Lush

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hennniii, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Erős, romlatlan és szexi jázminos parfüm. Hosszan tartó virágillatot visz a bőrre, azokra a napokra (vagy éjszakákra), amikor csábítani akarsz. A jázmin érzéki illata megszabadít a gátlásaidtól és felszabadítja ősi vágyaid."

Ár: 3000 ptk-gel együtt , Eladó: Anett0721
Állapot: 1-szer használtam , Helyszín: Budapesti, fizetés: Személyes, foxpost
Veronika8614

2019. november 1.

Egyik kedvenc illatom, brobaltam sprayben is, de nekem igy szilard formaban valt be, valoban kicsit allatias, van benne valami nagyon nyers, ezert egyeseket kifejezetten taszit, mig masokat nagyon vonz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

ninahf

2019. november 1.

Erőteljes tiszta jázmin illat, napi kétszer szoktam felkenni, mondjuk leginkább a saját örömömre :D
Ez az én nyári illatom, nekem tipikus nyáreste illata van. Mondjuk témyleg nem visszafogott személyiségeknek való

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Dudoka77

2019. október 13.

Édes, tömény, émelyítő krémparfüm kis fémtégelyben. Önmagában nem rossz, de ami engem illet, jobban passzolnak hozzám a fűszeresebb, fanyarabb, megosztóbb illatok. Ezt az illatkompozíciót inkább a huszonéves korosztályhoz kapcsolom. Fölösleges vastagon kenni, mert erős, tartós, átható parfüm, így a kicsinynek tűnő mennyiség sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

Pajzs

2019. július 10.

Jázminlugas virágait borzolja a szél az éjszakában. Mézédes, súlyos, mámorító a levegő. Ilyenkor minden érintés meleg.

(Világos ruhán hajlamos nyomot hagyni, ha hozzáér. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

(Világos ruhán hajlamos nyomot hagyni, ha hozzáér. )

Sundiboszi

2018. december 29.

Amilyen kis pici olyan intenzív. Nem ajzószer, de nagyon szexi illat, lehet vele csábítani. Sokáig nem tudtam rászánni magam, hogy megvegyem, 6 gramm ennyi pénzért, de végül nem bántam meg... Nagyon sokáig elég, hiszen nem használom minden nap, csak különleges estéken... :) Szerintem fogok még kísérletezni más Lush krémparfümökkel is, sokszor a kevesebb több. Manapság amikor millió féle parfüm van, akár 10 összetevővel is és már behatárolni sem lehet mit is érez az ember, kifejezetten felüdülés valami egyszerűbbet használni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

cattitude

2018. szeptember 13.

tömény erotika, szerintem ennél szexibb illatú parfüm nincs - az én bőrömön legalábbis, nagyon összeillünk. kicsit lágyabb, mint a folyékony változat, de így is nagyon erőteljes, hosszantartó illata van. picinek tűnik, de sokáig elég. szerintem mindig a repertoáromban lesz <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol