Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita0828, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Kövesd a szíved egyenesen ehhez a krémes, fair trade bio kakaóvajból készült masszázstömbhöz, melyet dús csipkebogyósziruppal és csipős szegfűkivonattal töltöttünk meg. A fair trade bia aloe vera gél enyhíti a bőrpírt, míg a felemelő neroli és a bio citromillatú mirtusz elrepít egy jobb helyre. Varázsold el a bőröd - vagy a kedvesedét - ezzel a romantikus, virágillatű masszázstömbbel. "

babyface

2017. április 1.

impulzusvásárlás volt elvesztettem az ítélőképességemet valentinnap alkalmából... :D cuki volt, szivecskés és mi otthon a párommal rendszeresen masszírozzuk egymást szóval gondoltam miért ne... :) az illata kakaóvajas egy kis csipkebogyós mellékzöngével, de egyáltalán nem zavaró férfiak számára sem. :) a páromnak nagyon tetszett, hogy testmelegre olvad, még nem látott ilyet, cuki volt. :D engem viszont annyira nem győzött meg. bármilyen natúr 'vajas' készítményt kenek magamra olyan mintha nem szívná be a bőröm és csak valahol a bőrfelszínemen 'lebegne' ami egy ilyen csúszós, de mégis száraz érzéssel jár engem egyáltalán nem emlékeztet a jóleső hidratáltság érzésére mikor a bőröd pikk-pakk felszív egy krémet. másnap reggel ugyan pihe-puha bőrrel ébredsz, de előtte ki kell bírni ezt a nehezen felszívódó, fullasztó fázist. :D szerintem 5-nél is kevesebb alkalommal tudtuk használni, ami azért ár/érték arányban nem a legjobb sajnos... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

dorccu

2017. március 1.

Mennyei az illata, még a boltban mutatta egy kedves eladó és iszonyat puha lett tőle a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Limonene, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal