Lush

Ár:   3090 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez a tisztító arcra és testre egyaránt használható; elég gyengéd ahhoz, hogy bárhol tisztítsa és fényesebbé tegye a bőrt. Ugyanaz a popcorn illatú parfüm van benne, amelyet az azonos nevű cukros ajakradír, a Popcorn is tartalmaz. Lágyítja és nyugtatja a bőrt, sőt egy kicsit melengeti is.  A fahéjpor antiszeptikus hatású, ugyanakkor serkenti a vérkeringést a bőr vékony ereiben. A talkum magába szívja a felesleges olajat, ezért ez az arctisztító különösen jó hatással van a könnyen zsírosodó bőrre. A glicerin segít a bőrben tartani a nedvességet, vagyis nem engedi kiszáradni a bőrt a leghidegebb téli időben sem.

zsszucs

2020. február 15.

Egy nagyon kellemes, enyén radírozó arclemoso. Használat után én egy kifejezetten kellemes tiszta arcbőrt éreztem.
Az illata is nagyon jó.
Igazából, csak amiatt nem vásároltam újra, mert sem nem napi arclemoso (ahhoz sok, nem hinnem hogy jot tesz a bőrnek napi szinten radirozni), sem nem scrub, amivel hetente 1-2alkalommal nagyobb arctisztitast, kezelést lehetne kezdni (kevés hozza, nem igazan scrub)

Vegul "let the good times roll" fan lettem, hetente 2, vagy 3 alkalommal használom . Tökéletes tisztítás, pihe puha bőr a használata után ami nagyon jól beszív bármilyen éjszakai szérumot /krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Az illata is nagyon jó.

ftmea13

2019. december 10.

Popcornos ajakradírt nagyon szerettem, és nagyon gondolkoztam újra egy Lush-os radíron, és erre esett a választásom. Nagyon pici kell belőle, nagyon jó illata van, radíroz és szép, egészséges fényes lesz tőle az arcom utána, na meg nemmellesleg puha :) Én imádom, biztosan, hogy ennél maradok arcradírozás terén, egy kis kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 10.

Berlin

2019. október 24.

Imádom a Lush arcradírokat, ezt pedig különösen. Isteni süti illata van, finoman radíroz, pont megfelelő nagyságúak a szemcséi, nem szárad ki a dobozban túl hamar így sokáig tart, és annyira finom illatos babapopsi puhaságú lesz utána az arcom, hogy egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

drde96

2019. július 10.

A kedvenc arcpakolásom! Nagyon jó, édes illata van. Egy kis vízzel el kell keverni, hogy könnyen felvihető legyen. 10-15 percig fenthagyom, aztán finoman ledörzsölöm. Nagyon jó, puha érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

FReka

2019. június 16.

Nagyon bevált ez az arctisztító/radír. Az illata elég tömény,fahéjas-fűszeres,ami ebben a nagy melegben nem mindig esik jól,de a hatása feledteti ezt velem. Sima,puha lesz az arcom utána,sokkal szebb a bőröm,ha ezt használom. Eleinte kicsit fura volt használni,de meg lehet szokni. Egy borsónyit szoktam kivenni a masszából,egy pici vízzel krémesre keverem a tenyeremben,ezután pedig a benedvesített arcbőröm átmasszírozom vele. Hagy maga után egy enyhe olajos érzetet,de nem vészes egyáltalán,nem okoz pattanásokat. Március elején vettem,kb 3-4 naponta használom,de még a fele megvan,nagyon kiadós termék,sokáig elég. Külön öröm számomra,hogy nem műanyagszemcséket engedek a lefolyóba,teljesen természetes anyagokkal radíroz,a csomagolását pedig vissza lehet vinni az üzletbe. És igen,ahogy többen írták előttem,az illata nagyon intenzív,a fürdőben is sokáig lehet érezni,átveszi a törölköző,illetve az arcomnak is órákig ilyen illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

agirlhasnoname

2019. április 18.

Ez valami fantasztikus. Ne tekintsetek egyszerű bőrradírként rá, mert amit csinál, az sokkal több ennél: frissít, táplál, kiegyenlít, hidratál, extrémen puhít, kisimít, fiatalít, egyszóval jó mindenre IS. Illata valami isteni, gazdaságos, ha lehetne, 10 csillagot adnék rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

MrHannaBela

2019. április 3.

Nagyon szeretem.
Finom illata van és jól radíroz hete 3-4 szer használom és nagyon jó. És nagyon sokáig elég szóval megéri az árát. Igaz én Akciósan vettem szóval lehet teljesen áron már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Nagyon szeretem.

Alteire

2019. január 18.

Nagyon-nagyon jó kis cucc. Az illata is szuper, nem hámlik és nem olyan száraz a használata után a bőröm mint a drogériás bőrradírok után. A másik dolog ami miatt nagyon tetszik, az az, hogy természetes adalékanyagok vannak benne, és én az ilyen termékekben jobban bízom. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

poisonvert

2019. január 16.

Amikor először megláttam, teljesen egy tésztára emlékeztetett, amit belepréseltek a dobozba. Elképesztő illata van; karamellás popcorn-os, édes, kicsit a mézeskalácshoz tudnám hasonlítani. Először nem igazán tudtam, mégis hogyan kell ezt használni, de a Lush Youtube csatornáján van róla videó; egy kis darabot le kell csippenteni a masszából és a tenyeredben kevés vízzel összedolgozni, így egy könnyebben kenhető állagot kapsz.
Zseniális; kellemesen radíroz, nem kell belőle sok, az illatát pedig egy jó darabig éreztem az arcomon. A használata után a bőröm nagyon puha és ragyogó, ráadásul a segítségével az időnként felbukkanó száraz foltok is sokkal hamarabb eltűnnek az arcomról. A bőröm se zsírosodik be tőle egy órával, ha használom, ráadásul abszolút nem okoz pattanásokat. Imádom, a kedvenc Lush termékem, mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Vinzsu

2018. december 3.

Ez az a termék, aminek az illata tartósan megmarad az arcomon. És ezt az illatot egésznap szeretem érezni!
Tisztít, radíroz, mi kell még? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Tisztít, radíroz, mi kell még? :-)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!