Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ez a karácsonyi pudingra emlékeztető klasszikus Lush készítmény a csodálatos ünnepi időszak előhírnöke. A porított szegfűszeg kellemesen felmelegít, a maréknyi citromhéj pedig segít felpezsdíteni a vérkeringést. A Lil’ Lush Pud a nagy kedvenc Snowcake marcipános illatát árasztja.

Wish

2013. április 10.

Nem volt rossz, de nem venném újra. Finom illatot csinált és a bőröm is selymes volt utána, de nem adott extra élményt,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

geucsa

2012. május 8.

Jó volt. És ehető a cukorka. :) Azért nem ettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Jó volt. És ehető a cukorka. :) Azért nem ettem meg.

la.petite.peste

2012. február 21.

Ajándékba kaptuk, az illata szerintem kellemes és egy hosszú közös fürdőzéshez pont jó, pont nem túl édes vagy fullasztó. A színe pont hidegen hagy, mi viszont tapasztaltunk bőrpuhító hatást, párom nagyon szerette, az ő bőrén az illata is sokáig megmaradt. Nem a legjobb fürdőgolyó, de nem is rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

tunderlany

2012. február 8.

Nagy csalódás volt, egy romantikus közös fürdőzés alkalmával vetettem be, inkább nem kellett volna. Az illat semmi, a színe sem éppen kellemes. Most használtam először Lush-os fürdőgolyót, nem valószínű, hogy ezek után nagy rajongójuk leszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

tothdyna

2012. január 24.

Az eddigi leggyengébb Lushos élményem, vízbe dobva az illata szinte teljesen elillan. A vizet nagyon nem szimpi barnás-sárgásra színezi (épp mint a csőtörés után közvetlenül jövő koszos változatra emlékeztet), ebben ül az ember és közben nulla illat, nulla bőrpuhítás-ápolás. Illúzióromboló. Ha ez lett volna az első Lushos emlékem, tuti nem próbáltam volna ki mást. Jah és a kád oldalán lévő vízkövön is megtapad és elszínezi, szuper utána még a kádat sikálgatni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

horzso

2012. január 3.

Végre kipróbáltam. Finom, marcipános illata van, ami a kádban növő víz mennyiségével jelentősen csökken. Kellemes ejtőzést tesz lehetővé, de bevallom, én többre számítottam az illat intenzitásával kapcsolatban. Féláron vettem, így azért megérte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol