig elég, mert nem kell belőle sok egy hajmosáshoz (én egy hajmosás alkalmával 2x szoktam samponozni). Teljesen jól habzik, "csikorgósan" tisztára mossa a hajat és a parfümöt leszámítva az összetevői is nagyon jók. (A nagymamám nevelt fel, aki minden hajmosás előtt tojásból készített nekem pakolást az akkor még derékig érő hajamhoz, utána pedig citromos vízzel öblítette le, és sokszor hallottam tőle, hogy Sissi császárné haja is azért volt olyan gyönyörű, mert tojásból készítettek neki pakolást.) Nagyon örültem, hogy találtam egy ilyen sampont, oda meg vissza voltam tőle, de sajnos szörnyen kisebesedett a fejbőröm tőle. Ha lehetne kapni parfüm nélkül, tuti megvenném, de így kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Honey

Egg

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!