Lush

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. szeptember 24.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a tisztító arcra és testre egyaránt használható; elég gyengéd ahhoz, hogy bárhol tisztítsa és fényesebbé tegye a bőrt. Ugyanaz a popcorn illatú parfüm van benne, amelyet az azonos nevű cukros ajakradír, a Popcorn is tartalmaz. Lágyítja és nyugtatja a bőrt, sőt egy kicsit melengeti is.  A fahéjpor antiszeptikus hatású, ugyanakkor serkenti a vérkeringést a bőr vékony ereiben. A talkum magába szívja a felesleges olajat, ezért ez az arctisztító különösen jó hatással van a könnyen zsírosodó bőrre. A glicerin segít a bőrben tartani a nedvességet, vagyis nem engedi kiszáradni a bőrt a leghidegebb téli időben sem.

agirlhasnoname

2019. április 18.

Ez valami fantasztikus. Ne tekintsetek egyszerű bőrradírként rá, mert amit csinál, az sokkal több ennél: frissít, táplál, kiegyenlít, hidratál, extrémen puhít, kisimít, fiatalít, egyszóval jó mindenre IS. Illata valami isteni, gazdaságos, ha lehetne, 10 csillagot adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

MrHannaBela

2019. április 3.

Nagyon szeretem.
Finom illata van és jól radíroz hete 3-4 szer használom és nagyon jó. És nagyon sokáig elég szóval megéri az árát. Igaz én Akciósan vettem szóval lehet teljesen áron már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nagyon szeretem.

Alteire

2019. január 18.

Nagyon-nagyon jó kis cucc. Az illata is szuper, nem hámlik és nem olyan száraz a használata után a bőröm mint a drogériás bőrradírok után. A másik dolog ami miatt nagyon tetszik, az az, hogy természetes adalékanyagok vannak benne, és én az ilyen termékekben jobban bízom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

poisonvert

2019. január 16.

Amikor először megláttam, teljesen egy tésztára emlékeztetett, amit belepréseltek a dobozba. Elképesztő illata van; karamellás popcorn-os, édes, kicsit a mézeskalácshoz tudnám hasonlítani. Először nem igazán tudtam, mégis hogyan kell ezt használni, de a Lush Youtube csatornáján van róla videó; egy kis darabot le kell csippenteni a masszából és a tenyeredben kevés vízzel összedolgozni, így egy könnyebben kenhető állagot kapsz.
Zseniális; kellemesen radíroz, nem kell belőle sok, az illatát pedig egy jó darabig éreztem az arcomon. A használata után a bőröm nagyon puha és ragyogó, ráadásul a segítségével az időnként felbukkanó száraz foltok is sokkal hamarabb eltűnnek az arcomról. A bőröm se zsírosodik be tőle egy órával, ha használom, ráadásul abszolút nem okoz pattanásokat. Imádom, a kedvenc Lush termékem, mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Vinzsu

2018. december 3.

Ez az a termék, aminek az illata tartósan megmarad az arcomon. És ezt az illatot egésznap szeretem érezni!
Tisztít, radíroz, mi kell még? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Tisztít, radíroz, mi kell még? :-)

inimini

2018. november 12.

Nemrég derült ki, hogy vízhiányos a bőröm, ezért sajnos az Angelst sutba dobhattam. Ez viszont tökéletesen leradírozza és valahogy feltölti az arcomat. Nem csíp, nem húzódik utána a bőröm, de nem is olajban tocsogó mint sok más drogériás arcradír után. Az illata miatt mégegy csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Biusci

2018. október 23.

Én nagyon szeretem, jól tisztít és nem szárítja ki a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Én nagyon szeretem, jól tisztít és nem szárítja ki a bőröm. :)

zsszucs

2018. október 13.

Egy nagyon kellemes, enyén radírozó arclemoso. Használat után én egy kifejezetten kellemes tiszta arcbőrt éreztem.
Az illata is nagyon kellemes.
Igazából, csak amiatt nem vásároltam újra, mert sem nem napi arclemoso (ahhoz sok, nem hinnem hogy jot tesz a bőrnek napi szinten radirozni), sem nem scrub, amivel hetente 1-2alkalommal nagyobb arctisztitast, kezelést lehetne kezdni (kevés hozza, nem igazan scrub)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Az illata is nagyon kellemes.

googles

2018. szeptember 16.

Update:
Ha meg sokan irjak majd le, hogy "ez a holy grailem", meg azt, hogy "nem vagyok egy fun" (sic!), en lekattanok a kremmaniarol, amig magyarul, illetve angolul meg nem tanul a jutyuber ifjusag! De most komolyan. Nemely elcsepelt, vagy tevesen hasznalt/leirt szofordulat mar faj.
Elnezest, ennek semmi koze a lush-hoz.

Mintat kaptam nagyon cuki eladotol. Ennek ellenere es az isteni illata ellenere (a cucc illata, nem az eladoe) nekem nem valt be.

Foleg praktikus okok miatt pontozom le. Nehez egy ilyen cuccbol megtalalni a megfelelo mennyiseget, ezt kivakarni a tegelybol es kozben az epp se tul sok, se tul keves vizet hozzatenni es elkeverni ugy, hogy ne a mosdoban landoljon ez a draga valami.

A hatasa nem rossz es az illata nekem nagyon bejon, igy nem tudom ugyan hasznalni, de ket pontot megitelek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Update:
Elnezest, ennek semmi koze a lush-hoz.

Lillaaa90

2018. szeptember 13.

Nagyon jó arcradír, akár mindennapos használatra is ajánlott. Az illata isteni, s használat után puhává varázsolja az arcbőrt. :) Nem az első tégelyt használtam el, s mindenképpen továbbra is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!