Lush

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Kiszerelés:   5g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

Először húzd meg ajkaid körvonalát az applikátor csúcsával, majd a szivaccsal töltsd ki a belső részt is. Ha finomabb árnyalatot szeretnél, használj kisebb mennyiséget vagy keverd el az egyik Lush ajakbalzsammal.  A krémrúzsokat krémes arcpirosítóként is használhatod.

12 árnyalatban kapható

Catyx

2019. március 4.

Nekem a postaládapiros, Ambition nevű árnyalat van meg. A tester sötétebb, hidegebb árnyalatú volt, mint amit megvettünk, ezt nem is értem... Ha túl vatagon kenem, elmászik. Nagyon tartós. Érdekes, hogy napfénynél (ezt most fedeztem fel😊) lehet látni hogy tele van apró kék csillámokkal de maga rúzs kicsit narancsosabb árnyalatú. Szép, harsogó színe van. Ritkán használom szájra rendesen felkenve, mert gyakran eszem, iszom, dörzsölöm a számat, és nap végére úgy nézek ki mint Joker 😊 elfuserált fan. Úgy szoktam hogy felkenem, hagyom rajta ameddig lehet, utána zsepivel leitatom és meg is van a szép szájszín egész nap.Az ára picit húzós, de elhasználhatatlan mennyiség. Pirosítónak is tökéletes, csak nagyon figyelve, óvatosan😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

anitaanett

2017. március 15.

Nekem a "Magabiztos" fantázianévvel ellátott rúzs van meg, ami egy nagyon szép mélybordó árnyalat. Ahogy megláttam a színek között, azonnal megtetszett. Imádom a sötét árnyalatú rúzsokat, még ősszel vettem, őszre tökéletes szín volt. Tetszik a csomagolása is, nem mindennapi, sokan meg is kérdezték, hogy ez rúzs? :D A többi árnyalatot is kipróbáltam a boltban, de azokat annyira nem éreztem magaménak. Szerencsére sok használatra elég, de ha elfogy akkor biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

22Nik22

2017. február 7.

A magenta színű rúzs van meg. A fantázianeve sajnos nem jut most eszembe. A szín gyönyörű, különleges es naaaaaagyon sokáig tart. A kedvenc rúzom lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

MsKors

2016. július 8.

Két árnyalat van meg de fogalmam sincs mi a fantázianevük... Mondjuk arról nem is beszélve, hogy nem rúzsnak használom őket, hanem szemhéjpúderként. Van egy világos barackos színű és egy bronzos barna, nagyon szeretem őket és külön nagyon örülök az összetevőknek. Nagyon sokáig elég a termék, nagyon édes ez a kis üvegcsés kiszerelés, de hát na, a Lush megvett kilóra már rég...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

rose

2016. február 13.

Az Ambíció nevű árnyalatot kaptam ajándékba, ami a színmintán egy hűvösebb-kékes vörös árnyalat, élőben azonban kifejezetten sárgás. Ebből következik, hogy csak tökéletesen fehér fogakon mutat jól, hát én sajnos nem ilyenekkel vagyok megáldva. :) Többnyire egy hűvös árnyalatú ajakceruzára viszem fel, ami nagyjából kiegyenlíti a színét, viszont nemrég magában használtam, és így egyszerűen lemoshatatlan volt. Próbáltam sminklemosóval, kendővel, a végén már ajakradírral gyötörtem szegény számat, de így is egész nap úgy néztem ki, mint aki nyelvfestős nyalókát szopogatott. Emiatt és az ára miatt le kell vonnom egy-egy csillagot, magamnak ennyiért nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

Nessy

2016. január 9.

A Határozott nevű hűvös vörös szín van meg, nagyon erős, szuper-pigmentált. Kevéske elég belőle, úgy inkább pinkes árnyalatú, de könnyen rétegezhető és kenhető, amíg a kívánt színt el nem érjük. Puhítja a száj bőrét, de mint minden intenzív szín, ez is csak csak ápolt ajkakon mutat igazán jól. Nagyon picike mennyiségben pirosítónak is használható, könnyen eloszlik. Valószínű soha nem fog elfogyni. Szeretnék egy hétköznapibb színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

annama

2014. szeptember 15.

Fantasztikusan tartós, és szép, selymes szín (Vidám). Igazán jól tényleg csak hidratált, sima ajkakon mutat, de azt hiszem, ez minden rúzsra igaz, csak erre talán valamivel jobban. Arcpirosítónak nekem túl élénk nappalra, de éjszaka egy bulit gond nélkül kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

gothmarypoppins

2014. július 25.

Örültem az összetevőknek, azonnal rohantam a boltba kipróbálni őket. Eléggé vörös rúzsos fajta vagyok valahogy mégis egy barbirózsaszínt (talán a "Ragyogó" volt az?) sikerült kipróbálnom. Hát... ki volt száradva a szám, és beleült a ráncocskákba, olyan színe volt rajtam, hogy amint kiléptem a boltból, letöröltem, és utána halmoztam magamra a Honey Trapet, hogy valahogy kinézzek.
Aztán jött a második próba, mert ugye elsőre, kipróbáljuk, hogy megnézzük, hogy milyen, másodszorra, hogy megnézzük, csak rosszul emlékszünk, vagy tényleg olyan... rémes-e.
A Határozott határozottan jobb volt, ettem-ittam kipróbálás után, és megmaradt, a próbához használt applikátort elkértem, hogy emlékezzek a színre, de annyi rúzs maradt benne, hogy még két alkalomra elég volt egy kis színezésre.
Ha nem pont most vettem volna egy meseszép vörös rúzs-ceruza kombinációt, akkor kísértésbe hozna.
Még Lush-hoz képest is drága.

Update: Az applikátorban maradt rúzst sokadszor kenem magamra, és még mindig tart, ha akciós lesz, vagy kifogyok vörös rúzsból, megveszem, mert ha ilyen mini-adag elég, akkor megéri!

Update 2: Csodaszép és tartós, mini-adag elég belőle, a Magabiztos mélylila-bordó színét imádom, csillámok is vannak benne, nem szárít, imádom. Továbbra is drágának tartom, de az ár-érték arány jó.

Update 3: Letört az applikátor, és benne ragadt az üvegben. Lehetne ennél tartósabb is a csomagolás. :(

Update4: Úgy néz ki szériahibás volt néhány kupak, mert amikor belekezdtem a boltban, az eladólány bólogatni kezdett, és felírta a számomat, most kaptam az SMS-t, hogy érkezett új kupak, megyek is érte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Még Lush-hoz képest is drága.

bnonikaa

2014. január 22.

Nemrég jutottam hozzá fél áron a Belive árnyalathoz. Olyan szép a színe, nem tudtam ott hagyni, pedig nem vagyok igazán rúzs párti. vagyis eddig nem voltam.. :D és tényleg elég sokáig fent marad, és szépen is kopik. Mondjuk utána egy kis ajakápoló elkel, de amúgy is elég szárazak az ajkaim, szóval ez nem feltétlenül az ő hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

sebidori91

2013. július 2.

Nekem megvan a magabiztos és a vidám, azt hiszem. Nagyon jó kis tartós színek, bár szerintem kicsit szárítja az ajkaimat. Én ajándékba kaptam, így amikor megláttam az árát rendesen elámultam. Azért ennyit nem ér, vagy legalábbis én egy rúzsért nem adnék ki ennyi pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.