Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   75g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2011. június 23.

Kiszerelés:   75g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz bőrt kakaóvaj, banán, avokádó és sheavaj rétegével lágyítja meg. Sőt annyi ajándékpuhító összetevő van benne, hogy a bör hálás lesz érte. Királyi aromák áradnak belőle: citrus és szantálfa (ez nyugtatóan is hat), rózsa és fenyő, mind megtalálható ebben a termékben, hogy bőrünk pompásan érezze magát.

Kencefice

2014. május 17.

Nagyon drága és nagyon gyorsan fogy,de a bőröm még semmitől sem volt ilyen selymes. Az illatába szerelmes vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.

aliz1105

2014. március 9.

nekem az illata nem jon be, olyan mint ha tejet meg lisztet osszekevernék. Használat utan orakig zsíros vagyok, meg mindnt osszezsírozok. A bort puhítja, hidratálja valamennyire, de szerintem van ennél sokkal jobb lush testápoló. Meg is van elég régóta, mert csak ritkán használom , de lehet soha nem fogy el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

bettina.tarin

2013. január 14.

Nekem elég sokáig kitart egy darab,ha víz alatti testápolóként használom,de ha masszírozó testápolóként,akkor maximum két hétig, de nem is kell folyton használni, mivel nagyon hidratálja a bőrt,eleinte zsíros érzést kelt de idővel beszívódik, még a nagyon durván kiszáradt bőrt is két nap alatt rendbe hozza,ami azért nem semmi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

sefernyak ildiko

2012. szeptember 6.

Ez egy igazi testvaj, ami a nagyon szàraz bort jòl tàplàlja. A szilàrd àllaga miatt nedves borre kell felvinni, ès csak azokra a rèszekre amelyek kiszàradàsra hajlamosak. Ez az elso Lush termèkem.
Nekem, szemèly szerint sok ès az illatàtòl is egy kicsit idegenkedek, majd tèlen elhasznàlom.Levonok 2 csillagot az àra meg az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

betty88k

2012. augusztus 20.

A "Season’s Greetings" karácsonyi csomagba kaptam, zuhanyzás közben szoktam használni a kezemen és az ekcémás területeken ahol elég jól szuperál. Nekem egyetlen bajom van vele, az pedig az illata. Eleinte tetszett, de aztán többszöri használat után már nagyon zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Xanja

2012. július 27.

Örök darab itthon :) Én testápolóként használom, így sokáig elég. Szerintem száraz és nedves bőrön is ugyanolyan hatékony, én legalábbis nem fedeztem fel nagy különbséget. Egy éjszaka alatt rendbe teszi a legszárazabb bőrt is, az illata pedig valami mesés...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Yndre

2012. július 14.

Szerintem ez a legjobb a Lush testvajok közül. Anyukámnak is vettem egyszer ajándékba azóta mindig kéri, hogy vigyek neki mert nagyon szereti :) Azt mondja, hogy soha ilyen jó testápolója nem volt... Hovatovább az 5 éves unokaöcsémet is ezzel szokta fürdetni és még ő is megjegyezte, hogy "de finom ez a szappan mami..." úgyhogy ez mindent elárul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

kiskozmi

2012. március 6.

Ez az első testvaj amit kipróbáltam a LUSH-tól és azt kell mondjam,nagyon jól összerakták. :) Mennyei illata van,de csak amolyan visszafogott módon persze így is elég sokáig lehet érezni.Én nem használom az egész testemen,hanem csak a szárazabb területeken (kar,lábszár) és ott is csak éjszakára.Ja és nem mosom le,hanem csak egy keveset masszírozok be.Így gyorsan felszívódik és pihe-puha bőrt hagy maga után.Szerintem sokáig elég lesz így. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Nagyon fincsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Nagyon fincsi

Lilla16

2012. február 8.

Tényleg hidratál az tuti, az illata is finom, de én nagyon nem bírom ha ragad a bőröm és hát ez még szappannal is csak nagyon nehezen jött le. de legalább több napig nem kellett semmi testápolót használni :) nekem több alkalomra is (kb 10..) elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.