Lush

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. március 9.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A fűszeres virágillat és a játékos citrus kacér keveréke. Az édes karamellás alma és a friss bergamott szemtelen jegyei elbűvölnek és magukkal ragadnak. A tökéletes párt keresed? Az érzéki jázmin és a meleg fahéj biztosan felforrósítják a hangulatot. Utazz az égig szerelem hullámvasútján."

Plenda

2019. március 22.

A leírás és összetevők alapján megtetszett. Így illatolás nélkül megrendeltem. Elsőre megijedtem, mert nagyon wc illatosító illata volt. Majd az a fűszeres citrus elmúlt, kb 5 perc múlva megjelent a fahéj. Tömény, erőteljes igazi fahéj illat. Karácsonykor a mézeskalács fűszerkeveréket ahogy kinyitom, ez az illat fogad. Erőssége maximális és kitart, 1 fújás reggel és még este is ugyanúgy érezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

RitaL

2018. június 25.

Az elején sajnos van egy mesterséges "bukéja", ami légfrissítő-szerűvé teszi, ez kb. fél óra alatt távozik nálam. Emiatt adok neki csak 4 csillagot. Ami marad, az nagyon friss, igazi harsogós almaillat, a fahéj és a citromfű teszi ilyen buján lédússá és frissé a sima almát. Kb. 3 óra múlva az alma szinte eltűnik, a fahéj erősödik, én ekkor kezdem érezni benne a rózsát, de csak nagyon halványan. A citromfű végig marad és gondoskodik arról, hogy a fahéj ne legyen túl nehéz.
Összességében én szeretem, ráadásul "mindenévszakos" parfümnek tartom, mert az alma+fahéj kombináció látszólag predesztinálja, hogy őszi-téli illat legyen, de a citromfű ad neki egy olyan friss csavart, hogy tavaszra-nyárra is simán hordható. Sőt.
Én azért szeretem nagyon, mert ez az egyik olyan illatélményem, amely néha spontán csak úgy "eszembe jut", tehát egyszerre mintha megcsapná az orromat, pedig nem, csak egy inger vagy történés vagy bármi hirtelen kiváltotta. Különleges, nem az a sima almás-fahéjas sablonillat.
Fontos, hogy mivel tartalmaz fahéjolajat, ami nagyon csúnyán ki tudja csípni a bőrt, ezért inkább csak hajra és ruhára érdemes használni, de minimum bőrpróba előzze meg a közvetlen bőrre fújást.

Update. Lenyűgöző illat, és nagyon szorongattam, és nagyon szomorú vagyok, de a bőrirritáció miatt egyszerűen nem tudom használni. Kicsit pipa vagyok a Lush-ra, értem én, hogy eredeti meg természetes meg minden, de ha egyszer irritációt okoz ez a koncentrációjú fahéjolaj, akkor miért nem lehet valamit kitalálni, hogy mindenki használhassa az illatot? Nem értem. Nagyon kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol