Lush

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2019. április 5.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Ha beadod a gyémántgyűrűd a zaciba, még nem lesz belőle ócskaság. A citrom, a rozmaring és a zsálya friss, gyógynövényes illata egy csipetnyi feketeribizlivel."

A Liverpool Perfume Library exkluzív terméke.

Sundelion33

2021. október 15.

Olyan fura, hogy ilyen kevés értékelés van ehhez a parfümhöz, pedig nagyon finom. Alapból hányingerem van a lush parfümök nagy részétől, de ez a darab igazán visszafogott, friss, gyógynövényes-gyümölcsös egyediség. Szerintem picikét a lila airwavesre hajaz a ribizlisége miatt. Egyáltalán nem tolakodó, kisebb hatósugarú parfüm, folyamatosan szimatolós, kihozza az emberből a parfümjunkie-t:)

Update: még mindig imádom, de nagyon hamar elillan az illata, ezt sajnálom :(

Update2: mintha változtattak volna a tartósságán, a színe is picit sárgásabb, de most már kitart egész nap:) kedvenc, remélem örökké gyártani fogják :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Update: még mindig imádom, de nagyon hamar elillan az illata, ezt sajnálom :(

RCC

2021. május 30.

Érdekes illata van, nekem is a feketeriblizis-mentolos rágók, cukorkák jutnak folyton eszembe róla. Időnként nagyon tetszik az illata, mindenképp ezt akarom használni az adott napon, máskor meg nem bírom elviselni, nem tapasztaltam még hogy ennyire megosztana egy parfüm. Viszonylag tartós, nem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Anett0721

2021. május 22.

Nagyon jókedvű illat, a citrom és feketeribizli azonnal kiérezhető, mellettük valami hűsítő fűszer, kicsit mentásnak is érzem. Nyárra frissítő, kiváló választás, azonban őszre-télre is simán hordanám, ugyanis számomra EZ a tipikus LUSH illat, ami kitódul az üzletből is, és én hideg időben szeretem a legjobban a termékeiket. Nagyon jól eltalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

aidanne

2019. december 14.

Fogalmam sincs, hogy hogyan jutott egyaltalan az eszembe Lush parfumot szaglaszni mivel sajnos amiota Lush rajongo vagyok, azota az illataikat nem szeretem , valahogy nekem Ufo mind. No mindegy, Bementem az uzletbe vmiert es eztmegszagoltam meg egy masikat( a remeny hal meg utlojara ugye) annyira megtetszett, hogy eleg gyakori vendeg Lettem Lush-ek parfi polcanal. Imadom, hogy a rozmaring-citrus kombotol elso kifujasra Halls cukorka illatom lesz es, hogy a fekete ribizli ad egy edes, de fanyar loketet ennek az egesz cuccnak. Nagyon bejon mert nagyon fura es szokatlan ez igy. Mentat sehol nem irnak megis tokre erezni az elejen. Nagyon jo es kulonleges parfum. Ilyet max a A lab on fire-nel es az Agonistnal tapasztaltam. Eleg jo a tartossaga is. A vegen kicsit nekem A lab on fire illata van... mondjuk mint a Halucinogene pearlnek vagy Liquid nightnek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 14.

RitaL

2019. december 1.

Mentás-gyümölcsös és ütős. Nagyon frissítő! Én gyógynövényesparfüm-rajongó vagyok, és nekem elsőre egy picit harsány, sok benne a műgyümölcs, de az érdeklődésemet nem vesztettem el. Próbálgatni fogom, aztán update-elek később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citrus Limonum Oil, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Linalool