Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lushlife, az összetevőket feltöltötte: slytherclaw, Módosítva: 2018. május 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Az enzimdús papajalé fényesít. A bambusz szára hámlaszt. A grépfrút és bergamott olaja jókedvre derít. A friss narancslé feldob."

annamariav

2020. február 6.

Semmiféle jótékony hatását nem éreztem sajnos... alapvetően szerencsére nem okoz pattanásokat, viszont nem is tesz semmit a bőrömmel. Számomra pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

Skiiin

2019. október 23.

Nagyon szeretem, nem számítottam arra, hogy ennyire látványos lesz az eredménye. A hatása számomra felér egy gyengébb kémiai hámlasztással. Felvitelnél egy kis adagot kiveszek a tégelyből, a két tenyeremben szétoszlatom-felmelegítem és aztán felviszem, kb 20 percig fent hagyom és lemosom. A lemosása nálam nem okoz semmilyen gondot. Biztos, hogy újra veszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Lina14

2019. április 20.

nekem a 1000 minihelens mellett ez a kedvencem. nekem szépen radírozott, puha és ruganyos bőrt hagyott maga után, és ugyan a felvitel igencsak körülményes, teljesen megérte a hatása miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

RitaL

2018. augusztus 17.

Nem tudok rá rosszat mondani, nekem pont jó volt a radírozó hatása, eltávolította, amit el kell, de nem okozott túlzsírosodást később. A Bunny Moon mellett ez a másik kedvencem a zselés pakolások közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Nena

2018. augusztus 13.

Egy időben teljesen rá voltam gyógyulva minden Lush termékre, ha akkor próbálom ki ezt, nyilván imáimba foglaltam volna. Most viszont már egy jó ideje nem vettem náluk semmit, ezt is ajándékutalványért cserébe. Több problémám is van vele.
1. A szavatossági idő. Azért választottam ezt, mert a friss pakolásokkal ellentétben ezt 4 hónapig lehetne (elvileg) használni. A valóságban azért ez nem ilyen szép. Amikor én vettem, az összes kihelyezett pakolás már 3 (!) hónapja készült, így maradt belőle egy... Erről egyébként írtam is a vevőszolgálatnak, ahonnan nagyon kulturált választ és magyarázatot kaptam, de na.
2. A hatása nekem olyan semmilyen. Nem árt, nem használ. Ha hámlasztani akarok kíméletesen, ezért a pénzért van sokkal jobb termék. Radírnak jóindulattal sem nevezném. Inkább a lelkemnek volt jó, hogy zuhanyzás alatt felkentem ezt a színes-szagos cuccot. Pattanásokat szerencsére nem okozott, de ez azért nem akkora pluszpont.
Sajnálom, hogy én leszek, aki lepontozza, de nekem ez egy harmatgyenge közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Sajnálom, hogy én leszek, aki lepontozza, de nekem ez egy harmatgyenge közepes.

Annabanna

2018. július 18.

Nem szeretem az illatát de nem vészesen rossz. Jobb az állaga mint a többi zselés maszknak. Nem érzem nagyon durva hatását, talán puhább utánna az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

andreab97

2018. február 22.

Az állaga az elején fura volt, de aztán megtanultam használni. Nekem az tetszett benne, hogy egyben arcradírként is működött. Felfrissítette az arcomat, de az illata borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Rozsaszinponilo

2018. február 1.

Az új zselés arcpakikkal nagy gondom, hogy nem terülnek egyenletesen, és sajnos belőle is hiányzik ez a skill. :( Ezért a -1 csillag.
Inkább hámlasztónak tudnám javasolni, mint tisztító hatású pakolásnak! Szép, egészséges ragyogású, egyenletesebb bőrt eredményez, tehát hámlasztásban nagyon ügyi!

Egyébként szerintem kenyér illata van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Egyébként szerintem kenyér illata van. :D

pEni

2017. december 27.

Nagyon meg vagyok vele elegedve. Könnyű felvinni,kellemes érzet az arcon,nem húzza. Lemosni picit nehézkes,csúszkál,kicsit több idő, de abszolút megéri,utána bársonyos,pihe puha arcbőrt kölcsönöz.
Nekem az illata is tetszik :)
Mamám arcán is kipróbáltuk, ő is oda-vissza van érte :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nekem az illata is tetszik :)
Mamám arcán is kipróbáltuk, ő is oda-vissza van érte :D

mafalda

2017. december 19.

Na jól megtréfált, használat közben le akartam pontozni, mert mint maszk nem szokványos az biztos. Nehezen kenhető, és még nehezebben lemosható... DE ilyen puha még sosem volt a bőröm. Nem dörzsölte, és még ma is érzem a hatását!!! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Színezék. Narancssárga.